Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Мандри Поступу.    Поступ реляксу.    Мій Дрогобич.    Поступ технологій.    Економіка у Поступі.    Львівські обсервації.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

31 березня 2005 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Підготував Іван ДУПНАК

Потішила своїх уболівальників львівська шпажистка Яна Шемякіна, яка на першості світу з фехтування серед кадетів і юніорів, що добігає кінця в австрійському Лінці, виборола дві медалі. Спочатку учениця заслуженого тренера України Андрія Орліковського стала володаркою "бронзи" в особистому турнірі серед дівчат (U-20), а потім разом із подругами по збірній України виборола "срібло" в командних змаганнях. Українки були близькими до завоювання титулу найсильнішої команди планети, однак у фінальній зустрічі поступилися одним уколом збірній Швейцарії -- 41:42.

В активі "синьо-жовтих" на змаганнях у Лінці наразі ще п'ять нагород. "Срібло" в шабельному турнірі кадетів (U-16) здобули Антон Кукса та команда юніорок-шаблісток, лідер якої Ольга Харлан додала в доробок української команди ще "бронзу" в індивідуальному турнірі дівчат. А серед кадеток третьою стала ще одна українка Ніна Козлова. На третю сходинку подіуму піднявся в особистих змаганнях шаблістів-юніорів і Дмитро Бойко.

»
Розпочався відбір до Пекіна
У Кончі-Заспі відбувся Кубок України зі спортивної гімнастики
Оксана ПАВЛЮК

Кубок України -- перший для наших майстрів гімнастики представницький турнір у новому олімпійському циклі. Окрім абсолютної чемпіонки Європи-2004 Аліни Козіч та призерів олімпійського Сіднея-2000 Романа Зозулі і Руслана Мєзєнцева, на старт вийшли всі провідні гімнасти країни.

У багатоборстві серед чоловіків достатньо впевнену перемогу одержав Вадим Кувакін з Херсона -- 52,50 бала. Однак, за словами старшого тренера національної збірної Ігоря Коробчинського, вихованцю Ігоря Писаренка і Олександра Бабенка, якщо розраховувати на серйозні міжнародні успіхи, програму потрібно ще добряче "дотягувати". Та й загалом Коробчинський зазначив, що через початок сезону спортсмени не представили нових програм. Водночас його потішили хороші виступи молодих гімнастів.
»
Достроковий проліт молодіжки
Молодіжна збірна України (U-21) не гратиме на Євро-2006

Перед звітним матчем молодіжна збірна України відставала від лідера групи, команди Данії, на шість очок. Тому лише перемога залишала шанси команді Олексія Михайличенка продовжити боротьбу за єдину путівку на фінальну частину Євро-2006. Однак для нечисленних уболівальників "синьо-жовтих", які прийшли на столичний стадіон "Динамо" підтримати свою команду, так і залишилося загадкою, як саме українці планували обіграти данців.
»
Помаранчевий фінал у Києві

Цьогорічного переможця розіграшу баскетбольної Євроліги-FIBA буде визначено в Києві. Саме столицю України обрано місцем проведення "Фіналу чотирьох", на організацію якого претендували також Стамбул та Санкт-Петербург.
»
Бійцівський дух енергетиків

У поєдинку чемпіонату України з футзалу львівська "Енергія" в Запоріжжі у цікавому та гостросюжетному матчі обіграла срібного призера минулорічної першості, місцеву "Дніпроспецсталь" -- 5:3. У перебігу зустрічі галичани спочатку вигравали -- 1:0 і 2:1, потім програвали -- 2:3, але врешті-решт зуміли схилити шальки терезів на свій бік. В "енергетиків" по два голи на свій рахунок записали Паршиков і Тригубець, а ще один м'яч провів Брунько.