Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Репортаж Поступу.    Арт-Поступ.    Пост-Factum.    Екологічний Поступ.

9 серпня 2002 р.

14:54 29-05-2017 -   У Львові через невивезене сміття та навалу щурів перекриватимуть дорогу
  14:44 29-05-2017 -   Зовсім скоро на Львівщині розпочнеться призов офіцерів запасу
  14:41 29-05-2017 -   Завтра на Львівщину приїде Володимир Гройсман
  14:23 29-05-2017 -   У Львові створять сайт для незрячих людей
  14:21 29-05-2017 -   Проект реконструкції Замарстинівського парку найближчим часом подадуть на експертизу
  14:58 29-05-2017 -   Підозрюваних у мукачівській стрілянині відпущено
  14:52 29-05-2017 -   У Києві затримали педофіла, який роками розбещував дітей співмешканки
  14:48 29-05-2017 -   Адвокати Януковича хочуть, щоб суд допитав Порошенка
  14:46 29-05-2017 -   Податківець на Київщині отримав подарунком 2 млн грн від дружини
  14:42 29-05-2017 -   Україна несе відповідальність за довгі черги на кордоні, - прикордонна служба Польщі
  14:51 29-05-2017 -   Генетики Китаю зібралися клонувати Леонардо да Вінчі
  14:50 29-05-2017 -   Вчені довели можливість розмноження в космосі
  11:41 29-05-2017 -   У Ворохті 19-річний юнак загинув, зірвавшись з тарзанки
  11:36 29-05-2017 -   Смерть на фестивалі у Нью-Йорку: через нерозкритий парашут загинув військовий
  10:17 29-05-2017 -   У Каннах перемогла шведська картина "Квадрат"

·  ·

Поступ з краю  »  ФУТБОЛ

___________________________________________________________________________

Динамо” — у третьому раунді
Денис МІНЧУК

Пюнік” (Єреван, Вірменія) — “Динамо” (Київ, Україна) — 2:2.

“Пюнік”: Карагезян, Мкртчян, Траоре, Чілінгарян, Антонян, Мкрчян, Мінасян, Стевановіч, Сістерна, Артавазд Карамян, Арман Карамян.

“Динамо”: Шовковський, Гавранчич (Радченко, 56), Боднар, Гусін, Несмачний, Дмитрулін, Мелащенко (Леандро 45), Гіоане, Шацьких, Чернат, Пеєв (Кардаш, 63).

Голи: Артавазд Карамян, 30, Арман Карамян, 56 — Шацьких, 8, Мелащенко, 27.

Жовті картки: Мкрчян, Сістерна, Траоре — Гіоане, Гавранчич, Несмачний.

Гра київського “Динамо” у матчі-відповіді другого кваліфікаційного туру Ліги чемпіонів проти єреванського “Пюніка” бажала кращого. Ніхто не вимагав, щоб динамівці демонструвати супергру проти набагато слабшого за себе суперника. Однак виграючи протягом матчу 2:0, зводити його до нічиєї, до того ж ледве уникаючи поразки — це, напевно, не те, чого очікують від клубу, який упродовж останнього десятиліття диктував моду в українському футболі.

“Динамо” на гру з “Пюніком” налаштовувалося по-бойовому, про що свідчить хоча б те, що головний тренер киян Олексій Михайличенко зробив лише одну заміну, поставивши у ворота замість Віталія Реви Олександра Шовковського. Зі самого початку єреванського матчу динамівці заволоділи ініціативою. Вже на 9-й хвилині Щацьких, якому асистував Мелащенко, забив м’яч у вірменські ворота — і “Димамо” повело 1:0. На 27-й хвилині відзначився вже сам Мелащенко: вийшовши один на один, він грамотно поклав воротаря на газон і спокійнісінько відправив м’яч у сітку.

Здавалося, що далі гра розвиватиметься за київським сценарієм. Однак ні. Минули якісь три хвилини — і єреванці скоротили рахунок. Чудовий м’яч зі штрафного провів Артавазд Карамян. Через кілька хвилин він знову міг відзначитися, однак цього разу на заваді йому став Шовковський. Прикро, але після пропущеного гола гра киян розладилася. При цьому гравці “Пюніка” стали ще більш активними.
На початку другого тайму вони створили кілька дуже небезпечних моментів, і лише дивом м’яч не влетів у ворота. Зрештою, на 56-й хвилині єреванці таки добилися свого — відзначився брат-близнюк автора першого гола Арман Карамян. Після цього гравці “Пюніка” мали ще кілька нагод відзначитися, але в багатьох моментах їм забракнуло майстерності.

