Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    ДАЙДЖЕСТ.    Лист у Поступ.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

18 квітня 2005 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

Юрій ГОРАК

Відбулися матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Мабуть, найдраматичніше події розгорталися в Луцьку на стадіоні "Авангард".

"Волинь" -- "Металург" (З), 2:2. Перший тайм цього матчу був за волинськими футболістами. Вже на 7-й хвилині гри вони відкрили рахунок з пенальті (Трішович), яке було призначено за порушення правил проти Нагорняка.

За кілька хвилин запоріжці залишилися в меншості, коли за грубу гру проти Трішовича арбітр Годулян вилучив Кривенцова. Чисельну перевагу лучани реалізували наприкінці тайму, коли Гащин вдало підставив ногу після штрафного удару -- 2:0. Здавалося, що справу зроблено, але металурги так не вважали.

На 55-й хвилині захисник "Волині" Омоко завалив у штрафній екс-равчанина Романа Каракевича і Акопян реалізував пенальті. Лучан не влаштовував такий перебіг подій, і вони почали частіше атакувати ворота Глущенка. Активністю вирізнявся Круніч. Напруга в матчі зростала, і захищатися гостям ставало дедалі важче... Аж тут на газон несподівано вибіг маленький песик і, погулявши, вмостився на половині поля запоріжців.

Волинянин Майкл Чіді спробував вигнати песика, але той не вступався. І лише Вишняку (як повідомляє офіційний сайт ФК "Волинь") вдалося його винести. Перебіг матчу дещо змінився, а на 82-й хвилині металурги заробили право на штрафний. Силюк ударив метрів з 27-ми, і м'яч, зрикошетивши, влетів у брамку Гуменюка.

Підопічні Кварцяного ще мали нагоду відзначитися (гості залишилися вже вдев'ятьох після вилучення Вишняка), але простріл Бути не зміг замкнути все той же Чіді. "Сьогодні ми втратили дуже важливих два очки, -- говорить після гри Віталій Кварцяний, -- і відсотків на п'ятдесят віддалилися від поставленої мети -- потрапити у трійку призерів".

"Чорноморець" -- "Металург" (Д), 1:0. А центральний матч туру відбувався в Одесі. Майже два тайми знадобилися підопічним Семена Альтмана, щоби знайти доріжку до воріт Вірта. На 80-й хвилині гри Косирін виграв у штрафній єдиноборство з Чечером і, опинившись перед воротарем, накинув м'яч на дальню штангу. Удар Кирлика був точним.

"Шахтар" -- "Оболонь", 5:2. Всі голи в цьому матчі було забито у другому таймі. Після ударів Хюбшмана та Бєліка донеччани вели 2:0, але Гололобов один м'яч сквитав. Згодом Елано (двічі) та Воробей розвинули успіх "оранжево-чорних". Кінцевий рахунок встановив оболонець Конюшенко.

Результати інших матчів туру: "Динамо" -- "Ворскла", 1:0, "Іллічівець" -- "Борисфен", 1:0, "Кривбас" -- "Металіст", 3:1, "Закарпаття" -- "Арсенал", 2:0, "Таврія" -- "Дніпро", 1:1.

»
Найбільша перемога "Тайму"
Роман Паучок забив двічі та ще й урятував команду від гола
Віталій КРУТЯКОВ

"Тайм" (Львів) -- "Універ-Локо" (Харків), 4:1

17 квітня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник"

Голи: Паучок, 24', 38', Радько, 36', Яцишин, 37' -- Чернишов, 20'.

У перенесеному матчі 23-го туру першості України з футзалу "Тайм" здобув четверту перемогу у нинішньому сезоні. Крім того, ця звитяга стала для таймівців найбільшою в історії виступів у вищій лізі.

Героєм зустрічі став львів'янин Роман Паучок, який відзначився дублем, а також урятував команду від гола, вибивши м'яч з порожніх воріт. "Було важко, але, дякувати Богу, ми забили два голи, які в кінцевому результаті допомогли нам перемогти", -- розповів після матчу Паучок.
»
"Валідол" сповільнює ходу
Юрій ГОРАК

У Львові в клубі "Пікассо" відбулися змагання 5-го етапу чемпіонату Львівщини зі спортивного "Що? Де? Коли?" в Інтелект-лізі. Перемогу цього разу святкувала команда "Львіввікнопласт".

У підсумку етапу вікнопластівці (капітан Антон Сенченко) набрали 24 очки (рейтинг 97), тобто взяли 24 запитання ведучого. Це дозволило їм набрати 10 залікових балів і суттєво покращити своє турнірне становище.

Другою на етапі фінішувала команда Михайла Різеля "Soft-Serve Прайд". Прайдівці здобули 19 очок (рейтинг 72). Це місце на етапі (7,5 бала в актив) дозволяє їм і надалі зберігати лідерство в загальному заліку чемпіонату.
»
Бійка австрійських уболівальників
Ю. Г.

Після матчу футбольних команд австрійської Суперліги "Штурм" -- "Рапід" уболівальники влаштували побоїще, -- повідомляють podrobnosti. com.

Розпочали бійку, як інформує поліція міста Грац, фанати віденського "Рапіда", які почали лупцювати вболівальників "Штурма". Щоб вгамувати пристрасті (в бійці з обох сторін взяло участь приблизно 150 осіб), довелося втрутитися поліцейським, двоє з яких під час акції отримали поранення. Одного із заводіїв заарештовано, а стосовно інших триває розслідування.

А сам матч завершився внічию -- 1:1 (Лінц -- Іваншітц). Віденський "Рапід" бореться за лідерство в чемпіонаті, можливо, тому нічия в Граці й була не до вподоби його вболівальникам.
»
"Ювентус" виходить уперед
Ю. Г.

У футбольних єврочемпіонатах відбулися матчі чергових турів. Нарешті визначився одноосібний лідер в італійській серії А.

ІТАЛІЯ. Туринський "Ювентус" приймав "Лечче", і гості відкрили рахунок уже на 7-й хвилині (Вучініч). Це не засмутило гравців "Юве", і вони один за одним вколотили суперникам п'ять голів. Хет-триком відзначився Ібрагімович, ще по голу провели Аппіа та Недвед. У підсумку перемога туринців -- 5:2.