Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    ДАЙДЖЕСТ.    Лист у Поступ.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

15 листопада 2017 р.

17:48 17-11-2017 -   У центрі Львова побудують церкву
  15:13 17-11-2017 -   У Львові буде вулиця Яцека Куроня, але це не Стрийська
  15:10 17-11-2017 -   На Львівщині стартує сезон полювання на зайців
  14:46 17-11-2017 -   На Радехівщині затримали браконьєрів, що вполювали двох косуль
  13:25 17-11-2017 -   У районному суді Львова вибухівки не знайшли
  15:17 17-11-2017 -   Розробку спідньої білизни для жінок у ЗСУ відклали через критику
  15:15 17-11-2017 -   Луценко каже, що справа у НАБУ стосується його сина
  14:45 17-11-2017 -   Дніпровські лікарі рятують капітана поліції, що підірвався на міні
  14:44 17-11-2017 -   Дощі зі снігом: якою буде погода на вихідні
  13:38 17-11-2017 -   У Києві у ході весільних гулянь, сталося вбuвствo через необережність
  15:19 17-11-2017 -   Польські кардіологи безкоштовно прооперували жителів Львова
  15:8 17-11-2017 -   В італійській тюрмі помер колишній ватажок «Коза ностра» Тото Ріїна
  10:57 17-11-2017 -   Саудівським принцам запропонували обміняти свої статки на свободу - ЗМІ
  10:41 17-11-2017 -   В Японії залізнична компанія вибачилась за відправлення поїзда на 20 секунд раніше
  10:17 17-11-2017 -   Німеччина – фаворит букмекерів на перемогу у Чемпіонаті світу з футболу

·  ·

___________________________________________________________________________

"Ювентус" виходить уперед
Ю. Г.

У футбольних єврочемпіонатах відбулися матчі чергових турів. Нарешті визначився одноосібний лідер в італійській серії А.

ІТАЛІЯ. Туринський "Ювентус" приймав "Лечче", і гості відкрили рахунок уже на 7-й хвилині (Вучініч). Це не засмутило гравців "Юве", і вони один за одним вколотили суперникам п'ять голів. Хет-триком відзначився Ібрагімович, ще по голу провели Аппіа та Недвед. У підсумку перемога туринців -- 5:2.

А от "Мілан" у гостях поступився "Сієні" -- 1:2. До того ж нападник міланістів Креспо відкрив рахунок на 63-й хвилині гри, але сієнці таки зуміли здолати грізних гостей. Голи на рахунку К'єзи та Соцци.

"Інтер" у Мілані здолав "Кальярі" -- 2:0 (Зе Марія, Мартінс). Становище лідерів після туру таке: 1) "Ювентус" -- 70; 2) "Мілан" -- 67; 3) "Інтер" -- 56.

НІМЕЧЧИНА. Зміцнила своє становище лідера в бундеслізі "Баварія". У 29-му турі мюнхенці в гостях перемогли "Ганновер" -- 1:0. На 90-й хвилині гри переможний м'яч провів Харгрівз.

А от "Шальке" на своєму стадіоні поступився "Гамбургу" -- 1:2 (Азамоа -- Вікі, Мпенза). Леверкузенський "Баєр" у Фрайбурзі здолав місцевий клуб -- 3:1. Дубль на рахунку Бербатова.

АНГЛІЯ. У цій країні відбулися півфінальні матчі Кубка (FA Cup). У суботу "Арсенал" упевнено переміг "Блекберн" -- 3:0. Голи на рахунку Піреса та Ван Пірсі (два). А в неділю "Манчестер Юнайтед" теж із великим рахунком (4:1) здолав "Ньюкасл". Тут дубль в активі Ван Ністелроя. Ньюкаслівці ж, мабуть, не відійшли від важкого четвергового матчу в Лісабоні проти "Спортинга" в рамках Кубка УЄФА.

»
Подвиги запоріжців у Луцьку
Підопічні Яремченка відіграли два голи в меншості
Юрій ГОРАК

Відбулися матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Мабуть, найдраматичніше події розгорталися в Луцьку на стадіоні "Авангард".

"Волинь" -- "Металург" (З), 2:2. Перший тайм цього матчу був за волинськими футболістами. Вже на 7-й хвилині гри вони відкрили рахунок з пенальті (Трішович), яке було призначено за порушення правил проти Нагорняка.
»
Найбільша перемога "Тайму"
Роман Паучок забив двічі та ще й урятував команду від гола
Віталій КРУТЯКОВ

"Тайм" (Львів) -- "Універ-Локо" (Харків), 4:1

17 квітня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник"

Голи: Паучок, 24', 38', Радько, 36', Яцишин, 37' -- Чернишов, 20'.

У перенесеному матчі 23-го туру першості України з футзалу "Тайм" здобув четверту перемогу у нинішньому сезоні. Крім того, ця звитяга стала для таймівців найбільшою в історії виступів у вищій лізі.

Героєм зустрічі став львів'янин Роман Паучок, який відзначився дублем, а також урятував команду від гола, вибивши м'яч з порожніх воріт. "Було важко, але, дякувати Богу, ми забили два голи, які в кінцевому результаті допомогли нам перемогти", -- розповів після матчу Паучок.
»
"Валідол" сповільнює ходу
Юрій ГОРАК

У Львові в клубі "Пікассо" відбулися змагання 5-го етапу чемпіонату Львівщини зі спортивного "Що? Де? Коли?" в Інтелект-лізі. Перемогу цього разу святкувала команда "Львіввікнопласт".

У підсумку етапу вікнопластівці (капітан Антон Сенченко) набрали 24 очки (рейтинг 97), тобто взяли 24 запитання ведучого. Це дозволило їм набрати 10 залікових балів і суттєво покращити своє турнірне становище.

Другою на етапі фінішувала команда Михайла Різеля "Soft-Serve Прайд". Прайдівці здобули 19 очок (рейтинг 72). Це місце на етапі (7,5 бала в актив) дозволяє їм і надалі зберігати лідерство в загальному заліку чемпіонату.
»
Бійка австрійських уболівальників
Ю. Г.

Після матчу футбольних команд австрійської Суперліги "Штурм" -- "Рапід" уболівальники влаштували побоїще, -- повідомляють podrobnosti. com.

Розпочали бійку, як інформує поліція міста Грац, фанати віденського "Рапіда", які почали лупцювати вболівальників "Штурма". Щоб вгамувати пристрасті (в бійці з обох сторін взяло участь приблизно 150 осіб), довелося втрутитися поліцейським, двоє з яких під час акції отримали поранення. Одного із заводіїв заарештовано, а стосовно інших триває розслідування.

А сам матч завершився внічию -- 1:1 (Лінц -- Іваншітц). Віденський "Рапід" бореться за лідерство в чемпіонаті, можливо, тому нічия в Граці й була не до вподоби його вболівальникам.