Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Розслідування Поступу.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

27 квітня 2005 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

Львівські динамівці вийшли на третю позицію чемпіонату України

Для того, щоб закріпитися на п'єдесталі пошани чемпіонату України з водного поло, львівським динамівцям потрібно було опустити з небес на землю збірну Грузії, яка кожного туру впевнено та послідовно набирала обертів, готуючись до першості Європи серед юніорів. Тому зі старту вони пішли на штурм воріт грузинських супротивників. Старання команди Ігоря Зінкевича та Юрія Гайдаєнка принесли результат: чудово розігравши зайві, львів'яни у вкрай напруженому поєдинку зуміли зберегти нічийний рахунок. А на останніх хвилинах Євген Скиба, очоливши атаку львів'ян, віддав пас Мар'янові Островському, який і став автором переможного голу -- 7:6.

Наступного дня львів'ян приймали господарі води -- харківська команда "Динамо" - ДЮСШ, яка, щоб не осоромитись перед своїми вболівальниками, зібрала всіх найкращих гравців Харкова останніх років. Підтримати рідну команду приїхав навіть досвідчений голкіпер одного з турецьких ватерпольних клубів Владислав Сословський. Оновлена харківська дружина, яку підтримували і глядачі, і Феміда, вже з перших секунд зустрічі ринула у напад -- 1:0. Львів'яни поспішили відігратись -- 1:1. Половина зустрічі пройшла, наче на гойдалках: тільки господарі потурбують ворота капітана львів'ян Руслана Білобородька, як грамотні атаки динамівців виправляють рахунок на табло. У третьому періоді галичани піймали кураж і не пропустили жодного шансу результативно завершити атаки -- 5:3. Компліментів заслуговує захист -- в останній 10-хвилинці, граючи у меншості, львів'яни зберегли переможний рахунок.

Якнайкраще зарекомендували себе львівські захисники і у зустрічі з головним претендентом на "бронзу" чемпіонату України столичним "Динамо". Якщо виснажені попередньою нервовою грою з харків'янами нападники помилялись, то захисний мур галичан лише кілька разів давав тріщини -- 6:3.

У першому періоді гри з молдовським "Дельфіном" суперники дали зрозуміти львів'янам, що легкої перемоги не буде. Переграючи динамівців на контратаках, молдавани не втрачали нагоди залишити м'яч у воротах львів'ян -- 0:2. Зумівши у другому періоді зрівняти рахунок, наші ватерполісти змогли й переламали матч на свою користь. Продемонструвавши чудову фізичну підготовку та зіграність у нових тактичних напрацюваннях, динамівці залишили про себе приємне враження навіть на табло -- 7:3.

В останній зустрічі туру проти львів'ян вийшов фаворит -- маріупольський "Іллічівець", який здатен поховати під водою мрії будь-кого з українських суперників. "Ми розуміли, що і фізично, і психологічно поступаємось іллічівцям, але вийшли на гру з настроєм переможців, бо вирішили довести всім скептикам, що водне поло у Львові ще існує, і поки виходитимемо на воду, боротимемось до останнього", -- розповів гравець львівського "Динамо" Мар'ян Островський. Правдивість цих слів уже на початку гри довів Євген Скиба, який в атаці з семиметрової відстані зняв павутину з воріт маріупольців -- 1:0. Після цього суперники двічі вдало розіграли зайвий і вийшли у лідери (1:2). Та вже незабаром наш Олексій Шведов із чотириметрової позначки розквитався за порушення іллічівців -- 2:2. Ще одного разу маріупольцям вдалось вирватися вперед, а львів'янам їх наздогнати -- 3:3. Блискавично реагував на атаки суперників кіпер Руслан Білобородько, який не раз виручав динамівців. За хвилину до закінчення зустрічі він позбавив форварда суперників збільшити рахунок. На останніх секундах гри найбільшу перемогу туру мали можливість здобути галичани: Віктор Момот із вигідної позиції пробив у дев'ятку, але поза конкуренцією був голкіпер маріупольців та збірної України Денис Волончук, який зумів витягнути такий складний м'яч.

Львівські динамівці -- єдині у цьому турі, хто наважилися відібрати очко в "Іллічівця", після V туру посідають третє місце (15 очок), поступаючись маріупольцям (27) та збірній Грузії (21).

»
Столиця обігрує Донецьк
Київське "Динамо" скоротило відставання від "Шахтаря"

Другого ігрового дня ХХІІІ туру чемпіонату України з футболу вболівальники стали свідками трьох принципових поєдинків. У двох із них в очному протистоянні зійшлися представники найпотужніших вітчизняних футбольних центрів -- Києва та Донецька, а в третьому грали претенденти на "бронзу" -- "Дніпро" і "Чорноморець".

Столично-донецьке дербі цього разу завершилося на користь киян. Поєдинок на НСК "Олімпійський", у якому невдаха другого кола "Арсенал" приймав одноосібного лідера "Шахтар", пройшов у впертій боротьбі. Жодній із команд так і не вдалося забити гола з гри. Щоправда вже на шостій хвилині Лаштувка, намагаючись ліквідувати прорив Піріча, порушив правила. Вирок арбітра зустрічі Мельничука чітко реалізував екс-карпатівець Мізін -- 1:0. До перерви чудову нагоду зрівняти рахунок мав Елано, але його удар прийняла на себе поперечина.
»
Іспит у турецькому котлі
Підготував Іван ДУПНАК

Учора зранку баскетболісти БК "Київ" чартерним рейсом прилетіли до Стамбула, де сьогодні ввечері у першому матчі "Фіналу чотирьох" Євроліги-FIBA зіграють із місцевим "Фенербахче".

В іншому поєдинку першого ігрового дня глядачі стануть свідками російського дербі: пітерське "Динамо" у зустрічі з БК "Хімки" із Підмосков'я намагатиметься продовжити свою безпрограшну серію у євросезоні-2004/2005. Переможці цих матчів завтра у вирішальному матчі і розіграють почесний трофей континентального баскетболу, а невдахи проведуть зустріч за третє місце.
»
Відродження надії

Баскетболісти "Львівської політехніки", які на другому етапі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі грають у турнірі за 7 -- 13 місця, перервали свою виїзну безвиграшну серію. Після чотирьох поразок поспіль галичани у Дніпропетровську обіграли місцеве "Дніпро" -- 90:85.

Вирішальною у матчі стала друга чверть, у якій львів'яни збільшили відрив у рахунку з двох до 13-ти пунктів -- 55:42. І хоча в діях гостей у заключному періоді далася взнаки втома, команда Віталія Детюка зуміла втримати переможний рахунок. А найбільший внесок у п'яту звитягу "Львівської політехніки" в чемпіонаті зробили Штереб (14 очок), Мартинов (17), Дружбляк (16) та Скуратов (11). У складі дніпрян найвлучнішими були Олексієнко (20) і Коваль (18). Сподіватимемося, що перемога додасть сил і психологічної впевненості галичанам у завершальних матчах сезону.