Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Арт-Поступ.    Економіка у Поступі.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

18 березня 2005 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

Спорт-Поступ  »  БАСКЕТБОЛ

___________________________________________________________________________

В Ізраїлі не пощастило...
Віталій КРУТЯКОВ

"Іскар Страусс" (Ізраїль) -- БК "Київ (Україна), 93:88 (23:21, 23:20, 28:27, 19:20)

16 березня. Ізраїль.

БК "Київ": Грір (23 очки), Нікола (20 + 5 підборів + 3 передачі), Яннуліс (12), Лончар (11), Норріс (10 + 6 підборів + 3 передачі), Лєбєдєв (6), Мршіч (2 + 4 підбори).

Програш на виїзді у першому матчі 1/4 фіналу розіграшу Євроліги ФІБА серйозно ускладнив завдання вийти до "Фіналу чотирьох" баскетбольному клубу "Київ". Тепер у разі перемоги українців над "Іскар Страуссом" у матчі-відповіді, який відбудеться у суботу, для остаточного визначення переможця дуелі командам знову доведеться вирушити до Ізраїлю.

А на батьківщині "Іскар Страусс" виглядає дуже потужно. Адже команда перебуває в затінку іменитого "Маккабі", який виступає в Кубку УЛЕБ, і постійно повинна завойовувати вболівальників. А як це зробити, як не видовищною та головне -- успішною грою.

Так вийшло й цього разу: господарі, якщо і поступалися "бекам" деякими технічними елементами гри, то брали гору емоціями та настроєм на гру. Однак у Києві, сподіваємося, ізраїльтяни гратимуть не так натхненно й у "вовків" з'явиться шанс зрівняти рахунок у серії. Ну, а якщо так станеться, то вже на вирішальний, третій, матч в Ізраїлі киянам треба буде налаштовуватися, як на справжню війну.

На початку звітної зустрічі ініціативу захопили українці. Як зазначає basket.com.ua, в складі "беків" вирізнявся Нікола. Врешті нашим баскетболістам вдалося зафіксувати рахунок 6:1 на свою користь. Однак ні розвинути, ні бодай утримати перевагу в першій чверті киянам не вдалося. Каменем спотикання для підопічних Ренато Паскуале стали власні ж втрати м'яча. Найкраще такі "подарунки" українців використовували Бен Давід та Марковіч, завдяки зусиллям яких господарі пішли на перерву, випереджаючи суперників у рахунку.

У другому квадрансі ситуація не сильно змінилася: кияни продовжували часто втрачати м'яч, а господарі з цього користали. Щоправда, непогано себе в атаці проявив Грір, декілька влучних кидків якого не дозволи піти у відрив "Іскар Страуссу" -- 46:41 на користь господарів після першого тайму.

На початку другої половині зустрічі спостерігалася певна стабільність у динаміці змін рахунку: відрив господарів коливався в межах 5-7 очок. Однак у завершенні квадрансу кияни дещо розслабилися і дозволили піти господарям на останню маленьку перерву за 10-очкової переваги.

У вирішальній чверті киянам вдалося відновити інтригу в матчі. Під завісу гри наші баскетболісти навіть декілька разів виходили вперед. Але на останніх хвилинах (радше -- навіть на секундах) ізраїльтянам, і зокрема через те, що кияни втрачали м'яч, вдався непоганий ривок -- і вони довели матч до своєї перемоги.

»
"Алкмаар" таки сильніший

Шахтар пролітає по-чорному...
Дива не трапилося: "Шахтар" не зміг реваншуватися за домашню поразку "Алкмаару" (1:3) та припинив свої виступи у розіграші Кубка УЄФА на стадії 1/8 фіналу. На матч у рідних стінах нідерландці обрали раціональну тактику гри від оборони з надією на контратаки. Врешті сподівання господарів виправдалися, а ось гості, які протягом матчу намагалися проводити масовані атаки, залишилися біля розбитого корита, точніше -- за бортом Кубка УЄФА.
»  ЛЕГЕНДИ СПОРТУ
Генерал
Тарас МИШКАЛО

Рінус Міхелс
Його повне ім'я Марінус Якобус Хендрікус. На батьківщині Рінуса Міхелса називали генералом. Країна тюльпанів, сиру і вітряків 1928 року, коли народився Рінус, була царством футбольних аматорів. Навіть у його рідному Амстердамі не було професіонального клубу. Його "Аякс", де він розпочав кар'єру гравця, мав статус напівпрофесіонального клубу. За національну команду Нідерландів він зіграв п'ять матчів на позиції центрального форварда.