Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Ї-Поступ.    Арт-Поступ.    Розслідування Поступу.    Пост-Faktum.

13 квітня 2005 р.

16:34 29-03-2017 -   У Стрию судитимуть водійку, яка збила жінку з дитиною
  16:30 29-03-2017 -   З 1 квітня львівський трамвай №2 їздитиме на Сихів
  15:22 29-03-2017 -   Через гідравлічні випробування у Львові на кількох вулицях не буде гарячої води
  15:14 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  14:13 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  16:42 29-03-2017 -   МВФ знову відклав розгляд траншу для України
  16:37 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  16:36 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  15:19 29-03-2017 -   У Дніпрі звільнили водія-сепаратиста за образи у бік учасниці АТО, – активісти
  15:17 29-03-2017 -   На Донеччині з гранатомета стріляли по магазину
  16:38 29-03-2017 -   Вчені знайшли слід найбільшої живої істоти
  15:16 29-03-2017 -   Польща призупинила роботу своїх консульств в Україні
  14:18 29-03-2017 -   Україна оскаржуватиме рішення суду Лондона щодо "боргу Януковича"
  13:14 29-03-2017 -   У США ухвалили резолюцію до річниці анексії Криму
  11:0 29-03-2017 -   Після успіху на Євро-2016 в Ісландії спостерігається демографічний вибух

·  ·

___________________________________________________________________________

Робінгуди на рубежі сезонів

Сьогодні в Новій Каховці клубним чемпіонатом України зі стрільби з лука розпочинають літній сезон-2005 вітчизняні робінгуди. Серед фаворитів цих змагань є і львівські колективи -- "Динамо", СКА і добре знаної у світі спортивної школи "Електрон".

А останнім акордом зимового сезону став Всеукраїнський турнір 24-х найкращих лучників України, який гостинно прийняв львівський спорткомплекс СКА. Одразу зауважимо, що тренерська рада вітчизняної Федерації стрільби з лука вирішила надати відпочинок переможцям та призерам чемпіонату світу в закритому приміщенні, який нещодавно завершився у Данії.

Змагання у Львові проходили за новою схемою, коли квартет найсильніших, який визначається за "олімпійкою", у фіналі проводить між собою турнір за коловою системою. У змаганнях чоловіків до вісімки найкращих пробилося одразу четверо львів'ян, але до фіналу не потрапив жоден (!) із них. У підсумку Дмитро Грачов, Микола Владов, Ярослав Мокринський і Дмитро Марченко посіли місця відповідно з 5 до 8. Особливо прикро було за "бронзового" призера афінської Олімпіади-2004 Грачова. У зустрічі за вихід у фінал львівський динамівець лише одним пунктом поступився Олексію Гагаріну з Харкова -- 107:108.

Саме Гагарін, який у фіналі перестріляв одесита Павла Беккера та Максима Тараненка і Андрія Бурчака з Чернівців, і став володарем головного призу змагань. "Срібло" дісталося Тарасенкові, а "бронза" -- Беккеру.

Краще від чоловіків виступили львівські лучниці. Катерина Палеха стала "бронзовою" призеркою, а Наталія Білуха замкнула квартет найсильніших. Наші землячки поступилися у фіналі Катерині Ксенофонтовій із Харкова та киянці Мілані Калініченко, які й обійняли відповідно першу та другу сходинки подіуму.

»
"Хіміки" долають грандів
Вперше в історії "Сумихімпром" обіграли "Азовмаш"
Оксана ПАВЛЮК

Набирає обертів другий етап чемпіонату України з баскетболу в чоловічій Суперлізі. Героями другого туру (турнір за 1 -- 6 місця), як, до речі, і першого, стали баскетболісти із Сум. Після домашньої перемоги над БК "Київ" "Сумихімпром" зуміли одержати звитягу і в Маріуполі над чинним чемпіоном країни "Азовмашем". Цей матч був цікавий тим, що обома колективами керують знані литовські фахівці -- Рімас Гірскіс та Рімантас Ендріяйтіс.