Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    ДАЙДЖЕСТ.    Лист у Поступ.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

18 квітня 2005 р.

15:56 20-02-2017 -   Понад 100 тисяч львів'ян залишилися без опалення
  15:45 20-02-2017 -   У Львові вшанували Героїв Революції Гідності
  15:43 20-02-2017 -   Поліція затримала засновників масштабної мережі борделів у Львові
  14:41 20-02-2017 -   Мешканців Львівщини закликають не зривати первоцвіти
  13:26 20-02-2017 -   Рятувальники ліквідували пожежу на проспекті Червоної Калини у Львові
  16:39 20-02-2017 -   Рятувальники попереджають про високу небезпеку сходження лавин на Закарпатті
  15:54 20-02-2017 -   Масштабна ДТП під Києвом: зіткнулися шість авто
  15:47 20-02-2017 -   Ще два розшукуваних в Україні «беркутівця» стали громадянами Росії
  14:48 20-02-2017 -   У Мінекономрозвитку зробили прогноз щодо курсу гривні на 2017 рік
  14:45 20-02-2017 -   У центрі Києва затримали чоловіка з гранатою
  16:38 20-02-2017 -   З Марокко в Іспанію прорвались ще 350 мігрантів
  14:44 20-02-2017 -   Від Антарктиди відколовся айсберг розміром з місто
  13:24 20-02-2017 -   Філіал Оксфордського університету з’явиться у Парижі
  12:2 20-02-2017 -   У Росії зростає кількість прихильників прийому ЛДНР - опитування
  11:35 20-02-2017 -   У Китаї зафіксовано наймасштабніший з 2013 року спалах пташиного грипу

·  ·

___________________________________________________________________________

"Валідол" сповільнює ходу
Юрій ГОРАК

У Львові в клубі "Пікассо" відбулися змагання 5-го етапу чемпіонату Львівщини зі спортивного "Що? Де? Коли?" в Інтелект-лізі. Перемогу цього разу святкувала команда "Львіввікнопласт".

У підсумку етапу вікнопластівці (капітан Антон Сенченко) набрали 24 очки (рейтинг 97), тобто взяли 24 запитання ведучого. Це дозволило їм набрати 10 залікових балів і суттєво покращити своє турнірне становище.

Другою на етапі фінішувала команда Михайла Різеля "Soft-Serve Прайд". Прайдівці здобули 19 очок (рейтинг 72). Це місце на етапі (7,5 бала в актив) дозволяє їм і надалі зберігати лідерство в загальному заліку чемпіонату.

А от команда "Валідол-Оболонь" (капітан Олег Файда), яка йшла на рівних із "Прайдом", цього разу фінішувала восьмою (13 очок) і заробила лише один заліковий бал. Третє місце на етапі в команди "Модна країна" (капітан Анатолій Банера), яка набрала 18 очок.

Становище команд після п'яти етапів чемпіонату таке: 1) "Soft-Serve Прайд" -- 36 балів; 2-3) "Львіввікнопласт" та "Валідол-Оболонь" -- по 29,5; 4) "Модна країна" -- 25,5; 5) "Добрий самарянин" -- 23; 6) "Тутмоглабутивашареклама" - 19; 7) "Соляріс" -- 16; 8) "Прима № 8" -- 14. У чемпіонаті командам Інтелект-ліги залишилося провести ще два етапи.

»
Подвиги запоріжців у Луцьку
Підопічні Яремченка відіграли два голи в меншості
Юрій ГОРАК

Відбулися матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Мабуть, найдраматичніше події розгорталися в Луцьку на стадіоні "Авангард".

"Волинь" -- "Металург" (З), 2:2. Перший тайм цього матчу був за волинськими футболістами. Вже на 7-й хвилині гри вони відкрили рахунок з пенальті (Трішович), яке було призначено за порушення правил проти Нагорняка.
»
Найбільша перемога "Тайму"
Роман Паучок забив двічі та ще й урятував команду від гола
Віталій КРУТЯКОВ

"Тайм" (Львів) -- "Універ-Локо" (Харків), 4:1

17 квітня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник"

Голи: Паучок, 24', 38', Радько, 36', Яцишин, 37' -- Чернишов, 20'.

У перенесеному матчі 23-го туру першості України з футзалу "Тайм" здобув четверту перемогу у нинішньому сезоні. Крім того, ця звитяга стала для таймівців найбільшою в історії виступів у вищій лізі.

Героєм зустрічі став львів'янин Роман Паучок, який відзначився дублем, а також урятував команду від гола, вибивши м'яч з порожніх воріт. "Було важко, але, дякувати Богу, ми забили два голи, які в кінцевому результаті допомогли нам перемогти", -- розповів після матчу Паучок.
»
Бійка австрійських уболівальників
Ю. Г.

Після матчу футбольних команд австрійської Суперліги "Штурм" -- "Рапід" уболівальники влаштували побоїще, -- повідомляють podrobnosti. com.

Розпочали бійку, як інформує поліція міста Грац, фанати віденського "Рапіда", які почали лупцювати вболівальників "Штурма". Щоб вгамувати пристрасті (в бійці з обох сторін взяло участь приблизно 150 осіб), довелося втрутитися поліцейським, двоє з яких під час акції отримали поранення. Одного із заводіїв заарештовано, а стосовно інших триває розслідування.

А сам матч завершився внічию -- 1:1 (Лінц -- Іваншітц). Віденський "Рапід" бореться за лідерство в чемпіонаті, можливо, тому нічия в Граці й була не до вподоби його вболівальникам.
»
"Ювентус" виходить уперед
Ю. Г.

У футбольних єврочемпіонатах відбулися матчі чергових турів. Нарешті визначився одноосібний лідер в італійській серії А.

ІТАЛІЯ. Туринський "Ювентус" приймав "Лечче", і гості відкрили рахунок уже на 7-й хвилині (Вучініч). Це не засмутило гравців "Юве", і вони один за одним вколотили суперникам п'ять голів. Хет-триком відзначився Ібрагімович, ще по голу провели Аппіа та Недвед. У підсумку перемога туринців -- 5:2.