Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Поступ технологій.    Мій Дрогобич.    Поступ реляксу.    Економіка у Поступі.    Репортаж Поступу.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

8 квітня 2005 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

___________________________________________________________________________

Психотерапія за Шевченком
Шевченко повертається на поле і забиває у міланському дербі

Щасливий Шевченко
На відміну від "Ювентуса" та ПСВ, які першого ігрового дня чвертьфінальних поєдинків Ліги чемпіонів у гостьових матчах зуміли зберегти для себе непогані шанси на вихід до півфіналу за сумою двораундової боротьби, "Баварія" та "Інтер" у протистоянні відповідно із "Челсі" та "Міланом" поставили себе у доволі скрутне становище. Підопічним Фелікса Магата та Роберто Манчіні в матчах-відповідях не легко буде насамперед у психічному аспекті. Адже грати із суперниками такого рівня за дефіциту двох м'ячів надзвичайно важко. Однак певні шанси, як кажуть, є завжди. Тому остаточно все вирішиться за тиждень.

"Мілан" -- "Інтер", 2:0 (1:0)

Голи: Стам (45+1'), Шевченко (74')

Два роки тому "Мілан" та "Інтер", зігравши між собою у півфіналі Ліги чемпіонів, стали учасниками першого в історії євродербі. Тоді у двох матчах, які якнайкраще охарактеризувало б слово "антифутбол", фортуна посміхнулася "россо-нері". І ось "інтернаціоналісти" одержали можливість помститися своїм найпринциповішим суперникам. Та схоже на те, що реваншу не буде.

Не важко було передбачити, що гольових моментів у матчі -- обмаль. Міланське дербі -- видовище не для футбольних естетів. Зате яка внутрішня напруга і колосальна відповідальність відчутні в кожному ігровому епізоді! Тому на перший план виходить виконавська майстерність. А вона вже вкотре виявилася вищою у гравців "Мілана", в складі якого знову з'явився наш Шевченко.

Усі казали, що Карло Анчелотті у кращому разі випустить Андрія у другому таймі. Однак тренер довірив українцеві відіграти усі 90 хвилин матчу. І напевне не пожалкував.

Щоправда, до перерви Андрій жодного разу не загрожував воротам Тольдо. Та й загалом у першій половині "Мілан" лише раз пробив у рамку воріт суперника. Зате цей удар, на відміну від пострілів Міхайловіча і Круза, на які чудово зреагував Діда, виявився результативним. Пірло зробив навіс зі штрафного, а Стам виграв верхову дуель у Кордоби.

Аналогічним був і гол Шевченка. Особливо важливим для Андрія є те, що він не просто забив важливий (цілком ймовірно, що й вирішальний у двораундовій дуелі) гол, а зробив це головою. Адже багато розмов точилося довкола психологічних проблем Андрія. Дехто вважав, що Шевченкові потрібно пройти довготривалий курс психотерапії. Але капітан збірної України довів, що найкраща психотерапія -- вдалі дії на полі.

"Челсі" -- "Баварія", 4:2 (1:0)

Голи: Кол (4'), Лампард (60', 70'), Дрогба (81') -- Швайнштайгер (52'), Баллак (90+3' -- пенальті).

Тренер "Челсі" Жозе Моурінью через дискваліфікацію UEFA у півфінальних матчах проти "Баварії" не має права бути поруч із командою. Домашній поєдинок він взагалі вирішив дивитися по телевізору, відмовившись спостерігати за діями своїх підопічних з трибун "Стемфорд Брідж". Можна не сумніватися, що йому сподобалися дії його "аристократів".

З перших хвилин матчу господарі пішли на штурм воріт Кана, і вже на 4-й хв. удар Кола за сприяння рикошету від баварця Лусіо досяг мети. До перерви гра була цікавою з достатньою кількістю гольових моментів, але рахунок 1:0 не змінився.

У другому таймі була помітна перевага "Челсі", і здавалося, що доля путівки у півфінал буде зрозумілою достроково. Однак вже у компенсований час Баллак заробив і сам же реалізував пенальті, який залишив німцям певні надії на домашню зустріч.

»
Сотня на замовлення
У політехнічному дербі Львова і Харкова перемогли галичани
Оксана ПАВЛЮК

Перед початком політехнічного дербі вболівальники команди господарів висловлювали побоювання стосовно того, чи встигли львів'яни відновитися після важкого двобою з рівненським БК-93 "Пульсар". І справді, у першій половині зустрічі галичани діяли доволі мляво. Особливо провальною для них виявилася кінцівка першого періоду, коли за рахунку 18:17 вони примудрилися завершити його із дефіцитом у п'ять пунктів -- 18:23.
»
Два свята -- забагато
Підготувала Олена САДОВНИК

Фінал чотирьох Євроліги ФІБА, проведення якого було заплановано на 27 -- 28 квітня цього року у київському Палаці спорту, перенесено до Стамбула. Свято євробаскетболу в Україні, про яке мріяв олімпійський чемпіон та президент БК "Київ" Олександр Волков та всі українські прихильники цієї гри, не відбудеться через кілька причин: небажання керівництва European Broadcasting Union -- співорганізатора "Євробачення", які першими уклали угоду про оренду Палацу спорту, надати на три дні приміщення баскетболістам, а також через відсутність в Україні спортивних споруд, де можна було би проводити такі масштабні заходи.
»
Ханти-Мансійськ лаврів не приніс

Українські сноубордисти Ольга Зіньків та Йосип Пеняк повернулися з Відкритого чемпіонату Росії, який відбувся в Ханти-Мансійську -- оазі для зимових видів спорту. Конкуренція зі спортсменами Польщі, а також російськими лідерами, які відіграють не останню роль у розіграші нагород чемпіонатів Європи та світу, стала для наших спортсменів одним з етапів підготовки та відбору до зимових Олімпійських ігор 2006 року.