Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

11 березня 2005 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

___________________________________________________________________________

Акробатичний етюд Трезеге
У чвертьфіналі Ліги чемпіонів не буде жодного представника Іспанії

У другий ігровий день повторних поєдинків 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів перед усіма командами господарів стояло однакове завдання -- взяти реванш за поразку у першій зустрічі з необхідним рахунком. Виконати його, до того ж у додатковий час, зміг лише "Ювентус", який залишив за бортом турніру мадридський "Реал". Отож уперше за останні роки у чвертьфіналі найпрестижнішого континентального змагання для клубних команд не буде представника примеро.

Разом з "Ювентусом" до вісімки найсильніших команд Європи пробилися "Ліверпуль", "Баварія" і ПСВ. Нагадаймо, що днем раніше путівку у чвертьфінал вибороли "Челсі", "Мілан" і "Ліон", а переможець пари "Інтер" -- "Порто" визначиться 15 березня.

"Ювентус" -- "Реал", 2:0 (0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Голи: Трезеге (75'), Салайєта (116').

Перший матч -- 0:1.

Форвард господарів Трезеге ще не готовий відіграти на належному рівні увесь матч, а тому Фабіо Капелло випустив його на поле лише у другому таймі. І вгадав! Чудову комбінацію за участі Каморанезі та Ібрагімовіча Трезеге завершив акробатичним ударом через себе під поперечку воріт Касільяса.

1:0 і додатковий час. "Стара синьйора" таки дотиснула "жирних котів" королівського клубу. Вирішального удару з-за меж штрафної на 116-й хв. завдав Салаєта. Будьмо відверті, з таким підходом до своїх професійних обов'язків Зідан і його партнери одержали те, на що заслуговували. Напевне, збирати стільки зірок в одній команді -- помилка. Керівництву "Реала" є над чим подумати...

"Арсенал" -- "Баварія", 1:0 (0:0)

Гол -- Анрі (66'),

Перший матч -- 1:3.

Ніяк не вдається "канонірам" Арсена Венгера щось виграти на континентальному рівні. Як і обіцяв тренер "Баварії" Фелікс Магат, його команда втримала перевагу у два м'ячі, яку мала після домашньої перемоги.

Лондонці багато атакували, але, як завжди, блискуче діяв кіпер баварців Кан. Лише раз він змушений був витягати "смугастого" із сітки власних воріт. Це сталося після того як партнери довгою передачею вивели на ударну позицію голеадора "Арсеналу" Анрі, і він з кута площі воріт влучно пробив у дальній нижній кут. Однак пропущений гол не зіпсував настрою Кану та його партнерам. А "Арсенал" уже вкотре "пролетів" у Європі.

"Байєр" -- "Ліверпуль", 1:3 (0:2)

Голи: Кржиновек (87') -- Гарсіа (28', 33'), Барош (67').

Нападник команди господарів та збірної України Воронін розпочав матч на лаві запасних, а на полі з'явився лише у другому таймі. Схоже, це була вирішальна помилка тренерського штабу "Байєра" -- кривдника київського "Динамо" у груповому турнірі. Сподівання німців на вихід до наступного кола змагань протягом чотирьох хвилин ще у першому таймі розвіяв Гарсіа, який оформив дубль.

А остаточно добив "фармацевтів" уже після перерви Барош. Єдине, на що спромоглися господарі, це на гол престижу, який, щоправда, мало втішив місцевих фанів.

"Монако" -- ПСВ, 0:2

Голи: Хесселінк (27'), Бізлі (69').

Перед "Монако", фіналістом Ліги-2004, стояли два завдання. По-перше, не пропустити жодного м'яча у свої ворота, а по-друге, принаймні двічі спрямувати "круглого" у сітку воріт голландців. Одразу зазначимо, що монегаски "виконали" обидва завдання, щоправда, з точністю до навпаки.

Із перших хвилин матчу на полі "Луї ІІ" господарі пішли вперед. Однак пробити оборонні редути гостей їм так і не вдалося. А от ПСВ зумів відкрити рахунок ще у першому таймі. Після подачі кутового з правого флангу, захист господарів дозволив Хесселінку ударом головою розстріляти свої ворота -- 0:1. А після відпочинку впевнені у своїх силах голландці остаточно поховали надії господарів на позитивний результат. За двадцять хвилин до фінального свистка влучним ударом відзначився Бізлі -- 0:2.

