Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    Арт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Поступ медицини.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

9 квітня 2005 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"

ЦСКА -- "Осер", 4:0

Перемога росіян з розгромним рахунком у першому матчі залишає мало шансів "Осеру" для того, щоб продовжити боротьбу за Кубок УЄФА.

Перший гол у ворота французів, які захищав Кооль, влетів на 21-й хвилині -- бразилець Вагнер Лав віддав передачу на нігерійського легіонера Одіа, той пробив, і м'яч рикошетом від захисника французів влетів у сітку.

Знову ЦСКА забив у другому таймі -- на 63-й хвилині Ігнашевіч реалізував пенальті. За вісім хвилин рахунок до розгромного довів Вагнер Лав. Остаточну гольову крапку в матчі поставив Гусєв, який вчасно зреагував на передачу Жиркова.

"Вільярреал" - "Алкмаар", 1:2

"Вільярреал" та "Алкмаар", які стали на шляху в Кубку УЄФА у двох українських клубів -- "Динамо" та "Шахтаря", розпочали матч без розвідки. На 11-й хвилині Ландзаат вивів гостей вперед. Утім уже за дві хвилини нападник іспанців Рікельме рахунок вирівняв. Вирішальним у зустрічі став гол Нелліса, який він забив головою.

Відзначимо, що впродовж матчу перевага була на боці господарів. А на 27-й хвилині Рікельме навіть не зміг реалізувати пенальті, спрямованого у ворота нідерландців (голкіпер).

"Аустрія" -- "Парма", 1:1

Від поразки в себе на полі віденців урятував гол Міли, який той забив на 61-й хвилині. Себастьяно вдало скористався прострілом Вахушека. Зауважимо, що італійці відкрили рахунок на 34-й хвилині гри, коли відзначився Пізану.

"Ньюкасл" -- "Спортінг", 1:0

Поразка з мінімальним рахунком на виїзді, залишає лісабонському "Спортінгу" непогані шанси реабілітуватися в матчі-відповіді у Португалії. Вирішальним же у звітній грі став м'яч, який на 37-й хв. провів бомбардир англійців Алан Ширер.

Матчі-відповіді відбудуться 14 квітня.

»
На "Соколі" стрияни дужчі
"Карпати" зазнали першої поразки у другому колі
Віталій КРУТЯКОВ, Юрій ГОРАК, Стрий-Львів

У грі
Уже за годину до початку матчу трибуни стрийського стадіону "Сокіл" були заповнені майже наполовину. Вболівальники з усіх частин міста на підступах до стадіону утворювали такі собі колони. Не дивно, що кількість глядачів, які стежили за грою, майже вдвічі перевищила ту, яку здатна вмістити арена (7 тисяч). Багатьом стриянам довелося спостерігати за матчем стоячи.
»
Брандао приїде до Львова?
Ю. Г.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу відправив у другу команду бразильського нападника Брандао, -- повідомляє ostro.org. Причиною цього кроку стало, як cказав тренер, невміння форварда керувати своїм егоїзмом.

Луческу пояснив, що Олексій Бєлік вийшов у стартовому складі на матч із "Кривбасом" та забив два голи. І цей факт, імовірно, й викликав заздрощі Брандао. "В нашій команді всі гравці важливі (...). І не можна допустити того, щоби вся команда грала довкола якогось одного футболіста. Хто розуміє це -- розуміє і футбол", -- говорить тренер "помаранчево-чорних".

Для львів'ян ця новина цікава тим, що "Шахтар-2", де гратиме Брандао, наступний свій матч у першій лізі проведе у Львові.
»
Львів'янки перемагають у фіналі
Юрій ГОРАК

У Львові в палаці спорту "Україна" відбуваються змагання літньої Універсіади України з настільного тенісу. Перша команда Львівщини, за яку виступають Тетяна Ткачова та Олеся Леоненко, перемогла у фіналі жіночих командних змагань.

У фіналі львів'янки зустрічалися з командою Дніпропетровська-1. Спочатку Ткачова за партіями обіграла Ольгу Савенко -- 3:0. Після цього лідер дніпрян Марина Грицанова у впертому матчі обіграла Леоненко -- 3:2. Причому перші дві партії Марина програла, але в наступних трьох діяла ефективніше.