Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Економічний Поступ.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

23 листопада 2017 р.

17:22 23-11-2017 -   На автотранспортних підприємствах Львівщини бракує водіїв
  17:13 23-11-2017 -   У старих львівських трамваях встановлюють нову систему опалення
  16:8 23-11-2017 -   Трьох ведмедів з Самбора перевезли у реабілітаційний центр «Синевир»
  15:27 23-11-2017 -   У Домі Франка відбудеться моновистава "Голос тихої безодні"
  14:14 23-11-2017 -   Сьогодні на пл. святого Юра відкрили бронзовий макет Святоюрського комплексу у мініатюрі
  17:15 23-11-2017 -   У їдальні Верховної Ради розповіли, чим обідають нардепи
  16:5 23-11-2017 -   Гройсман пообіцяв українцям дешевший газ
  11:3 23-11-2017 -   Українським військовим дозволили носити вуса і бороди
  10:56 23-11-2017 -   В Україні впало виробництво горілки
  10:30 23-11-2017 -   У Полтаві побили суддю Ларису Гольник
  17:20 23-11-2017 -   У Польщі спростували заяву Дещиці про згоду на відновлення пам'яток УПА
  11:1 23-11-2017 -   Кріштіану Роналду побив черговий рекорд Ліги чемпіонів
  10:55 23-11-2017 -   Великобританія вилетіла з п'ятірки найбільших економік світу

Роман ДОРОШ

Відбірковий турнір першості Європи 2004 року. Група “А”. Матчі третього туру.

Україна – Литва – 89:82, Голландія – Туреччина – 73:89, Швейцарія – Болгарія – 83:88

Становище команд: 1. Туреччина – 8, 2. УКРАЇНА – 7, 3. Литва – 7, 4. Болгарія – 6, 5-6. Голландія та Швейцарія – по 4 очки.
Для українців цей матч мав дуже велике значення, адже у разі поразки команда Геннадія Защука значно ускладнювала собі життя у групі. А тут ще, на біду наших тренерів, – цілий лазарет травмованих на чолі з Лохманчуком та Пудзиреєм. Та Геннадій Защук – великий стратег і тактик. І це довів звітний матч.
Маючи у своєму розпорядженні трьох високорослих гравців: Яйла, Хижняка та Окунського – він неодноразово випускав їх усіх одночасно на майданчик. Загалом три українських велетні провели на майданчику понад 100 хвилин. І що найцікавіше – при них команда грала у швидкий баскетбол. А почалося все не дуже вдало для українців – литовці впевнено контролювали перебіг подій на майданчику і вели у рахунку 11:9. Наші змогли вирівняти гру і завдяки трьом очкам Миколи Храпи вийшли вперед – 16:13.
Та у другому періоді литовці знову пішли вперед. Цього разу завдяки вдалим триочковим кидкам прибалтійська команда відірвалася у рахунку на 6 очок. Та підтримка переповного київського Палацу спорту робила свою справу, й українці ціною надзусиль таки зуміли піти на велику перерву, перемагаючи 49:48. А далі був третій період, у якому наші знову перемогли і збільшили свій відрив до шести очок.
Та попереду було найважливіше – остання десятихвилинка. Усі розуміли, що литовці досвідченіші та сильніші. Та тільки не цього разу. Команда Геннадія Защука за такої підтримки вболівальників не могла програти. У гостей здали нерви. Кілька невдалих атак – і українці вже попереду – 76:70. Та гості зменшують відрив до трьох очок. Здається, ось-ось буде нічия. Та чергова помилка у нападі литовської команди – й наші знову збільшують відрив. Тут стає зрозумілим, що українці вже не втратять перемоги. Отже – 89:82 на користь української збірної. Найрезультативнішим у нашій команді був Олександр Окунський, який заробив 22 очки. У гостей 24 очки на рахунку Шишкаускаса.
Ця поразка стала першою для литовської команди у цьому відбірковому циклі і відкинула її з першої на третю сходинку. А от українці перемістилися на другу сходинку. Завтра у нашої команди дуже важливий матч проти збірної Болгарії. Щоб далі боротися за вихід до фінальної частини, українцям потрібна перемога.
А лідером нашої групи стала збірна Туреччини, яка на виїзді здобула вже четверту поспіль перемогу, цього разу над голландцями – 89:73. В іншому матчі болгари у Берні здолали опір швейцарців.

»  КУБОК СПІВДРУЖНОСТІ
“Динамо” вимучує перемогу
Роман ДОРОШ

Чвертьфінали. “Флора” (Естонія) – ФК “Каунас” (Литва) – 0:0 (за пенальті – 1:3)

“Сконто” (Латвія) – “Шериф” (Молдова) – 4:2 (Благонадєждін, 13', Колісниченко, 75', Верпаковський, 86', Єлісеєв, 90' – Чіді, 58', Іванов, 67'),“Динамо” (Україна) – “Ніса” (Туркменія) – 3:2 (Пеєв, 9', Чернат, 45' з пенальті, Гусін, 87' – Уразов, 17' з пенальті, Байрамов, 35'), “Спартак” (Росія) – “Торпедо” (Грузія) – 3:1 (Цихмейструк, 6', Парфьонов, 16' з пенальті, Сичов, 83' – Сілагадзе, 29')
»  ШАХИ
Іванчук зробив Пономарьова наймолодшим чемпіоном світу
Іван ГЕЛЕМЕЙ

Цілком зрозуміло, що після нічиєї в шостій партії матчу за звання чемпіона світу ФІДЕ, коли рахунок став 4:2 на користь Руслана Пономарьова, ніхто вже не плекав ілюзій із приводу можливого дива у виконанні обох гросмейстерів (програти дві останні партії теж треба вміти!). На найвищому рівні такого просто не буває.
»  Коротко
Спорт-бліц

“Карпати” перемагають “Лугано”

ФУТБОЛ. Львівські “Карпати” на тренувальному зборі в Італії провели свій останній товариський матч проти швейцарського “Лугано”. Гра завершилася перемогою команди Мирона Маркевича з рахунком 1:0. Єдиний м’яч на рахунку африканського легіонера “Карпат” Аньямке.