Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ технологій  » 


samsung для всього
 
Південноафриканське представництво корпорації Samsung оголосило про випуск нового багатофункційного пристрою. Samsung Miniket R6 володітиме гігабайтом памняті й умітиме робити все, крім варіння кави зранку. Так, виробники кажуть, що пристрій вмітиме фільмувати відео, робити знимки, відтворювати mp3, записувати голос і зберігати всяку інформацію. При цьому вага девайсу становитиме лише 150 грамів. Основні характеристики кам... навіть не знаю, як таке назвати... R6 такі: запис відео у форматі MPEG4, 10-кратне оптичне наближення, 2-дюймовий LCD-монітор, інтерфейс USB 2.0 і 500 баксів уже в лютому на Африканському континенті.

Обговорити в форумі» 
Розкладачка з ручечкою
Ігор ЦИЦИК
 
Ви стовідсотково вже бачили цей телефончик. Таке стильне сіреньке мацьопство, з двома моніторчиками та лагідними лініями. Siemens CF-62 -- це типово жіночий телефон. Він повноцінно обладнаний більшістю сучасних технологій, має приємний на дотик дизайн і малу вагу. Та про все це згодом.

Як відомо, кожен продукт розпочинається з коробочки. CF-62 -- мініатюрний в усіх іпостасях. Навіть коробочку для нього зробили маленьку. Аскетична комплектація складається з телефону, батареї до нього, зарядного пристрою та інструкції споживача. От і все. Тотальний мінімалізм. Хоча які-небудь вільні руки зовсім не зашкодили б. Та й додаткова батарея теж. Телефон же не конче дешевий: його ціна трохи перевищує 900 гривень.
Детальніше>>
» 
Фільмування з витребеньками
 
Нова ідея щодо обладнання звиклої цифрової фотокамери бемцьнула виробникам апарата Ricoh Pro G3. Ця нова іграшка годна не тільки давати знимки цілком незлої якості, але й підписувати їхнє ґеоґрафічне походження. Завдяки внутрішньому чи зовнішньому GPS-приймачеві фотограф, що підозрює себе в амнезії, може обладнати свої цифрові світлини підписом, що міститиме координати крапки, на тій фотці відображеної.
Детальніше>>
» 
Най сила буде з вами
 
Для тих, хто в дитинстві хворів на "Зоряні війни", але так і не вилікувався, компанія Hasbro пропонує маску Дарта Рейдера, котра не тільки імітує його шолом, але й містить пристрій, що змінює голос. Тому, коли вам є кого настрашити, забубнявівши солоденьким голосочком Чорного Джедая, напхайте в кишені багацько батарейок -- і вйо. Щоправда, є одна серйозна заувага. Ціна на це диво серйозно різнитиметься. Зокрема виробники кажуть, що в Японії за масочка треба буде заплатити одну суму, а у Штатах і Британії іншу. А на eBay торги зі стартових 35 баксів долізли аж до 150.
Детальніше>>
» 
Учися, студенте
 
Торік у високотехнологічній Південній Кореї трапився великий скандал: з'ясували, що купа студентів на іспитах використовує стільникові телефони для того, би через SMS діставати відповіді на екзаменаційні запитання. Для того, щоби ускладнити студентам життя, корейські еґгеди вигадали пристрій, котрий годен упізнати факт застосування стільникового телефону в радіусі 5 м. Перші девайси з'являться вже в березні, тож студенти ще матимуть час вивчити предмети до наступної сесії.
Детальніше>>
» 
Вінець технопрогресу
 
Як би там не було, а поступ таки зупинити ніхто не годен. Теперкальво він втрутився в таку галузь, як особиста гігієна. Компанія Toto презентувала унітаз із функцією відтворення mp3 файлів.

Організація інтимного місця тепер буде така: крім звиклої у туалетній кімнаті мушлі на стіні, міститиметься панелька керування. Новий унітаз вмітиме не лише відтворювати музичку, а й освіжувати повітря, при чому автоматично після того, як користувач вийде з туалету. Музика в унітаз потраплятиме через флеш-картки SD, тому, найімовірніше, USB-інтерфейсу мушля не матиме. Тих же, хто вже зібрався в магазин за такою чудасією, мушу трохи вгамувати: коштує таке диво 4 тисячі вічнозелених. Тож уперед пасувало би піти поговорити з банкірами про кредит.
Детальніше>>
» 
Антипапарацьові камери
 
Улюблена компанія поступівських конкурсантів - HP -- оголосила про те, що збирається втілювати технологію, котра дозволить спотворити обличчя людини, котра не має бажання позувати перед камерою. Такого ефекту буде досягнуто завдяки вмонтовування в камери спеціальних елементів, котрі будуть активовуватися сигналом із зовнішнього пристрою.
Детальніше>>