Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    25-Й КАДР.    Економіка у Поступі.    Розслідування Поступу.    Пост-Faktum.

26 квітня 2005 р.

17:32 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:57 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:53 21-07-2017 -   У Львові за розкрадання 8 млн гривень бюджетних коштів арештували директора підприємства
  14:50 21-07-2017 -   Знайдені ручні гранати мешканець Жидачівщини передав у шкільний музей
  14:46 21-07-2017 -   Вулицю Замарстинівську відремонтують на ділянці від вул. Гайдамацької до вул. Липинського
  14:44 21-07-2017 -   Полторак заявив про небезпеку російсько-білоруських навчань
  14:39 21-07-2017 -   Суд закрив кримінальну справу проти Ляшка
  14:38 21-07-2017 -   В Україні надзвичайна пожежна небезпека
  14:35 21-07-2017 -   На нардепа Розенблата одягли електронний браслет
  14:27 21-07-2017 -   ГПУ: На заводі Мотор Січ розікрали 350 млн грн
  14:41 21-07-2017 -   Маск отримав дозвіл на тунель між Нью-Йорком і Вашингтоном
  14:37 21-07-2017 -   У Техасі дозволили пороти учнів палицею
  13:3 21-07-2017 -   Зірку американського футболу помилували після 9 років в'язниці
  11:33 21-07-2017 -   У Греції від землетрусу постраждали понад 120 людей
  10:14 21-07-2017 -   У Монако на аукціоні за мільйон євро продали годинник Путіна

·  ·

___________________________________________________________________________

"Вовки" зупинили "хіміків"
БК "Київ" перервав переможну серію "Сумихімпрому"
Оксана ПАВЛЮК

Кияни у грі
Найбільша несподіванка чемпіонату України з баскетболу в чоловічій Суперлізі -- "Сумихімпром" на другому етапі змагань (турнір за 1-6 місця) після переможної серії із п'яти матчів зазнав першої поразки. У столиці команда Рімантаса Ендріяйтіса поступилася БК "Київ" -- 77:84.

Для господарів цей матч був генеральною репетицією перед "Фіналом чотирьох" Євроліги-FIBA, який у найближчі два дні пройде у Стамбулі. До того ж "вовки" прагнули реваншу за поразку тритижневої давнини у Сумах. Як наслідок, вже на 8-й хв. перевага господарів сягнула 10-ти очок. Однак гості досить швидко отямилися. Повів уперед "хіміків" їхній плеймейкер Буцький, участь якого в зустрічі через застуду була під питанням. Поступово сумчани наздогнали киян, а на велику перерву навіть пішли за мінімальної переваги -- 41:40.

Вирішальною у матчі стала третя чверть, яку команда Ренато Паскуалє виграла більш ніж переконливо -- 31:14. Переламали гру своїми діями Чікалкін, Лончар, Яннуліс, Норріс та Грір. У заключному періоді на майданчику з'явилися резервісти "вовків", що дозволило гостям дещо скоротити відставання в рахунку, але уникнути поразки їм не вдалося.

Здобув перемогу і чинний чемпіон країни "Азовмаш", який у Маріуполі приймав МБК "Миколаїв". Господарі грали без свого основного центрового Лонга, якому після двох вилучень у матчах з "Хіміком" і БК "Київ" вирішили надати час, щоб заспокоїти нервову систему. Зате вийшли на майданчик двоє новачків -- американець Евері та ізраїльтянин Мізрахі, які з'явилися у таборі команди Рімаса Гірскіса за два дні перед звітним поєдинком.

Гості, незважаючи на те, що міцно осіли на шостій сходинці турнірної таблиці, за цей матч заслуговують добрих слів. У першій половині зустрічі точилася рівна боротьба, в якій підопічні Валентина Бєрєстнєва майже нічим не поступалися зірковому складу донбасівців, і на велику перерву суперники пішли за двоочкової переваги маріупольців -- 51:49. І лише після відпочинку, завдяки вдалим діям передусім під обома щитами, "Азовмаш" поступово зумів відірватися від "муніципалів" на більш-менш безпечну відстань. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів -- 103:90.

Відбулися і три матчі в турнірі за 7-13 місця, в одному з яких в очному протистоянні зустрілися аутсайдери -- харківський "Політехнік" приймав "Львівську політехніку". Як повідомив у телефонній розмові з кореспондентом "Поступу" тренер господарів Павло Повєткін, перша половина "політехнічного" дербі пройшла у рівній боротьбі. Найкращими у складі обох команд були плеймейкери -- Арабаджи та польський легіонер львів'ян Кардас.

Як і в нещодавній зустрічі суперників у Львові, вирішальною стала третя 10-хвилинка. І знову злам у грі відбувся на користь господарів. Особливо вдало зіграв харків'янин Сластін, який тричі поспіль влучив із-за шестиметрової дуги. Поразка з рахунком 77:94 практично позбавляє сподівань команду Віталія Детюка на рятівне 12-те місце, яке дає право на перехідні ігри за збереження прописки у Суперлізі.

Святкував виїзну перемогу БК-93 "Пульсар", який у Дніпропетровську в заключній чверті зумів-таки здолати опір місцевого "Дніпра" -- 77:73. А столичний "Будівельник" удома обіграв вознесенське ВозШО -- 114:103.

»
"Внучата Ілліча" хочуть до Європи
"Борисфен" продовжує створювати проблеми фаворитам

З причини проведення минулого четверга перших півфінальних поєдинків Кубка України з футболу ХХІІІ тур національного чемпіонату розтягнувся на три дні. Із реальних претендентів на нагороди першого дня грала лише луцька "Волинь".
»
Перемога лідера

На автодромі в італійській Імолі відбувся ІV етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин "Формула-1". Траса, яка є рідною для команди "Феррарі", виявилася щасливою для лідера у загальному заліку, пілота "Рено" іспанця Фернандо Алонсо. Останні десять кіл піренейцю дихав у потилицю семиразовий чемпіон світу, німець Міхаель Шумахер ("Феррарі"), але обійти Алонсо Червоному барону так і не вдалося. У підсумку їх розділили мікроскопічні 0,215 с. А замкнув трійку призерів "Гран-прі Сан-Марино" британець Дженсон Баттон ("БАР-Хонда").
»
Двовладдя триває

Сьогодні футболісти "Мілана" на полі "Сан-Сіро" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів прийматимуть голландський ПСВ. Саме з цієї причини поєдинок серії А проти "Парми" "россо-нері" зіграли на день раніше від "Ювентуса" -- головного конкурента у боротьбі за скудето.