Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    Арт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Поступ медицини.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

9 квітня 2005 р.

14:59 25-04-2017 -   У Львові податківець «погоріла» на півмільйонних хабарах
  14:42 25-04-2017 -   Працівники військкоматів вручатимуть повістки призовникам на кордонах
  14:36 25-04-2017 -   На турнір до Львова приїдуть спортсмени з різних міст України
  13:57 25-04-2017 -   До 70-ї річниці операції «Вісла» відкрили тематичну виставку
  13:56 25-04-2017 -   Четверо представників з Львівщини увійдуть до складу української збірної «Ігор Нескорених»
  15:1 25-04-2017 -   Арку дружби народів до Євробачення перетворюють на веселку
  14:57 25-04-2017 -   Україна знову випробувала ракетний комплекс Вільха
  14:39 25-04-2017 -   У ДТП на Рівненщині постраждали семеро людей
  13:59 25-04-2017 -   В Україні майже 2 мільйони безробітних - Розенко
  13:59 25-04-2017 -   У штабі АТО кажуть про відсутність втрат за добу
  14:44 25-04-2017 -   Російські хакери два роки читали пошту міністерства оборони Данії
  14:38 25-04-2017 -   РФ буде поставляти електрику в Луганськ
  13:20 25-04-2017 -   У Мексиці оголосили тривогу через крадіжку радіоактивного іридію

Гол: Онисько, 76'

"Газовик": Годзюр, Галун, Гальчук, Горецький, Романишин (Шукатка, 82'), Котовенко, Теплий (Войтович, 73') Трухін, Маковійчук, Бобилєв (Гнатів, 46'), Онисько.

"Карпати": Тлумак, Тимчишин, Распопов (Голбан, 82'), Іщенко, Лапко, Бровченко, Шмаков (Веприк, 57'), Годвін, Сучков (Сахно, 76'), Фещук (Платон, 62'), Батіста.

Уже за годину до початку матчу трибуни стрийського стадіону "Сокіл" були заповнені майже наполовину. Вболівальники з усіх частин міста на підступах до стадіону утворювали такі собі колони. Не дивно, що кількість глядачів, які стежили за грою, майже вдвічі перевищила ту, яку здатна вмістити арена (7 тисяч). Багатьом стриянам довелося спостерігати за матчем стоячи.

Активніше розпочали львів'яни. Вже на п'ятій хвилині, після помилки захисників, у карний майданчик стриян увірвався Сучков і віддав пас на Батісту, який з вигідної позиції пробив повз ворота. Впродовж наступних хвилин двадцять п'ять гольових моментів команди не створили.

Наприкінці першого тайму гра пожвавилась. У "Газовика" непогані нагоди для взяття воріт змарнували Онисько (двічі), Теплий та Котовенко. У "Карпат" міг відзначитися Фещук, але вчасно на перехоплення навісу Сучкова вийшов голкіпер "Газовика". Тож у першому таймі команди не забивали.

Після перерви "Карпати" знову заволоділи ініціативою. Активність львів'ян призвела до кількох небезпечних моментів біля воріт "Газовика". Найбільше запам'ятався удар головою Распопова, після якого м'яч влучив у штангу. Згодом Батіста також головою з вигідної позиції пробив повз ворота.

А от "Газовик" своєї нагоди не змарнував -- Гальчук подав штрафний із лівого флангу, а Онисько, скориставшись заминкою Тлумака, головою забив єдиний гол у зустрічі. Після проведеного м'яча стрияни зіграли дисципліновано в захисті й не дали карпатівцям створити жодного небезпечного моменту біля своїх воріт.

"У футболі перемагає не та команда, яка створила більше моментів, а та, яка їх використала, -- сказав після матчу головний тренер "Газовика" Богдан Бандура. -- Ми розуміли, що внизу не виграємо комбінаційний футбол. І тому, попри те, що ми програємо у зрості, все одно налаштовували футболістів на навісні передачі, після однієї з яких і забили гол".

"Не забиваєш ти, забивають тобі, -- сумно констатував керманич "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький. -- Ми мали багато моментів, зокрема лише Батіста міг відзначитися три-чотири рази. До бразильця в мене найбільше претензій (хоча маю їх до всіх гравців), адже потрібно забивати".

Результати інших матчів ХХІІ туру в першій лізі: "Зоря" -- "Спартак" -- 0:0; "Шахтар-2" -- "Сталь" А -- 0:3; "Динамо-2" -- "Арсенал" -- 0:1; "Сталь" Д -- "Нафтовик-Укрнафта" -- 1:0; "Динамо-ІгроСервіс" -- ЦСКА -- 3:0; "Нива" -- "Нафком" -- 2:0; "Спартак-Горобина" -- "Полісся" -- +/-; "Поділля" -- ФК "Миколаїв" -- 2:1.

Турнірне становище лідерів: 1.) "Сталь" А -- 47 очок (22 матчі); 2.) "Зоря" -- 45 (22); ...8) "КАРПАТИ" -- 34 (21); ...10) "Газовик-Скала" -- 30 (21).

»
Армійці громлять "Осер"
Віталій КРУТЯКОВ

У Європі відбулися перші чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка УЄФА. Найбільш несподіваний результат у четвер зафіксовано в Москві на стадіоні "Локомотив". Тут місцевий ЦСКА впевнено переміг французький "Осер"
»
Брандао приїде до Львова?
Ю. Г.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу відправив у другу команду бразильського нападника Брандао, -- повідомляє ostro.org. Причиною цього кроку стало, як cказав тренер, невміння форварда керувати своїм егоїзмом.

Луческу пояснив, що Олексій Бєлік вийшов у стартовому складі на матч із "Кривбасом" та забив два голи. І цей факт, імовірно, й викликав заздрощі Брандао. "В нашій команді всі гравці важливі (...). І не можна допустити того, щоби вся команда грала довкола якогось одного футболіста. Хто розуміє це -- розуміє і футбол", -- говорить тренер "помаранчево-чорних".

Для львів'ян ця новина цікава тим, що "Шахтар-2", де гратиме Брандао, наступний свій матч у першій лізі проведе у Львові.
»
Львів'янки перемагають у фіналі
Юрій ГОРАК

У Львові в палаці спорту "Україна" відбуваються змагання літньої Універсіади України з настільного тенісу. Перша команда Львівщини, за яку виступають Тетяна Ткачова та Олеся Леоненко, перемогла у фіналі жіночих командних змагань.

У фіналі львів'янки зустрічалися з командою Дніпропетровська-1. Спочатку Ткачова за партіями обіграла Ольгу Савенко -- 3:0. Після цього лідер дніпрян Марина Грицанова у впертому матчі обіграла Леоненко -- 3:2. Причому перші дві партії Марина програла, але в наступних трьох діяла ефективніше.