Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ у Львові  » 


ХРОНІКА
 
Громадська рада "За чесну владу", яка об'єднує представників різних громадських організацій і претендує на контроль за кадровими призначеннями в області, вимагає у місцевих органів влади надати їм приміщення для зборів, -- повідомляє аґенція Контекст-медіа. Бажано у центрі. Скажімо, на проспекті Шевченка, 13, де зараз містяться архіви бібліотеки ім. Василя Стефаника, або у колишньому Народному домі, на Театральній, 22, де розташований "Кінопалац". Там чільним представникам громадських організацій краще думатиметься про майбутнє Львівщини.

До суду прокуратура Львова передала справу за фактом підміни виборчих документів у ТВО № 119 під час другого туру виборів, -- повідомляє сайт Львівський портал. Обвинувачена підмовила громадянина С. вкинути у скриньку фальшивий бюлетень, а справжній передати їй. За 25 гривень дехто С. погодився це зробити, однак був спійманий на гарячому. Прокуратура звинуватила горе-виборця у використанні явно підробленого виборчого документа, а жінку -- у перешкоджанні підкупом здійснити право вільно обирати Президента.

Підприємства Львівщини розрахувалися за спожитий газ лише на 59%, -- інформує аґенція Контекст-медіа, посилаючись на прес-службу ДК "Газ України". Їхній борг за станом на 1 лютого становить 22,8 млн гривень. До речі, минулого року розрахунки підприємств були нижчими від загального рівня в Україні і становили 77%. Щодо підприємств комунальної теплоенергетики, то минулоріч вони краще розрахувалися за газ, ніж у 2003 році -- в Україні рівень розрахунків збільшився до 79%.

У зв'язку з проведенням робіт із встановлення ізолюючих засувок, аби покращити водопостачання Львова, сьогодні з 9.00 до 21.00 буде припинено подачу води в центральну частину міста, -- повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Водопостачання буде припинено в район Привокзальної і прилеглих до неї вулиць, а також у Шевченківський район, обмежений вулицями Промисловою -- Липинського -- Чорновола -- Городоцькою -- Шевченка -- Брюховицькою і прилеглими до них вуличками.

Обговорити в форумі» 
Насуваються повені
У області борються з наслідками, а не з причинами
Тему досліджувала Марія ШОЛОМИЦЬКА
 
Про загрозу нових паводків на Львівщині попереджають синоптики. Кажуть, що, можливо, саме цього року варто очікувати початку багатоводного періоду, який зазвичай триває п'ять-сім років, хоча вирахувати настання такого періоду гідрометеорологи не можуть. Так само не можуть вони й передбачити повені чи паводки. Проте про всяк випадок радять готуватися.

У львівському "Облводгоспі" "Поступ" запевнили, що незалежно від попереджень синоптиків про можливість виникнення надзвичайних ситуацій область до "пропущення" паводків завжди готова. Принаймні настільки, наскільки це дозволяють фінансові можливості. Зокрема готують потрібну кількість рятувальників, техніки, мішків з піском тощо. Та все це для того, щоб ліквідовувати можливі наслідки стихії. Про те, щоб максимально запобігти її руйнівній силі, говорять значно тихіше й не так упевнено.
Детальніше>>
» 
Суд у справі Скнилова продовжиться
О. Д.
 
Наступне засідання суду щодо Скнилівської справи може відбутися 7 лютого. Голову організації "Скнилівська трагедія" Стефана Козака про це повідомив телефоном суддя Віталій Загоруйко, котрий головує у цій справі. Оскільки саме ця організація забезпечує явку потерпілих на засідання та бере на себе пов'язані з цим витрати, то суддя доручив скликати свідків на 11 годину. Також пан Козак зазначив, що суддям "виділили гроші лише на тиждень".
Детальніше>>
» 
За місяць -- 200 крадіїв газу
Я. М.
 
Аби менше платити за спожитий газ, мешканці міста не перестають "дурити" власні газові лічильники. Лише з початку цього року газові служби виявили у помешканнях львів'ян близько 200 побутових лічильників, до яких приклали руки їх власники, щоб занизити реальні показники спожитого газу. В області таких "маніпульованих" лічильників виявилося ще більше, понад вісімсот.
Детальніше>>
» 
Лікарі не хочуть у "фірму"
Відділення штучної нирки Львівської обласної клінічної лікарні продовжують перетворювати з державного у напівкомерційне
Олена ДУБ
 
Триває конфлікт між керівництвом Львівської обласної клінічної лікарні (ЛОКЛ) та працівниками відділення гемодіалізу. Камінь спотикання -- можлива реорганізація відділення штучної нирки Львівської обласної клінічної лікарні (ЛОКЛ) з державного у напівкомерційне. За словами заступника голови Вільної профспілки ЛОКЛ Дмитра Репка, попри протести медиків, цей процес не припинявся.
Детальніше>>