Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

25 квітня 2005 р.

16:46 24-03-2017 -   Серед секонд-хенду львівські митники знайшли новий одяг та гіроскутери
  16:26 24-03-2017 -   На мості у Жидачівському районі тривають протиаварійні роботи, - рух транспорту обмежено
  16:25 24-03-2017 -   На Личакові вшанували пам’ять Ігоря Білозіра
  15:2 24-03-2017 -   Львів домовився про вивезення 900 тонн сміття
  13:13 24-03-2017 -   На Львівщині судитимуть дев’ятьох учасників організованого угрупування
  16:50 24-03-2017 -   Заступниці Кернеса повідомили про підозру в земельних махінаціях
  16:29 24-03-2017 -   У ДНР школу назвали на честь Гіві - ЗМІ
  16:28 24-03-2017 -   У Тернополі осквернили пам'ятник жертвам Голокосту
  15:4 24-03-2017 -   Україна 26 березня перейде на літній час
  15:1 24-03-2017 -   СБУ не переглядатиме рішення щодо Самойлової
  16:31 24-03-2017 -   Путін прийняв Ле Пен у Кремлі
  16:27 24-03-2017 -   Знайдена гігантська чорна діра, "виселена" з галактики
  14:56 24-03-2017 -   Поліція Хорватії заборонила марш українських уболівальників по Загребу

Голи: Фещук, 41', Голбан, 70' -- Єрмоленко, 13', Городов, 71'

"Карпати": Шуст, Федорів, Тимчишин -- к., Распопов, Лапко, Веприк, Шмаков, Сахно, Фещук, Платон (Поліванов, 72'), Голбан (Малик, 80').

Відбиток на гру львівського клубу наклала відсутність шістьох гравців основи (Тлумака, Іщенка, Годвіна, Батісти, Сучкова та Бровченка). Тим, хто вийшов на поле, не вистачало взаєморозуміння.

Гості швидко цим скористалися -- Єрмоленко, після подачі штрафного з лівого флангу Семчуком, у метушні біля воріт заштовхав м'яча у сітку "Карпат" . Вінничани могли й збільшити свою перевагу, але спортивне щастя було на боці львів'ян.

Лише під завершення тайму в "Карпат" почали налагоджуватися ігрові зв'язки. І врешті львів'яни забили гол-красень, який вирізнявся на тлі загалом неяскравих дій зелено-білих, -- Веприк справа навісив у штрафний, Платон елегантно переправив м'яча на Фещука, який потужним ударом з лівої зрівняв рахунок.

Початок другого тайму був за "Карпатами". Хороші нагоди для взяття воріт "Ниви" не використали Шмаков та Голбан. Потім господарі трохи зменшили тиск на ворота "Ниви", але все одно забили. Шмаков гарною діагоналлю вивів Голбана сам на сам з кіпером, а молдовець свого моменту не втратив -- 2:1.

Проте не довго тішилися львівські вболівальники, бо вже у першій атаці після пропущеного гола вінничани зрівняли рахунок. Далі гра проходила з перемінним успіхом -- могли забити і "Карпати", і "Нива". Однак у підсумку табло стадіону "Україна" зафіксувало закономірну нічию.

"Мені сьогодні дуже сподобалася гра моєї команди. Ми, мабуть, зіграли найкращий матч у сезоні", -- заявив на післяматчевій прес-конференції головний тренер "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький. Його колега з "Ниви" -- Володимир Безсонов був більш стриманим, відзначивши у розмові з кореспондентом "Поступу", що "Карпатам" дуже допомогли рідні вболівальники.

Результати решти матчів 25-го туру першої ліги: "Арсенал" - "Газовик-Скала", 1:0; "Спартак" - "Поділля", 2:3; "Сталь" А - "Спартак-Горобина", 3:1; ЦСКА - "Зоря", 0:0; "Нафтовик-Укрнафта" -- "Шахтар-2", 1:2; "Полісся" - "Динамо-2", +/-; "Нафком" -- ФК "Миколаїв", 1:0; "Сталь" (Д) -- "Динамо-ІгроСервіс", 3:1.

