Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Львівські обсервації.    Арт-Поступ.    Поступ технологій.    Мандри Поступу.    Мій Дрогобич.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

17 березня 2005 р.

Наш интернет магазин- это лучший способ купить бижутерию онлайн! Купить бижутерию вы можете не прилагая особых усилий. Чтобы купить элитную бижутерию в нашем интернет магазине Ukr-Jewelry.com быстро, можно связаться с нашим оператором или самостоятельно зарегистрироваться на сайте. В интернет магазине женской бижутерии (Украина) действует система бесплатной доставки при заказе на суму более 200 грн.
  17:21 24-04-2017 -   У поліції розповіли подробиці затримання вбивць львівського таксиста
  17:19 24-04-2017 -   Цьогоріч відновлять басейни у трьох школах міста Львова
  17:17 24-04-2017 -   На Львівщині прикордонники виявили викрадене у Бельгії авто
  17:16 24-04-2017 -   На Львівщині сьогодні-завтра – сильні вітри
  17:11 24-04-2017 -   Львівська галерея мистецтв виявила пропажу 224 стародруків
  17:10 24-04-2017 -   САП відкрила справу щодо збагачення Ляшка
  17:9 24-04-2017 -   Гройсман: підвищення цін на газ не передбачається
  17:7 24-04-2017 -   Головного люстратора України Мін’юст представить завтра
  16:58 24-04-2017 -   НБУ перерахував до бюджету перший транш прибутку за минулий рік
  16:56 24-04-2017 -   Реальні витрати на оборону в Україні скоротилися
  17:13 24-04-2017 -   У Лондоні покажуть золото скіфів
  17:6 24-04-2017 -   У Йорданії скасували дозвіл ґвалтівникам одружуватися на своїх жертвах
  17:5 24-04-2017 -   Унаслідок вибуху гранати у дагестанській школі загинула дитина

Водне поло
У кожній грі ІІІ туру чемпіонату України з водного поло, який завершився у Харкові та Маріуполі, львівські динамівці не раз наближалися до перемоги. Проте остаточно записати її на свій рахунок змогли лише в останній зустрічі.

Зачаровані ворота

У першій грі вихованці Ігоря Зінкевича та Юрія Гайдаєнка вийшли на воду проти господарів -- харківської команди "Динамо" -- ШВСМ, яка у рідних стінах не часто залишає поле битви переможеною. Цього разу, пам'ятаючи про неодноразові "образи" з боку львів'ян, харківські динамівці доклали всіх зусиль, щоб поквитатися за минулорічні поразки. І рідні стіни байдужими не залишилися. Близько десяти моментів в атаках львів'ян можна було вважати стовідсотковими, але останньої миті м'яч опинявся будь-де, окрім воріт суперника. Перший гол у ворота голкіпера львівських динамівців Руслана Білобородька виявився взагалі курйозним: після помилки під час розіграшу зайвого харків'яни пішли у контрнаступ, але з першої спроби не поцілили у рамку воріт -- м'яч відбився від поперечини, потрапив у спину воротарю, а звідти знайшов своє місце у сітці воріт.

Після першого періоду, поступаючись суперникам 0:2, львівські ватерполісти схаменулися і поспішили вирівняти положення. Протягом наступних десяти хвилин у воротах суперників розписалися Євген Скиба та Віктор Момот -- 2:2. Ще за десять хвилин львів'яни повели у рахунку після блискучого завершення атаки Олексія Шведова -- 3:2. Інші спроби штурму воріт не призвели до логічного результату: ворота харків'ян були наче зачаровані. Зняти з них закляття наші хлопці не змогли і в завершальному періоді -- м'яч щоразу зупинявся на лінії воріт, не перетинаючи її. Представники Харкова навпаки -- реалізували дві можливі комбінації з двох. Поразка 3:4 стала для львів'ян шоковою терапією, яка, на жаль, не вилікувала наших гравців у водне поло від поразки у наступному матчі.

Ризик без успіху

Львівські динамівці цього сезону з об'єктивних причин не відрізняються зіграністю: після чотиримісячної перерви повернулися до основного складу команди Олексій Шведов, Віктор Момот та Руслан Полігойко, яким зі старту важко було засвоїти нові тактичні схеми. І ось такому розібраному механізму протистояла налагоджена команда Грузії, яка поступово та невтомно прогресує. Добре фізично підготовлені гравці збірної Грузії є сильними у контратаках. Ще минулого сезону контрнаступи були козирем і львів'ян, проте сьогодні хлопці, які захищають кольори "Динамо", перебувають не в найкращій формі.

У першому періоді, давши грузинським суперникам фору у два очки (1:3), львів'яни не змогли скоротити відставання до останньої десятихвилинки -- 5:7. На четвертий період львів'яни вийшли у бойовій готовності і з бажанням вирвати перемогу. Проте вже найближчою нагодою скоротити рахунок під час розіграшу зайвого не скористалися: грузини перехопили м'яч і в найкращій манері провели контратаку -- 5:8. За таких обставин залишається йти ва-банк. Що й зробили львів'яни. Проте ризиковані комбінації успіху не принесли: 7:11, і в надзвичайно напруженому поєдинку свято прийшло на вулицю команди Грузії.

