Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

14 березня 2005 р.

16:47 21-09-2017 -   На Львівщині СБУ затримала на хабарі слідчого Нацполіції
  16:46 21-09-2017 -   Після удару блискавки помер курсант Львівської академії сухопутних військ
  16:44 21-09-2017 -   У Львові хочуть добудувати колію на Коперника
  14:20 21-09-2017 -   Слідчий Нацполіції погорів на хабарі на Львівщині
  14:13 21-09-2017 -   Львівські «Леви» боротимуться за «бронзу» з київськими «Джокерами»
  16:50 21-09-2017 -   На Хмельниччині внаслідок ДТП загинуло 11 корів
  16:42 21-09-2017 -   У Києві назвали нові цифри щодо полонених на Донбасі
  14:16 21-09-2017 -   Жінка, яка потрапила з дитиною під трамвай, померла у "швидкій"
  14:14 21-09-2017 -   Мерія столиці евакуйована через звістку про міну
  12:53 21-09-2017 -   На Волині голову селищної ради спіймали на хабарі
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм
  11:40 21-09-2017 -   Російські вчені спрогнозували розкол Євразії
  11:36 21-09-2017 -   Зустріч Трампа і Порошенка триватиме годину
  13:27 20-09-2017 -   Киргиз надряпав своє ім'я на меморіалі Лінкольна у Вашингтоні

Леонід Маковський
У 21-му турі першості України з футзалу у Львові зіграли одразу три матчі. Команди потішили вболівальників справжньою зливою голів -- їх було забито аж двадцять дев'ять.

"Тайм" (Львів) -- "Шахтар" (Донецьк), 1:6

12 березня. Палац спорту "Будівельник"

Голи: Цибик (18') -- Мельников (11', 29'), Задорожний (23', 25'), Москалюк (26'), Ситін (29').

Лідер першості України "Шахтар" уже вдруге за останні два тижні завітав до Львова. 26 лютого "кроти" в напруженому матчі перемогли ТВД -- 1:0. Цього разу звитяга "Шахтарю" далася набагато легше -- підопічні Олега Солодовника володіли відчутною перевагою протягом гри, частіше пробивали по воротах, та й помітною була перевага у класі донеччан над "Таймом".

Можливо, часті візити лідерів чемпіонату України до нашого міста, а можливо, і не надто впевнена гра "Тайму" (в двох попередніх матчах підопічні Володимира Когута також зазнали поразок) зумовили невеликий інтерес уболівальників до гри. Упродовж усього матчу навіть на тих трибунах, які розташовані у центрі, можна було знайти вільні місця.

Від початку гри "Шахтар" міцно "запакував" львів'ян на їхній половині поля. Гостям вдавалися атаки на будь-який смак, але спершу спортивне щастя було на боці львів'ян і м'яч оминав сітку їхніх воріт. Але врешті "Шахтар" забив: Мірошник віддав пас на Мельникова, а той, опинившись на зручній позиції, "розстріляв" ворота "Тайму".

Пропущений гол змусив львів'ян активізуватися. "Тайм" провів кілька гострих контратак. Вирізнявся у складі львів'ян швидкий та наполегливий Паучок. Саме він став автором гольової передачі Цибикові, після удару якого рахунок зрівнявся.

Однак на початку другої половини гри "Шахтар" розвіяв надії вболівальників бодай на нічийний результат у грі. "Кроти" остаточно притиснули "Тайм" до воріт, і захист львів'ян не витримав. Донеччани забивали голи з різних позицій та на будь-який смак. Цікаво, що коли рахунок був уже 6:1 на користь "Шахтаря", Олег Солодовник усе одно випустив замість голкіпера п'ятого польового гравця.

У неділю зіграли інші львівські команди: "Енергія" (Львів) -- "Енергія" (Чернігів), 5:5 (6' Брунько, 18' Піддубний, 22' Паршиков, 36' Легчанов, 39' Тригубець -- 12' Даниленко, 13' Васильєв, 18', 37' та 39' Нестерук).

ТВД (Львів) -- "Універ-Локо" (Харків), 7:5 (1', 9', 21' та 40' Маковський, 10' Чеботарьов, 29' Пихней, 30' Кордоба -- 8' Таранчук, 11' Овсянніков, 28', 33' та 35' Якунін)