Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

21 лютого 2005 р.

13:57 11-12-2017 -   У польський автобус на Львівщині стріляли з гранатомета - ЗМІ
  13:54 11-12-2017 -   Патріотичний потяг “Труханівська Січ” завітав на Львівщину
  13:53 11-12-2017 -   Для допомоги вихованцям інтернату організують благодійний аукціон
  13:52 11-12-2017 -   До кінця доби синоптики обіцяють пориви вітру 15-20 м/с
  12:10 11-12-2017 -   У Львові чадним газом отруїлась 11-річна дівчина
  14:2 11-12-2017 -   В Україні очікується потепління
  13:59 11-12-2017 -   У Золотоноші впала головна ялинка міста
  13:55 11-12-2017 -   Гройсман: В Україні на дороги виділять 47 млрд грн
  12:13 11-12-2017 -   Півроку безвізу з ЄС: 355 тисяч українців скористалися спрощеною системою
  11:20 11-12-2017 -   У Кабміні вітають рішення РЗ
  14:1 11-12-2017 -   Через снігопад у Бельгії затори розтягнулися на 1200 км
  11:10 11-12-2017 -   У французькому дитячому харчуванні «Lactalis» виявили сальмонельоз
  10:58 11-12-2017 -   Пожежі в Каліфорнії: у Санта-Барбарі оголосили евакуацію
  10:56 11-12-2017 -   В Індії потрапив у ДТП весільний мікроавтобус: десятки постраждалих
  16:34 08-12-2017 -   У Брюсселя відібрали право приймати матчі футбольного Євро-2020

·  ·

___________________________________________________________________________

Пригоди "Атлетика" в Мадриді
Юрій ГОРАК

Футбольні матчі у провідних чемпіонатах потішили вболівальників у вікенд. Особливо міланських: "Мілан" наздогнав "Ювентус", а "Інтер" зберіг третю сходинку в таблиці.

Італія

У суботу екс-лідер серії А туринський "Ювентус" зіграв у гостях унічию з "Мессіною" - 0:0. Цим скористалися міланісти, які у впертій боротьбі обіграли вдома "Кальярі" - 1:0. Цей м'яч на останній хвилині зустрічі провів бразилець Сержиньйо. Матч став примітний і втратами команд. Спочатку покинув поле травмований Андрій Шевченко. На 76-й хвилині "россо-нері" залишилися вдесятьох після вилучення Панкаро. А вже наприкінці матчу червону картку побачив гравець "Кальярі" Агостіні, якому не сподобалося зарахування гола.

А "Удінезе" приймав "Інтер", але удінці не змогли перемогти в цій принциповій грі - 1:1. Ба більше, господарі відігралися лише на 90-й хвилині (Гойтом). В інтерівців відзначився Верон.

Становище лідерів після 25-го туру: 1)"Мілан" - 54 очка (різниця голів: 43--16), 2)"Ювентус" - 54 (різниця: 40--15), 3)"Інтер" - 43.

Іспанія

В Примеро лідери теж зіграли свої матчі в суботу. "Барселона" на своєму полі впевнено обіграла "Мальорку" - 2:0. Дубль на рахунку Деку.

А от мадридський "Реал" втратив важливі очки в чемпіонській гонці, поступившись удома "Атлетику" з Більбао - 0:2. Баски відзначилися голами в другому таймі (Дель Хорно, Іраола). Ще в одній грі цього дня "Реал-Сосьєдад" переміг "Севілью" - 1:0 (Ковачевіч).

Отож після 24-го туру "Барселона" випереджає "Реал" на сім очок.

Німеччина

Кілька цікавих результатів зафіксовано і в Бундеслізі. Мюнхенська "Баварія" "рознесла" вдома "Боруссію" з Дортмунда - 5:0. Хет-триком відзначився Макаай. Леверкузенський "Баєр" у гостях здолав "Нюрнберг" - 4:2. У фармацевтів дубль на рахунку Бербатова, а в господарів - Мінтала.

Набирає обертів перед матчами Ліги чемпіонів і бременський "Вердер". "Музиканти" в 22-му турі здолали місцевий клуб в Ганновері - 4:1. Цікаво, що четвертий м'яч у гостей провів Зідан. Щоправда, не француз Зінедін, а єгиптянин Мохаммед.

Матч "Борусія" (М) -- "Шальке" закінчився вчора ввечері.

В чемпіонаті Франції центральний матч туру -- "Монако" - "Ліон". Закінчилася ця гра внічию - 1:1 (Родрігес -- Клемент). А в Шотландії в неділю відбулася битва гігантів -- "Селтік" - "Рейнджерс". Цього разу рейнджери виявилися дужчими - 2:0. У другому таймі голами відзначилися Вігнал та Ново.

