Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Поступ політики.    Арт-Поступ.    Пост-Factum.

13 серпня 2002 р.

13:13 24-03-2017 -   На Львівщині судитимуть дев’ятьох учасників організованого угрупування
  13:12 24-03-2017 -   З понеділка у Львові запускають студентські автобуси, вартістю 2 гривні за проїзд
  12:43 24-03-2017 -   У Львові плита впала на будівельників, один загинув
  12:39 24-03-2017 -   У Львові вагітна жінка випала з маршрутки під час руху
  12:38 24-03-2017 -   У львівського нотаріуса вкрали Lexus за мільйон гривень
  13:14 24-03-2017 -   В «Укрзалізниці» затвердили новий порядок щодо постільної білизни

Денис МІНЧУК

Минулої суботи команда львівського футбольного клубу “Карпати” виграла матч 1/32 фіналу Кубка України, осоромивши свого суперника тернопільську “Ниву” розгромним рахунком 5:2.

“Нива” хоч і грала на власному полі, однак виявилася не надто серйозним суперником для футболістів зі Львова. Тернопільчанам стало хисту лише на кілька хвилин наприкінці першого тайму, коли вони примудрилися забити два голи. Це при тому, що за весь матч гравці “Ниви” лише двічі спромоглися втрапити м’ячем у площину воріт суперника. І що робили в цей час захисники і воротар “Карпат” – збагнути важко. Очевидно, забивши гол (на 29 хвилині відзначився Швед), львів’яни вирішили, що справу вже зроблено, адже “Нива” нині зовсім не та команда, яка колись не раз псувала нерви фаворитам українського футболу. Прикро, але тернопільський клуб, колись стабільний середнячок вищої ліги українського чемпіонату, зараз ледве зводить кінці з кінцями, відтак мусить розпочинати сезон у другій лізі.

2:1 на користь “Ниви” – з таким рахунком закінчився перший тайм. У перерві тренер “Карпат” Левко Броварський уніс певні корективи у гру своєї команди і львів’яни, тільки-но розпочався другий тайм, пішли в атаку. Вже через три хвилини рахунок зрівняв Кабанов. Згодом другий гол на свій рахунок записав Швед. “Карпати”, які домінували в цьому матчі, забили потім іще два голи (ще раз відзначився Кабанов, один гол також на рахунку Хоми), перетворивши матч між командами-друзями на знущання. Остаточний рахунок – 5:2.

Нагадаємо, що на цій стадії – в 1/32 фіналу Кубка України – переможця визначає лише один матч. А отже, саме нашому клубу продовжувати боротьбу за почесний трофей. Суперника команди із столиці Галичини в 1/16 турніру має визначити жеребкування.

Треба зауважити, що в наступній стадії Кубка суперники будуть значно сильнішими, адже окрім маріупольського “Металурга”, який із рахунком 1:0 сенсаційно поступився друголіговому “Дністру” з Овідіополя, усі клуби вищого дивізіону продовжать боротьбу. Лідери вітчизняного футболу, донецький “Шахтар” і київське “Динамо”, хоч і не так упевнено, як того від них очікували, проте перемогли своїх опонентів (відповідно дніпропетровську “Сталь” і бурштинський “Енергетик”) і також увійшли в 1/16 фіналу Кубка України.