Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Львівські обсервації.    Арт-Поступ.    Поступ технологій.    Мандри Поступу.    Мій Дрогобич.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

17 березня 2005 р.

15:45 28-02-2017 -   У Львові обліковується 5082 найпростіших укриття підвального типу
  15:42 28-02-2017 -   Неякісний ремонт доріг підрядники ліквідовуватимуть за власні кошти
  15:9 28-02-2017 -   На вул. Золотій, 42 працівники ПАТ «Львівгаз» виявили артснаряд часів війни
  15:39 28-02-2017 -   Медики розповіли, як продовжити життя
  15:35 28-02-2017 -   У Каліфорнії легкомоторний літак впав на житлові будинки, є жертви

Віталій КРУТЯКОВ

"Динамо" (Росія) -- "Азовмаш" (Україна), 88:77 (26:19, 21:11, 19:26, 22:21)

15 березня. Санкт-Петербург (Росія).

"Азовмаш": Лонг (34 очки + 13 підборів), Казлаускас (13 + 6 підборів) Яйло (10 + 6 підборів), Любін (9), Валтерс (9), Скутельник (2).

У першому матчі 1/4 фіналу розіграшу Євроліги ФІБА баскетболісти маріупольського "Азовмашу" не зуміли до кінця повірити у власні сили та стали жертвами потужного "Динамо".

Росіян багато спеціалістів називає одними з основних претендентів на перемогу у цьогорічній Євролізі. Мабуть, усвідомлення цього зумовило те, що (особливо на початку гри) українці діяли скуто і через це часто припускалися помилок.

"Мої підопічні дуже погано провели першу половину гри, 15 разів втративши м'яч, -- сказав після матчу російським журналістам наставник "Азовмашу" Рімас Гіркіс. -- Але найбільше мені прикро за те, що мої баскетболісти не вірили у свої сили та в перемогу над грізним суперником".

Але все ж таки дебют зустрічі пройшов за рівної гри. Українці намагалися атакувати кільце суперника здалеку, двічі з-за трьохочкової лінії поцілив Валтерс. Динамівці відповіли на це результативною грою Вєрємєєнка, який у першій чверті набрав 10 очок. У підсумку суперники пішли на перерву між чвертями за переваги російської команди у сім очок. У другій десятихвилинці перевага "Динамо" стала ще більш очевидною, та вже на велику перерву команди пішли за рахунку 47:30 на користь господарів.

Відпочинок пішов на користь українцям, і вони дуже активно розпочали другу половину зустрічі. Азовцям знову почали вдаватися трьохочкові кидки. До того ж нарешті розігрався лідер "Азовмашу" -- американський центровий Арт Лонг.

Завдяки цьому відрив "Динамо" почав зменшуватися. За сім хвилин до завершення зустрічі українці програвали лише 5 очок. Головний тренер "Динамо" Девід Платт був вимушений взяти тайм-аут. Пан Блатт зумів знайти потрібні слова для своїх підопічних, і вони опанували себе та втримали перевагу. Щобільше, на останніх хвилинах господарі навіть трошки збільшили свій вірив.

Завтра команди зіграють матч-відповідь у Маріуполі. У разі перемоги "Азовмашу" на власній території, на яку ми щиро сподіваємося, суперники зіграють вирішальний матч 23 березня у Санкт-Петербурзі.

»
На чемпіонаті України з водного поло львів'яни зберігають п'яту позицію
Перемогу не втримали

Водне поло
У кожній грі ІІІ туру чемпіонату України з водного поло, який завершився у Харкові та Маріуполі, львівські динамівці не раз наближалися до перемоги. Проте остаточно записати її на свій рахунок змогли лише в останній зустрічі.
»
Альбіна ДЕРЮГІНА: Сильні люди не плачуть
Розмовляла Олена САДОВНИК

Альбіна і Ірина Дерюгіни
Завершився гала-концерт -- останній акорд ХІІІ Міжнародного турніру серії Гран-прі з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної -- Нафтогаз". Бажаючи провести недільний вечір вдома, поспішно залишають трибуни глядачі. Нарешті вдалось побачити президента Федерації гімнастики України Альбіну Дерюгіну не з-за кремезних статур охоронців і домовитись про інтерв'ю. Шлях до омріяної оази тиші не обіцяв бути довгим: ну за скільки хвилин можна пройти 50 м, навіть долаючи зустрічний потік людей? Хвилини за три, якщо твоєю супутницею не є Альбіна Дерюгіна.
»
Усі на футбол!

Сьогодні відбудуться матчі дев'ятнадцятого туру першості України з футболу в Першій лізі. У Львові "Карпати" зіграють з харківським "Арсеналом". Гра розпочнеться о 15.00 на стадіоні "Україна".

"Карпати" серйозно налаштовуються на цю гру. Адже в клубі сподіваються, що львів'яни зможуть повернутися до Вищої ліги вже цього сезону. Не відкидають, що сьогодні на поле в складі "Карпат" вийде хтось із трьох новачків: Микола Лапко, Олександр Микуляк чи Паскаль -- Батіста. Ще більше нових облич порівняно з першим колом ми можемо побачити у складі "Арсеналу". Адже, нагадаймо, у зимове міжсезоння до команди перейшла група гравців разом із тренером Геннадієм Литовченком із вищолігового "Металіста".
»
Ющенко за Євро-2012

У середу Президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про негайні заходи з підготовки й проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року", -- повідомляє Інтерфакс-Україна.

Про це Президент заявив на церемонії представлення нового міністра з молодіжної політики й спорту Юрія Павленка в середу в Києві. Як відомо, Федерації футболу України й Польщі подали спільну заявку на проведення чемпіонату Європи в цих країнах.
»
"Інтер" побив "Порту"
Підготував Віталій КРУТЯКОВ

У перенесеному другому матчі 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів італійський "Інтер" переміг "Порту" (3:1) та позбавив португальський клуб можливості повторити минулорічне досягнення, коли він виграв змагання найкращих клубів Європи. Перша гра цих клубів, нагадаймо, завершилися з рахунком 1:1.