Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

14 березня 2005 р.

15:21 24-07-2017 -   Наступного року у Львові запланований капітальний ремонт вул. Богдана Хмельницького
  15:18 24-07-2017 -   Тролейбус №7 курсує до вул. Авіаційної
  15:17 24-07-2017 -   Відкриття для проїзду перехрестя вул. Личаківська-Мечникова перенесено на кінець липня
  14:49 24-07-2017 -   З першого серпня ми відновлюємо систему сортування» - Синютка
  14:46 24-07-2017 -   Біля залізничного вокзалу двоє ромів пограбували перехожого
  15:13 24-07-2017 -   Киянин отримав тюремний термін за побиття кота
  15:12 24-07-2017 -   За нардепа Розенблата внесли заставу - ЗМІ
  15:10 24-07-2017 -   В Івано-Франківській області літак здійснив аварійну посадку
  14:42 24-07-2017 -   Населення міста Дніпро перевищило мільйон осіб
  14:23 24-07-2017 -   Населення міста Дніпро перевищило мільйон осіб
  15:15 24-07-2017 -   Кремль пояснив стягування військ до України
  15:9 24-07-2017 -   Невідомий з бензопилою напав на перехожих у Швейцарії
  14:43 24-07-2017 -   У Росії снайпер ЛНР отримав довічний термін
  12:25 24-07-2017 -   Тисячі громадян Грузії не повернулися з ЄС після введення безвізу
  11:33 24-07-2017 -   Внаслідок падіння поперечини футбольних воріт травмувався хлопчик

·  ·

___________________________________________________________________________

Воронін рятує "Баєр"
Віталій ЗЕМЛЯНКО

Відбулися чергові тури у провідних футбольних єврочемпіонатах. А в Англії глядачі спостерігали за кубковими матчами.

ІСПАНІЯ

Лідер прімери "Барселона" і далі здобуває очки. Цього разу під каталонський каток потрапив "Атлетік" із Більбао. Усе стало зрозуміло ще до кінця першого тайму: Деко (21') та Жюлі (39') встановили остаточний рахунок гри -- 2:0.

Несподівано в суботу на третю сходинку турнірної таблиці піднявся "Бетіс", здолавши в гостях "Малагу" -- 2:1. Щоправда, основні конкуренти "зелено-білих" провели свої матчі 28-го туру вчора ввечері.

АНГЛІЯ

Тут вікенд пройшов під знаменами чвертьфіналу кубка країни (FA Cup). "Арсенал" і "Манчестер Юнайтед" завітали до "Болтона" та "Саутгемптона" відповідно. Обидва гранди пройшли до наступної стадії змагань. "Каноніри" обмежились одним голом (1:0) -- у дебюті гри відзначився Люнгберг, а ось манкуніанці чотири рази вражали ворота суперника (дубль оформив Пол Скоулз) -- 4:0.

Не стала сенсаційною і гра "Блекберн" -- "Лестер". Господарі наприкінці матчу провели переможний гол із пенальті (1:0, Діков).

Ще одна гра ("Ньюкасл" -- "Тоттенхем") відбулася вчора ввечері.

ІТАЛІЯ

"Інтер" усімнадцяте в чемпіонаті зіграв унічию (в 28-ми матчах!). 1:1 -- саме такий остаточний рахунок був зафіксований у Римі, де суперником "синьо-чорних" був "Лаціо". В середині другої половини зустрічі точний удар Хуліо Рікардо Круза приніс "Інтеру" очко, що дозволило міланському клубу повернутися до трійки кращих.

А "Мілан" завдяки голу, який забив Кака на 65-й хвилині, мінімально (1:0) обіграв "Сампдорію".

Сенсація сталася на Сицилії, де "Удінезе" не залишив каменя на камені від місцевого "Палермо" (5:1, хет-трик на рахунку Ді Мікеле). "Рома" ж поступилася "Кальярі" -- 0:3.

НІМЕЧЧИНА

У суботу було чимало несподіванок. Насамперед це домашня нічия (0:0) "Вердера" з "Майнцом". Таким подарунком бременців одразу ж скористався "Гамбург" (перемога 4:3 над "Армінією"), наблизившись упритул до третього місця.

