Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

6 грудня 2004 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

Кубок Ліги. ІІ етап. ТВД (Львів) -- "Тайм" (Львів) -- 4:2

5 грудня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник"

Голи: Маковський, 13, Кордоба, 26, 44, Денис, 48 -- Паучок, 22, Яцишин, 32.

Львівський футзальний клуб ТВД пробився до наступного раунду розіграшу Кубка Ліги. В неділю теведисти у дуже напруженому та захопливому поєдинку здолали опір ще однієї львівської команди "Тайм" -- 4:2. Для того, щоб визначити переможця, обом командам довелося зіграти два додаткові тайми по 5 хвилин, адже основний час завершився з рахунком -- 2:2

На цьому етапі розіграшу Кубка Ліги команди грають лише один поєдинок, у якому і визначають того, хто продовжить боротьбу в наступному раунді

У першій половині гри перевага була на боці більш досвідчених гравців ТВД, котрі нещодавно повернулися з тренувального збору, який проводили у Бразилії. Таймівці ж пробували діяти на контратаках. Проте і це було їм зробити важко, адже теведисти намагалися чинити пресинг вже на половині майданчику суперників. Цілком логічно, що команди пішли на перерву за переваги у рахунку саме ТВД. Маковський дальнім ударом з флангу пробив голкіпера таймівців Русецького, якого в момент удару прикрили гравці.

У дебюті другої половини гри "Тайму" вдалося зрівняти рахунок, Паучок найшвидше зорієнтувався на штрафному майданчику та спрямував м'яч у ворота ТВД, які захищав Стасюк. Одразу після цього гравці ТВД посилили тиск на ворота суперників та врешті завдяки зусиллям Кордоби, котрий скористався тим, що Русецький відбив м'яч перед собою, знову вийшли уперед. Проте таймівці не здалися, і за вісім хвилин до завершення основного часу Яцишин ударом з лінії штрафного майданчика переводить гру в овертайм -- 2:2.

Перші п'ять хвилин доданого арбітром часу пройшли за переваги ТВД. Гравці цього клубу діяли на майданчику осмисленіше, тоді як гравці "Тайму", здавалося, занадто нервували. Це врешті далося взнаки -- Кордоба чудовим ударом з розвороту вивів свою команду вперед.

У другій доданій п'ятихвилинці "Тайм" освоївся та навіть міг зрівняти рахунок, непогані нагоди для цього змарнували Паучок, Баландюх та Мостовий. Проте під завісу поєдинку, коли таймівці замінили голкіпера на польового гравця, Денис встановив остаточний рахунок у матчі.

У неділю ще один львівський клуб пробився до наступного раунду розіграшу Кубка Ліги. В тому ж таки "Будівельнику" "Енергія" перемогла івано-франківський "Ураган" -- 3:2. Забитими м'ячами у львів'ян відзначилися Легчанов та Луців (двічі).