Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

14 грудня 2017 р.

16:10 15-12-2017 -   На Жовківщині відкрили дахову сонячну електростанцію
  16:8 15-12-2017 -   У Гарнізонному храмі відновили унікальні фрески
  15:37 15-12-2017 -   Завтра на вулиці Львова повернуться тролейбуси №5 та №24
  13:29 15-12-2017 -   Мешканець Львівщини загинув під час пожежі в дерев`яному будинку
  15:36 15-12-2017 -   Іспанію можуть відсторонити від участі в ЧС-2018
  13:23 15-12-2017 -   Ще три жінки звинуватили Дастіна Гоффмана в домаганнях - ЗМІ
  10:58 15-12-2017 -   На заводі у Тернополі пролунав вибух
  10:54 15-12-2017 -   Напади з ножем в Нідерландах: загинули двоє людей

·  ·

___________________________________________________________________________

Студенти "вовкам" по зубах
Але Ярослав Лемик зробив найбільше підборів у матчі

"Львівська політехніка" -- БК "Київ", 78:98 (30:29, 18:29, 12:15, 18:25)

6 березня, Львів, Палац спорту "Будівельник"

"ЛП": Мартинов (20 очок, з них 2х3), Мінчаков (17 + 3 підбори), Лемик (11, 1х3 + 10 підборів), Кардас (7, 1х3 + 5 підборів), Штереб (4, 1х3) -- стартова п'ятірка, Виноградов (13 + 4 підбори), Калугін (2 + 3 підбори), Тутубалін (4), Титар (0).

Баскетболісти "Львівської політехніки" не знайшли протидії потужній грі одного з лідерів першості України БК "Київ". Кияни в неділю впевнено та невимушено перемогли наш клуб, навіть не увімкнувши своїх найбільших швидкостей. Для львів'ян же ця поразка стала вже вісімнадцятою в сезоні.

Приїзд київських "вовків" (саме таке прізвисько мають баскетболісти БК "Київ") не залишився не поміченим у Львові. Подивитися за грою на трибунах Палацу спорту "Будівельник" зібралося близько 5 сотень глядачів (вміщує -- 600).

"ЛП" розпочала гру бадьоро. Львів'янам вдавалися кидки з близької та середньої дистанцій. Окрім того швидкі Кардас та Мартинов кілька разів проходили оборону гостей та закидали м'ячі. Врешті перша чверть завершилася за мінімальної переваги львів'ян.

Однак уже в другій чверті в "ЛП" почалися проблеми. Все частіше спроби львів'ян атакувати кільце із зрізних дистанцій завершувалися невдало. Загалом за матч гравці "ЛП" із 45-ти спроб влучили в кільце лише 25 двохочкових кидки (56%). З трюльниками в "ЛП" справа була ще гіршою -- 5 із 22-х (23%). Звісно ж, "беки" цим скористалися: вже на перерву команди пішли за переваги киян "плюс 10".

У другому таймі кияни продовжили розвивати свою перевагу. Одним з основних творців звитяги гостей став їхній центровий Яннуліс, який у матчі став найрезультативнішим гравцем -- 23 очки. Янніс чудово діяв під чужим кільцем, часто змушував суперників на собі фолити. Штрафні кидки Яннуліс виконував влучно (9 з 11 спроб виявилися вдалими). Здалека кільце "ЛП" уміло атакував Марчело Нікола, який у другому таймі закинув чотири трюльники.

Відтак, зберегти запас у 10 очок після першої половини гри та перемогти для гравців БК "Київ" було справою техніки, а її їм аж ніяк не бракує. Врешті, гості не лише зберегли, а й удвічі примножили свою очкову перевагу над господарями.

КОМЕНТАР

Сєргєй ЧІКАЛКІН, гравець "БК "Київ"

Виграш для нас є дуже важливим, адже ми боремося за перше місце. В наших суперників мотивація була вищою -- виграти в лідера завжди почесно. А ми десь три чверті грали мляво, але потім зібралися та зробили результат. Загалом ми контролювали гру. Особисто я своєю грою задоволений.