А ось "Герта" втратила таку нагоду. Хоча нема зле, щоб не вийшло на добре: вже по закінченні чверті години берлінці програвали -- 0:2 "Баєру" в Леверкузені... Але знайшли в собі сили не лише відігратися (дубль Марселіньо), а й вийти вперед (Ньюєндорф). І все ж на 84-й хвилині Андрій Воронін забиває рятівний для "аптекарів" гол -- 3:3.

ГОЛЛАНДІЯ

Лідери (ПСВ, АЗ, "Аякс") дружно зробили триочковий крок уперед. Суперник же "Шахтаря" у Кубку УЄФА вдома приймав "Де Граафсхап" і здобув вольову перемогу -- 3:2. У складі алкмаарців відзначилися Кромкамп, Ландзаат та Ель Хаттабі.

»  ФУТЗАЛ
Гольова феєрія у Львові
Леонід Маковський (ТВД) у матчі проти "Універ-Локо" провів 4 голи
Віталій КРУТЯКОВ

Леонід Маковський
Лідер першості України "Шахтар" уже вдруге за останні два тижні завітав до Львова. 26 лютого "кроти" в напруженому матчі перемогли ТВД -- 1:0. Цього разу звитяга "Шахтарю" далася набагато легше -- підопічні Олега Солодовника володіли відчутною перевагою протягом гри, частіше пробивали по воротах, та й помітною була перевага у класі донеччан над "Таймом".
»
"Зоря" розпочинає з перемоги
В. З.

cтартувало друге коло чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Через зміни в календарі 18-й тур виявився неповним. Львівські "Карпати", які мали гостювати в Охтирці, проведуть пропущений матч 22-го травня.

У суботу 2005 рік на офіційному рівні вдало розпочала луганська "Зоря", обігравши вдома "Поділля" -- 4:0. ЦСКА на виїзді переміг "Динамо-2" -- 2:0.
»
"Карпати" зустрінуться з уболівальниками
В. К.

Завтра о 18.30 у приміщенні Львівського державного палацу культури учнівської молоді (пл. Петрушевича, 2) відбудеться зустріч уболівальників із представниками футбольного клубу "Карпати", -- повідомив "Поступу" Андрій Сиротяк, керівник департаменту інформації та PR підприємства "Карпати Спорт Маркетинг".
»
Непросто вигравати й лідерам
Олександр Раєвський у матчі проти "Азовмаша" набрав 42 очки
Юрій ГОРАК

Відбулися матчі чергового туру першості України серед команд суперліги. Важливі перемоги здобули рівненський "Пульсар" та дніпропетровський "Дніпро".

"Пульсар" -- "Кривбасбаскет" -- 85:84. Долю цього матчу вирішили на останніх секундах, -- повідомляє basket.com.ua. Коли до кінця гри залишалися 10 секунд, рахунок був 82:83 на користь гостей, і вони отримали право на штрафні кидки. Найрезультативніший гравець матчу Дмитро Корабльов (28 очок) реалізував лише один. Рівненчанин Дубнюк зробив підбір і відразу кинув у прорив Ковалевського. В'ячеслав забив із фолом та реалізував штрафний (2+1), і рахунок став 85:84. Гості мали ще три секунди для атаки, але кидок Кондратовця був неточним.
»
Кращих спортсменів нагородили

Львівське училище фізичної культури (ЛУФК) нагородило найкращих своїх вихованців, тренерів, а також усіх причетних до цього закладу за підсумками 2004 року. У номінації "Кращий спортсмен" звитягу здобула студентка ІІІ курсу Ірина Мельник-Мерлені, яка минулоріч стала олімпійською чемпіонкою на Іграх в Афінах.
»
Каспаров завершує кар’єру
Юрій ГОРАК

На прес-конференції, яка відбулася після закінчення 22-го шахового супертурніру в Лінаресі "Ciudad de Linares" тринадцятий чемпіон світу Гаррі Каспаров заявив про закінчення своєї кар’єри професійного шахіста.

Щоправда блискучого завершення професійної шахової кар’єри в Гаррі Кімовича не вийшло. В партії 14-го туру проти свого основного конкурента на турнірі болгарського гросмейстера Веселина Топалова Каспаров поступився. Як наслідок обидва шахісти набрали по 8 очок і розділили перше-друге місця.