Становище лідерів та галицьких команд: 1.) "Сталь" (А) -- 54 очки (25 матчів); 2.) "Арсенал" -- 49 (25); ...7.) "КАРПАТИ" -- 38 (24); 8.) "Спартак" -- 37 (25); ...11.) "Газовик-Скала" -- 33 (24).

»
Кличко таки повертається

Кличко таки повернувся
На арені Westfalenhallen Complex в німецькому місті Дортмунд український боксер суперваговик Володимир Кличко переміг кубинця Елізео Кастільйо. Арбітри припинили бій у четвертому раунді, зарахувавши Елізео технічний нокаут.
»
Впорались без Потапенка
Юрій ГОРАК

У суботу розпочалися матчі з вибуванням (плей-оф) у Національній баскетбольній асоціації (НБА), -- повідомляє nba.com.

Потішив своїх шанувальників "Гюстон", який в гостях переміг "Даллас Маверікс" -- 98:86. Найрезультативнішим у гюстонців став Трейсі МакГрейді, який набрав 34 очки. В "Маверікс" відзначився Дірк Новіцкі (21).
»
"Реал" виграє в меншості

Відбулися матчі чергових турів у провідних європейських футбольних чемпіонатах.

ІТАЛІЯ. "Мілан" у суботу впевнено обіграв "Парму" -- 3:0 (Кака, Томассон, Кафу). Ця перемога вивела міланістів на перше місце (73 очки), адже "Ювентус" свій матч у Римі проти "Лаціо" грав у неділю ввечері.

ІСПАНІЯ. Бойовитою видалася суботня гра в Мадриді, де "Реал" переміг "Вільяреал" -- 2:1 (70' Роналдо, 74' Мічел Сальгадо -- 39' Рікельме (пенальті). З 72-ї хвилини "вершкові" грали в меншості після вилучення Самуеля.
»
А "Барселона" в неділю гостювала у "Малаги"...
Юрій ГОРАК

НІМЕЧЧИНА. "Баварія" зробила вагомий крок до перемоги в Бундеслізі, перемігши "Бохум" -- 3:1 (Пісарро, Баллак, Макаай -- Тапаловіч). Основні конкуренти очки втратили: "Герта" -- "Шальке", 4:1, "Штутгарт" - Вольфсбург", 0:0.

Становище лідерів після 30-го туру: 1) "Баварія" -- 65 очок, 2) "Шальке" -- 56, 3) "Штутгарт" -- 55.

АНГЛІЯ. Лондонський "Челсі" здолав у впертій боротьбі "Фулгем" -- 3:1 (Коул, Лампард, Гудйонсен -- Джон). Тепер відрив "синіх" від "Арсенала" становить 14 очок. "Мабуть, було би добре, якби "Арсенал" переміг "Тотенхем" у понеділок, -- коментує цю ситуацію тренер "Челсі" Жозе Моурінью. -- Тоді ми не відволікалися б на святкування, а змогли б зосередитися на своїй грі в середу (йдеться про Лігу чемпіонів -- Ю. Г.)".
До речі, "Ліверпуль" виїзний матч проти "Крістл Пелесу" програв -- 0:1 (Джонсон).
»
"Тайм" переміг на виїзді

Відбулися матчі 26-го туру першості України з футзалу у вищій лізі. Львівські "Енергія" і "Тайм" у ньому перемогли, а ось ТВД поступився.

"Енергія" (Чернігів) -- "Тайм" (Львів), 2:4

Після першої половини зустрічі "таймівці" поступалися з рахунком 0:1. Однак по перерві львів'яни зібралися і переломили хід зустрічі. "Ми виявилися сильнішими завдяки передусім самовіддачі та морально-вольовим рисам", -- відзначив у розмові з кореспондентом "Поступу" головний тренер "Тайму" Володимир Когут.