»
Андрій ГУСІН: В Іспанії буде не легше
Розмовляв Віталій КРУТЯКОВ, Київ--Львів

Андрій Гусін
Одразу по завершенні першого матчу 1/16 фіналу розіграшу Кубка УЄФА між київським "Динамо" та іспанським "Вільярреалом" (0:0) кореспондентові "Поступу" вдалося взяти коментар стосовно гри у двох Андріїв - Несмачного та Гусіна. Донедавна вони разом виступали в "Динамо". Тепер у клубі залишився лише Несмачний. Однак ці гравці продовжують виходити на поле в одній команді - національній збірній України з футболу.
»  ПРЯМА МОВА
Андрій НЕСМАЧНИЙ: Головне -- не боятися суперника

Андрій Несмачний
-- Андрію, що ж завадило команді перемогти?

-- Як це часто трапляється з нами, низька реалізація створених гольових моментів. Окрім того, вплинув на гру й "важкий" газон. Коли багнюка по коліна, то дуже проблематично скористатися своєю майстерністю. Тому сьогодні в грі було більше боротьби, ніж конструктивних дій.
»
До "бронзи" не дотягнули
Збірна Італії з футзалу третя на першості Європи, українці -- четверті
Іван ДУПНАК, Віталій КРУТЯКОВ

Збірна України з футзалу не змогла здобути жодного комплекту медалей на першості Європи, яка завершилася в Остраві (Чехія). В неділю в матчі за бронзові нагороди наші хлопці поступилися італійцям.
»
Шевченко знову травмований

Українець Андрій Шевченко не зіграє в середу в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Причина відсутності Шевченка у складі італійського "Мілана" -- травма вилиці, яку нападник отримав у грі італійської першості з "Кальярі", повідомляє uefa.com
»
У Бекхема народився син

Дружина гравця мадридського "Реалу" Девіда Бекхема Вікторія народила сина. Як повідомляє офіційний сайт іспанського клубу, батьки вже вибрали ім'я для дитини - хлопчика назвали Крус.

День перед тим Бекхем грав у матчі чемпіонату Іспанії з "Атлетиком" з Більбао. "Реал" не спромігся забити на своєму полі жодного м'яча та поступився - 0:2. Зрозуміло, що Бекхема, як гравця атакувального плану, в цій грі похвалити особливо немає за що.

Крус в сім'ї Бекхемів стане вже третьою дитиною. У Девіда і Вікторії вже є два хлопчики - Бруклін та Ромео.
»
Родріго - новачок "Динамо"

Київське "Динамо" підписало контракт ще з одним футболістом. Новим гравцем столичного клубу став бразильський центральний захисник Родріго.

Нового футболіста керівництво клубу представило відразу по завершенні першого матчу розіграшу Кубка УЄФА з іспанським "Вільярреалом" (0:0). Президент "Динамо" Ігор Суркіс, розповідаючи про Родріго, відзначив, що з бразильцем підписано контракт на п'ять років.

Раніше Родріго виступав у чемпіонаті Бразилії за клуб "Сан-Пауло", де минулого сезону провів 33 матчі та забив чотири м'ячі. Цікаво, що через прихід до лав "Динамо" Родріго та збільшення загального числа бразильців в українських клубах, уболівальники на одному зі спортивних інтернет-сайтів висунули цікаву пропозицію. На їхню думку, влітку було б непогано провести товариський матч між національною збірною України та збірною "українських бразильців".
»
Каніджа хоче відпочити
Підготував Віталій КРУТЯКОВ

Знаменитий аргентинський футболіст Клаудіо Каніджа оголосив про завершення кар'єри, повідомляє Франс Пресс.

Нагадаємо, що 1986 року Каніджа разом із Дієго Марадоною здобув для Аргентини золоті медалі першості світу. Зараз йому 38 років. Останнім часом Клаудіо виступав у чемпіонаті Катару.
У футболці збірної Аргентини футболіст провів 50 матчів та забив 16 голів.
»
Морезмо перемагає в Антверпі
Віталій КРУТЯКОВ

В Антверпі (Бельгія) завершилися престижні тенісні змагання серед жінок. Переможницею турніру з призовим фондом у розмірі 585 000 доларів США стала француженка Амелі Морезмо.

Морезмо, яка в Антверпі була посіяна під першим номером, у фіналі перемогла американку Венус Вільямз (№3 посіву). Однак, відзначимо, що початок матчу для Морезмо виявився важким. У першому сеті перемогла Вільямз - 6:4. В другій партії точилася рівна боротьба, але в кінці партії Морезмо вдалося перехопити ініціативу та перемогти - 7:5. А в третьому та вирішальному сеті Амелі остаточно заволоділа перевагою. Вона перемогла в цій партії (6:4) та загалом у матчі.