Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

11 квітня 2005 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Гол
У 25 турі першості України з футзалу у вищій лізі в нашому місті зіграно два матчі. Найцікавішим стало протистояння львівських команд - ТВД та "Енергії".

ТВД - "Енергія", 1:5

9 квітня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник", 400 глядачів.

Голи: Кордоба, 30' - Піддубний, 23', Москвин, 27', Легчанов, 38', Вацяк, 38', Паршиков, 39'

Несподіваною у львівському дербі стала не скільки перемога "Енергії", а те, з яким рахунком вона була здобута. Однією з головних причин розгрому ТВД стала помилка тренера Романа Ковальчика, який завчасно (за чотири хвилин до кінця матчу) замість голкіпера випустив п'ятого польового гравця.

"Проаналізувавши всі матчі, де ми хотіли вирівняти становище, випускаючи п'ятого гравця, можу сказати: ми програвали, - із сумом констатував після матчу гравець та президент ТВД Мирон Кіндій. -- Тому вважаю, що сьогодні це була дуже серйозна тактична помилка нашого тренера". Сам Ковальчик цього не заперечив: "Зарано випустив п'ятого польового. Мені треба було ще почекати, не вгадав".

Додамо, що відразу після матчу за звуками, які долинали з роздягальні ТВД, можна було зрозуміти, що Мирон Кіндій розмовляв із командою на дуже високих тонах. Але, як запевнив сам Кіндій, що "попри цю одиничну помилку, він Ковальчикові довіряє".

Перший тайм звітної гри, незважаючи на велику кількість гольових моментів в обох команд, забитих м'ячів глядачам не подарував. Зате на початку другої половини зустрічі після удару Москвина, Піддубний, підставивши ногу, спрямував м'яч у ворота - 1:0 на користь "Енергії". Незабаром уже Піддубний вдало асистував Москвинові - 2:0.

Однак ТВД здаватися не мав наміру, й Кордоба влучним ударом скоротив відрив у рахунку. Після забитого голу будівельники провели кілька небезпечних атак й могли зрівняти рахунок (зокрема Вахула влучив у штангу). Аж тут на 36-й хвилині Ковальчик вирішив замінити голкіпера Кадиру на польового гравця Кордобу...

Відразу після цього Легчанов з передачі Тригубця зробив рахунок 3:1. А згодом енергетики відзначилися ще двічі. "Гадаю, рахунок відповідає грі, -- поділився враженнями Тарас Вонярха, головний тренер "Енергії". -- Думаю, що клас нашої команди трошки вищий, ніж ТВД. Вважаю, що завдяки класу їх і дотиснули".

"Тайм" (Львів) - "Олександр" (Харків), 1:1

Як і в попередньому львівському матчі, в цій грі все вирішальним став другий тайм. На 28-й хвилині Паучок з передачі Шафранського вивів "Тайм" уперед. Однак львів'яни вже вкотре цієї першості не втримали переможного рахунку. На 31-й хвилині відзначився харків'янин Воронін.

»
Львів -- місто тенісне
Але загальнокомандну перемогу святкували дніпропетровці
Юрій ГОРАК

У Львові в Палаці спору "Україна" завершилися змагання VІІ літньої Універсіади України з настільного тенісу. Студентка НУ "Львівська політехніка" Наталя Просвірніна перемогла в особистих жіночих змаганнях.
»
Провал у першій чверті
Павло СЕНТИЙ, Київ

"Будівельник" (Київ) - "Львівска політехніка" - 94:81 (33:13; 21:22; 20:20; 20:26)

10 квітня, м. Київ, зал ДСК-3, 150 глядачів

Склад "ЛП": Мартинов (набрав 20 очок), Мінчаков (17 + 10 підборів), Скуматов (15+8 підборів), Тутубалін (11), Кардас (6), Штереб (6), Лемик (2), Панченко (2), Калугин (2), Виноградов, Дружбляк

Рахунок у матчі відкрили гості -- один із героїв попереднього матчу "Політехніки" Юрій Штереб точно кинув з-за дуги. Але після цього ініціативою заволоділи господарі. Дмитро Брянцев раз у раз розривав захист суперників. Йому допомагав Олександп Неруш. На двох вони в першій десятихвилинці набрали 19 очок. Протягом цього часу все, що летіло в кільце "ЛП", потрапляло в ціль.
»
Хет-трик Кураньї
В.К.

До вашої уваги деякі результати провідних європейських футбольних чемпіонатів:

Італія. "Мілан" - "Брешія", 1:1 (Кошта, 14' - Воме, 86'); "Фіорентіна" - "Ювентус", 3:3 (Пацціні, 14', К'єлліні, 37', Дайнелі, 75' - Дель П'єро, 22', Ібрагімовіч, 59', 82')