Владислав МАРТИНОВ, гравець БК "Львівська політехніка"

Все було б чудово, якщо би ми не поступалися в якихось дрібницях суперникам. Якби закинули всі свої м'ячі з-під кільця, то рахунок був би значно цікавіший, була б інтрига. Її, в принципі, в матчі зламав своїми трьома поспіль 3-очковими Марчело Нікола. Ми знали, що він грає від кидка (розбирали на тренуваннях). Однак наші великі не встигли за ним. Відзначу також Яннуліса. Він сьогодні просто "порвав" нас під кільцем. Якщо не забивав сам, то віддавав гольові передачі.

»
"Барселона" та її тренер
У команді Рійкаарда виступає тепер лише один голландець
Тарас МИШКАЛО

Френк Рійкаард
Шанувальники футболу пам'ятають легендарне голландське тріо -- Ван Бастен, Гулліт, Рійкаард. Ці гравці в складі "Мілана" та збірної Голландії, здовалося, здатні були виграти все. Якщо імена перших двох згадують скоріше контексті минулого, то ім'я Френка Рійкаарда у всіх на вустах, адже він головний тренер "Барселони".
»
"Ювентус" перемагає в Римі
Юрій ГОРАК

В провідних футбольних єврочемпіонатах відбулися матчі чергових турів. В серії А "Мілан" та "Ювентус" здобули чергові перемоги.
»
"Шахтар" на ходу

"Шахтар" - "Волинь", 3:1

Голи: 27' Елано, 52'(пенальті), Срна, 82' Брандао -- 10' Круніч

Матчі "Шахтар" -- "Волинь" завжди відзначаються інтригою. В сезоні 2002--2003 року волиняни двічі обіграли шахтарів. Підопічні Луческу це не забули, тому з перших хвилин взяли високий темп. Перший гол у ворота "Волині" міг влетіти вже на 3-й хвилині. Але воротар гостей відбив удар Агахови. А от першими розписалися в чужих воротах футболісти "Волині". Це зробив Круніч уже на 10-й хвилині.
»
Перші успіхи в Гогфільцені
Віталій КРУТЯКОВ

В австрійському містечку Гогфільцен розпочався чемпіонат світу з біатлону. За перші два дні змагань українські спортсмени зуміли двічі потрапити в чільну десятку. Оксана Хвостенко була восьмою у спринті, а Андрій Дериземля посів таку ж позицію в перегонах переслідування.

У спринті Хвостенко припустилася одного промаху та відстала від переможниці на 53,2 секунди. А перемогла на цій дистанції німкеня Урсула Дізль, яка на вогневих рубежах була бездоганною. Цікаво, що бронзову нагороду виборола представниця Білорусі Олена Зубрилова, яка раніше виступала за Україну.
»
Фізікелла перший в Австралії
А Міхаель Шумахер через аварію не зміг фінішувати в перегонах

Італієць Джанкарло Фізікелла виграв Гран-прі Австралії, перший етап 56-го чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин "Формула-1". Ця перемога стала для італійця другою в кар'єрі.

Партнер Джанкарло по команді "Рено" іспанець Фернандо Алонсо фінішував третім. Так, завдяки двом місцям на подіумі французька стайня підтвердила небезпідставність своїх заяв, що її пілоти здатні боротися навіть за титул чемпіона світу.
»
"Нові імена" у Львові
Ю. Г.

У Львові в спортивному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці, відбувся восьмий дитячий баскетбольний турнір "Нові імена".

Цього разу в змаганнях взяли участь чотири команди -- "Фаворит" (Львів), "Говерла" (Івано-Франківськ), "Полонія" (Перемишль, Польща) та БК-99 "Прешув" (Словаччина). На майданчику змагалися гравці 1993/1994 років народження. "Проводимо цей турнір, щоби діти відчули школу -- як польську, так і словацьку, -- розповідає голова оргкомітету турніру Віталій Волков, -- є в нашому баскетболі своя родзинка, у них -- своя".

Відкрився турнір матчем українських команд, і перемогли тут франківці з рахунком 37:25. Юні баскетболісти з Івано-Франківська виявилися найдужчими на турнірі загалом. У завершальний день вони здолали своїх словацьких однолітків.