»
Достал дістався до золота
На чемпіонаті світу з біатлону розіграно нагороди в індивідуальних гонках

Індивідуальні перегони -- це класика біатлону, саме з них розпочинався цей популярний нині зимовий вид спорту. Тут, на відміну від інших видів змагань лижників-стрільців, кожен промах коштує рівно одну хвилину, і жодних тобі штрафних кіл. У Гогфільцені і жінки (15 км), і чоловіки (20 км) змагалися у сильний снігопад. Ветерани чемпіонатів світу кажуть, що такого лапатого снігу під час перегонів на планетарних форумах вони не пам'ятають.
»
Вшанування найкращих
В. К.

Сьогодні в розважальному центрі "Міленіум" відбудеться святковий вечір "Номінація-2004". На ньому вшанують найкращих спортсменів, тренерів, педагогів, працівників, найпопулярніших випускників Львівського училища фізичної культури.

За попередньою інформацією, вечір мають відвідати олімпійська чемпіонка Ірина Мельник-Мерлені, призери й учасники Олімпійських ігор Дмитро Грачов, Дмитро Стратан, Андрій Котельник, Катерина Палеха, Юлія Коростильова, представники обласної влади, бізнесу, відомі політики. Режисером вечора є заслужений артист України Шумейко. Лауреатів року вітатимуть провідні художні колективи та виконавці Львова.
»
Переможна хода чемпіона
І. Д.

У Маріуполі відбувся один із центральних матчів регулярного чемпіонату України з баскетболу в чоловічій Суперлізі. Чинний володар титулу національного чемпіона і лідер нинішньої першості місцевий "Азовмаш" приймав "Хімік" з Южного, який посідає третій рядок турнірної таблиці. Лише перемога залишала гостям надію завершити попередній етап на першому місці.
»
Фішер і яйця
М. М.

Найскандальніший шахіст усіх часів і народів, американський гросмейстер Боббі Фішер відсидів чотири дні в камері-одиночці в Японії, після того як посварився з охоронцем тюрми, в якій він перебуває з липня минулого року, чекаючи депортації у США. За словами фанів шахового генія, гросмейстер вступив у конфлікт з наглядачем через те, що йому не дали вареного яйця.

Нагадаймо, що Фішер отримав політичний притулок в Ісландії. За словами депутата ісландського парламенту Торарінссона, "його паспорт чекає на нього в посольстві". Проте японці під тиском американців відмовляються звільнити гросмейстера. В Ісландії Фішер і досі надзвичайно популярний, відтоді як 1972 року виграв там матч за звання чемпіона світу в радянського шахіста Бориса Спасського.
»
Травми переслідують душу

Традиційним турніром у Москві розпочалось Гран-прі з художньої гімнастики. Виборювати нагороди престижного турніру до Білокам'яної поїхали дві українки: "бронзова" призерка Олімпіади-2004 Анна Безсонова та її молодша, але не менш виразна подруга по команді Наталка Годунко. Не треба бути провидцем, щоб передбачити перемогу у рідних стінах Іріни Чащіной, яка після гучних заяв про завершення спортивної кар'єри все ж таки вирішила залишитись на гімнастичному помості (гутаперчева дівчинка Аліна Кабаєва, яка минулого року в Афінах з другої спроби стала олімпійською чемпіонкою, вирішила відпочити). Проте важко було повірити, що українських лідерів кинуть під потяг другого ешелону росіянок.
»  ПРЯМА МОВА
Володимир Зюськов: Моє завдання -- зробити так, щоб глядачі не нудьгували

У секторі для стрибків у довжину "срібний" призер чемпіонатів Європи та світу серед молоді, "бронзовий" призер чемпіонату Європи-2005, учасник ігор Олімпіади в Афінах донеччанин Володимир Зюськов нагадує вправного дириґента. Оркестр запальних глядачів здіймає овації, варто лише Володимиру підняти руки вгору. Він не почне свого стрибка, якщо на трибунах залишиться бодай один байдужий. Знесилені та задоволені, з відбитими долонями залишають глядачі трибуни по завершенні змагань. Але ніколи не пропустять нагоди наступного разу подарувати собі свято, прийти "на Зюськова".