Битва титанів

Ще з радянських часів зустрічі на воді двох представників "Динамо" -- Львова та Києва -- називали битвами титанів. Приятелі у житті стають затятими суперниками у спортивних поєдинках. Не встигали гравці однієї команди відзначитися голом, як супротивники поспішали скоротити рахунок. Лише у третьому періоді львів'яни зуміли відірватися від столичних динамівців -- 5:3. В останній десятихвилинці ігрові пристрасті досягли такого рівня, що гравці забули про обережність. І на початку третьої хвилини було серйозно травмовано львів'янина Олега Довбуша, якого відразу госпіталізували. Порушника вилучили. І цієї переваги львів'яни вже не пропустили -- 9:5. Окрім Руслана Білобородька, який захищав ворота на найвищому рівні, співавторами перемоги стали Віктор Момот, Олексій Шведов, Євген Скиба, Мар'ян Островський, Сергій Гришин та Ростислав Довбуш, які не раз турбували кіпера киян Дмитра Ольховика.

Після ІІІ туру "Динамо" Львів посідає 5-те місце (8 очок). А лідером чемпіонату залишається маріупольський "Іллічівець", який набрав максимальну кількість очок -- 20. У турнірній таблиці за ним розташувалися збірна Грузії (16), "Динамо" Київ (12) та молдовський "Дельфін" (10).

Наступного разу львів'яни, які ще сподіваються на місце на подіумі, зустрінуться зі суперниками у межах IV туру наприкінці березня у Броварах.

»  БАСКЕТБОЛ
Забракло віри в перемогу
Маріупольський "Азовмаш" програв у першому чвертьфінальному матчі Євроліги ФІБА
Віталій КРУТЯКОВ

"Динамо" (Росія) -- "Азовмаш" (Україна), 88:77 (26:19, 21:11, 19:26, 22:21)

15 березня. Санкт-Петербург (Росія).

"Азовмаш": Лонг (34 очки + 13 підборів), Казлаускас (13 + 6 підборів) Яйло (10 + 6 підборів), Любін (9), Валтерс (9), Скутельник (2).

У першому матчі 1/4 фіналу розіграшу Євроліги ФІБА баскетболісти маріупольського "Азовмашу" не зуміли до кінця повірити у власні сили та стали жертвами потужного "Динамо".

Росіян багато спеціалістів називає одними з основних претендентів на перемогу у цьогорічній Євролізі. Мабуть, усвідомлення цього зумовило те, що (особливо на початку гри) українці діяли скуто і через це часто припускалися помилок.
»
Альбіна ДЕРЮГІНА: Сильні люди не плачуть
Розмовляла Олена САДОВНИК

Альбіна і Ірина Дерюгіни
Завершився гала-концерт -- останній акорд ХІІІ Міжнародного турніру серії Гран-прі з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної -- Нафтогаз". Бажаючи провести недільний вечір вдома, поспішно залишають трибуни глядачі. Нарешті вдалось побачити президента Федерації гімнастики України Альбіну Дерюгіну не з-за кремезних статур охоронців і домовитись про інтерв'ю. Шлях до омріяної оази тиші не обіцяв бути довгим: ну за скільки хвилин можна пройти 50 м, навіть долаючи зустрічний потік людей? Хвилини за три, якщо твоєю супутницею не є Альбіна Дерюгіна.
»
Усі на футбол!

Сьогодні відбудуться матчі дев'ятнадцятого туру першості України з футболу в Першій лізі. У Львові "Карпати" зіграють з харківським "Арсеналом". Гра розпочнеться о 15.00 на стадіоні "Україна".

"Карпати" серйозно налаштовуються на цю гру. Адже в клубі сподіваються, що львів'яни зможуть повернутися до Вищої ліги вже цього сезону. Не відкидають, що сьогодні на поле в складі "Карпат" вийде хтось із трьох новачків: Микола Лапко, Олександр Микуляк чи Паскаль -- Батіста. Ще більше нових облич порівняно з першим колом ми можемо побачити у складі "Арсеналу". Адже, нагадаймо, у зимове міжсезоння до команди перейшла група гравців разом із тренером Геннадієм Литовченком із вищолігового "Металіста".
»
Ющенко за Євро-2012

У середу Президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про негайні заходи з підготовки й проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року", -- повідомляє Інтерфакс-Україна.

Про це Президент заявив на церемонії представлення нового міністра з молодіжної політики й спорту Юрія Павленка в середу в Києві. Як відомо, Федерації футболу України й Польщі подали спільну заявку на проведення чемпіонату Європи в цих країнах.
»
"Інтер" побив "Порту"
Підготував Віталій КРУТЯКОВ

У перенесеному другому матчі 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів італійський "Інтер" переміг "Порту" (3:1) та позбавив португальський клуб можливості повторити минулорічне досягнення, коли він виграв змагання найкращих клубів Європи. Перша гра цих клубів, нагадаймо, завершилися з рахунком 1:1.