Щодо киян, то за весь другий тайм вони так і не спромогли створити більш-менш небезпечний момент біля воріт суперника. Та й результат 2:2 їх влаштовував, адже справу було вирішено вже в першому, київському матчі, де вони, нагадаємо, перемогли з рахунком 4:0. Однак у цьому випадку має значення, очевидно, не так результат, як сама гра. А вона в киян наразі не та, якої вимагає рівень Ліги чемпіонів. Утім сподіватимемося, що все буде виправлено.

У наступному, третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів “Динамо” (Київ) зіграє з болгарським клубом “Левські”, котрий розправився з латвійським “Сконто” (0:0 і 2:0). Чемпіон України “Шахтар” (Донецьк) вступить у боротьбу в Лізі саме з цього раунду і зіграє з бельгійським “Брюге”, який спокійно здолав румунське “Динамо (3:1 і 1:0).

»  МВФ
Україна “пролетіла” із кредитом
Економічні старання Бразилії оцінено “подарунком” у 30 млрд. доларів
Всеволод ПОЛІЩУК

Горстові Кьолеру більше довподоби Бразилія
Міжнародний валютний фонд вирішив не надавати Україні чергового траншу кредиту. Причина, як завжди, в самих українцях, які не встигають за вимогами часу й МВФ. Натомість допомога рікою попливе в руки бразильського уряду. Бразилія, на думку представників Фонду, заслуговує на довіру значно більше.

Згідно із заявою представництва МВФ в Україні, Фонд не надаватиме нашій державі іще одного траншу в рамках Програми розширеного фінансування (EEF), термін дії якої завершується 3-го вересня цього року. “МВФ не має можливості завершити перегляд програм у рамках угоди про механізм розширеного фінансування”, – вказано в заяві.

Нагадаємо, що цього року уряд і Нацбанк планували отримати три транші кредиту EEF на загальну суму 550 млн. доларів, але переговори закінчилися невдачею. До речі, на сьогодні борг України перед Фондом становить 1921,5 млн. доларів, а останній транш було отримано у вересні минулого року. До кінця 2002-го уряд мусить повернути близько 115 млн. доларів, із них приблизно 30 млн. – це відсоткові виплати.
»
Цинізм кримських телекомпаній
Петро ЛАН

Республіканський комітет з інформації АРК надіслав керівництву трьох кримських телекомпаній письмові попередження про некоректну поведінку в день національного трауру за загиблими внаслідок катастрофи на авіашоу у Львові. Про це заявив голова Рескомінформу Криму Михайло Рогожин під час зустрічі з представниками ЗМІ Криму, що відбулась у Сімферополі 7 серпня.

Кримчани не поспішали особливо перейматися духом жалоби, тим більше, привід, з погляду пересічного мешканця півострова, не надто поважний. Львів від Криму досить далеко, причому не так у фізичному вимірі, як у ментальному аспекті.

Передбачаючи це, вранці 29 липня працівники Рескомітету спеціально обдзвонили редакції кримських телекомпаній і нагадали про неприпустимість демонстрації розважальних і музичних програм у день національного трауру.
»
Кучма дозволив польоти, а Кінах шукає пальне
Іван ГОР

Передучора на основі рішення головнокомандувача ЗС України президента Кучми відновлено польоти літаків ВПС, скасовані після трагедії 27 липня у Львові. Рішення президент прийняв після доповіді міністра оборони Володимира Шкідченка про готовність до цього авіаційних частин. Уранці 7 серпня першими піднялися в повітря курсанти Харківського інституту ВПС.

А вчора відбулася робоча зустріч прем’єр-міністра Анатолія Кінаха з міністром оборони Шкідченком, на якій, зокрема, розглядали “нетрадиційні варіанти”, які б могли на даному етапі покращити ситуацію із постачанням пального для ВПС.