Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

4 квітня 2005 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"

"Енергія" (Львів) -- "Інтеркас" (Київ), 2:2

2 квітня, Львів. Палац спорту "Будівельник".

Голи: Легчанов (15'), Брунько (37') -- Татаринов (5', 24').

Після цієї нічиєї відставання "Енергії" від "Єнакієвця", який зараз займає третє місце у чемпіонаті України зі футзалу, збільшився до десяти очок. Отож львів'янам за шість матчів, які залишилися до завершення першості, відіграти це відставання та зачепитися за "бронзу" (а саме таке завдання мав клуб перед початком сезону) буде вкрай важко.

Перший м'яч у ворота львів'ян Татаринов, забив після того, як захисники залишили його без опіки на п'ятачку перед своїми воротами. Легчанов ударом здалеку рахунок зрівняв. На початку другої половини гри після помилки голкіпера "Енергії" Остроги Татаринов знову вивів свою команду вперед. Остаточний рахунок у матчі після передачі Легчанова встановив Брунько.

Результати матчів 24-го туру за участю львівських команд: "Енергія" (Чернігів) -- ТВД (ЛЬВІВ), 3:3; "Сумигаз" (Суми) -- "Тайм" (ЛЬВІВ), 2:2.

»
"Карпати" знову виграли
Однак Юрій Дячук-Ставицький двічі вибачився за гру команди
Віталій КРУТЯКОВ, Юрій ГОРАК

Львівський клуб переміг у третьому матчі поспіль на старті другого кола чемпіонату України у першій лізі. Цікаво, що у всіх цих матчах "Карпати" здобували звитягу з рахунком -- 2:0.

Утім, звітний матч не зовсім сподобався вболівальникам, у зв'язку з відвертою грою "Карпат" у другому таймі на утримання рахунку. Зокрема, десь на 75-й хвилині матчу, після того, як карпатівці довгенько не могли вийти із власної половини поля, з трибун навіть почав лунати свист.
»  ПРЯМА МОВА
Ольга АЛЕКСАНДРОВА: "Просто граю сильніше, ніж усі"

Нещодавно у Львові відбувалися змагання 7-ї літньої шахової Універсіади України. На третій дошці впевнену перемогу здобула харків'янка Ольга Александрова, яка є аспіранткою академії фізкультури (ДАФК). У дев'яти партіях знана українська шахістка набрала 7,5 очка. Відразу після процедури нагородження вона згодилася поспілкуватися із кореспондентом "Поступу"