Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    Арт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Самопоміч у Поступі.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

26 лютого 2005 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

Перша сторінка  »  ФУТБОЛ

___________________________________________________________________________

Чорна смуга німецьких клубів
Представники бундесліги не пройшли до 1/8 фіналу Кубка УЄФА
Віталій ЗЕМЛЯНКО

Тих, хто вважає, що Україна провалила зимово-весняну стадію футбольного євросезону, я заспокою: буває ще гірше! Ось, наприклад, Німеччина у четвер ввечері втратила в с і х своїх представників у Кубку УЄФА. А якщо додати сюди ще виступи німців у Лізі чемпіонів (дві з трьох команд на цьому тижні поступилися), то картина для них взагалі вимальовується безрадісна...

Центральний матч 1/16 фіналу Кубка УЄФА "Бенфіка" -- ЦСКА (Москва) остаточно втратив інтригу на 50-й хвилині гри, коли Ігнашевич відкрив рахунок у зустрічі, довівши перевагу росіян за підсумками двох матчів до трьох сухих м'ячів. Для того, щоб португальський клуб вийшов до наступної стадії змагань, йому потрібно було за сорок хвилин відзначитися чотири рази. Єдиний гол у відповідь на 64-й хвилині провів Каракас -- 1:1.

Найгучніша сенсація сталася в Румунії, де бухарестський "Стяуа" завдяки дублю Крісті в другому таймі відіграв гандикап у два м'ячі в іспанської "Валенсії" (2:0). Так і дотягнули до серії післяматчевих пенальті, в якій сильнішими виявились господарі -- 4:3.

Після поразки чемпіона Іспанії вчора увечері було скликано екстрене засідання акціонерів клубу, на якому вирішували майбутню долю головного тренера Клаудіо Ран'єрі.

Ще одна несподіванка чекала на любителів футболу в "Штутгарті", де місцевий клуб після виїзних -- 0:0 з "Пармою" вдома повторив результат першої гри. Але тут до лотереї справа не дійшла: пармезанський клуб у меншості на контратаках здобув перемогу -- 2:0 (Маркьоні, 98; Пізано, 116).

Чого не скажеш про гру "Осер" -- "Аякс" (перший матч - 0:1), в якій французи вийшли до наступного раунду лише за чотири хвилини до кінця зустрічі -- 3:1.

Екс-суперник "Дніпра" у груповому турнірі -- "Сарагоса", зуміла і в другому матчі обіграти лідера турецької першості "Фенербахче" -- 2:1 (Галетті, 11; Савіо, 70 - Шанлі, 87). У першій грі рахунок був -- 1:0.

Єдиним матчем, який не визначив, хто вийде до наступної стадії змагань, стала гра "Аустрія" -- "Атлетік" (0:0), оскільки це була лише перша зустріч команд. Матч-відповідь заплановано на неділю.

Результати решти матчів 1/16 фіналу Кубка УЄФА (в дужках рахунки перших матчів команд): "Дніпро" -- "Партизан" -- 0:1 (2:2), "Шальке" -- "ШАХТАР" -- 0:1 (1:1), АЗ -- "Алеманія" -- 2:1 (0:0), "Вільяреал" -- "Динамо" (Київ) -- 2:0 (0:0), "Сошо" -- "Олімпіакос" -- 0:1 (0:1), "Ньюкасл" -- "Хееренвеєн" -- 2:1 (2:1), "Лілль" -- "Базель" -- 2:0 (0:0), "Мідлсбро" -- ГАК -- 2:1 (2:2), "Севілья" -- "Панатінаїкос" -- 2:0 (0:1), "Феєнорд" -- "Спортинг" -- 1:2 (1:2).

»  ЧИСТКА В СБУ
Володимир ХІМЕЙ: Львівським УСБУ має керувати фахівець
Кореспондентові "Поступу" вдалося поспілкуватися з Володимиром Хімеєм, щойно звільненим з посади начальника УСБУ у Львівській області
Розмовляла Катерина ЗЕЛЬМАН

Володимир Хімей
Кадрова чистка в силових структурах Львівщини продовжується. Цілком несподівано звільнили начальника управління СБУ у Львівській області -- генерал-майора Володимира Хімея. Відповідний указ 24 лютого підписав Президент України Віктор Ющенко за поданням голови Служби безпеки України Олександра Турчинова.
»  ПРЯМА МОВА
Андрій ФЕДУР: Я не вірю, що справу Ґонґадзе розкриють
Розмовляв Андрій ІЩИК

Андрій Федур
Віктор Ющенко образився на Олександра Мороза за слова лідера соціалістів про те, що деякі представники команди Президента виступають проти визнання автентичності плівок Мельниченка, оскільки їхні голоси (а саме голоси Олександра Зінченка, Давида Жванії, Петра Порошенка, а також Володимира Литвина) теж фігурують на записах, зроблених у кабінеті Кучми, а тому доводять особисту причетність деяких представників нової влади до справи про вбивство Ґонґадзе. На думку Мороза, зволікання з визнанням плівок в Україні є одним із чинників, які не дають змогу розкрити справу Ґонґадзе. Своєю чергою адвокат матері журналіста Лесі Ґонґадзе та колишній представник Миколи Мельниченка Андрій Федур вважає, що новий скандал навколо записів аж ніяк не є основною перешкодою на шляху розкриття справи. Своїм баченням цієї проблеми з "Поступом" поділився не лише адвокат, а й мати Георгія Леся Ґонґадзе.
Євген КУЧЕРЕВСЬКИЙ: Забракло майстерності та відповідальності
Розмовляв Віталій КРУТЯКОВ

Євген Кучеревський
Поразка „Дніпра” у домашньому матчі „Партизану” (0:1) та припинення виступу команди у Кубку УЄФА багатьох українських вболівальників стала несподіваною. Лише три хвилини не вистачило дніпропетровцям, щоб утримати рятівну нічию. Попри те, що настрій був не кращим, розповісти про своє бачення цієї гри спеціально для „Поступу” погодився головний тренер „Дніпра” Євген Кучеревський
  ·  Володимир ХІМЕЙ: Львівським УСБУ має керувати фахівець
  ·  Андрій ФЕДУР: Я не вірю, що справу Ґонґадзе розкриють