Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    ДАЙДЖЕСТ.    Економіка у Поступі.    Львівські обсервації.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Поступ технологій.    Спорт-Поступ.    Мій Дрогобич.    Поступ реляксу.    Пост-Faktum.

9 грудня 2004 р.

17:32 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:57 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:53 21-07-2017 -   У Львові за розкрадання 8 млн гривень бюджетних коштів арештували директора підприємства
  14:50 21-07-2017 -   Знайдені ручні гранати мешканець Жидачівщини передав у шкільний музей
  14:46 21-07-2017 -   Вулицю Замарстинівську відремонтують на ділянці від вул. Гайдамацької до вул. Липинського
  14:44 21-07-2017 -   Полторак заявив про небезпеку російсько-білоруських навчань
  14:39 21-07-2017 -   Суд закрив кримінальну справу проти Ляшка
  14:38 21-07-2017 -   В Україні надзвичайна пожежна небезпека
  14:35 21-07-2017 -   На нардепа Розенблата одягли електронний браслет
  14:27 21-07-2017 -   ГПУ: На заводі Мотор Січ розікрали 350 млн грн
  14:41 21-07-2017 -   Маск отримав дозвіл на тунель між Нью-Йорком і Вашингтоном
  14:37 21-07-2017 -   У Техасі дозволили пороти учнів палицею
  13:3 21-07-2017 -   Зірку американського футболу помилували після 9 років в'язниці
  11:33 21-07-2017 -   У Греції від землетрусу постраждали понад 120 людей
  10:14 21-07-2017 -   У Монако на аукціоні за мільйон євро продали годинник Путіна

·  ·

___________________________________________________________________________

"Кроти" зустрінуть весну в Європі
Тарас МИШКАЛО

Віва помаранчевий "Шахтар"! Ура! Після дніпропетровського "Дніпра" та київського "Динамо" місце в Кубку УЄФА для себе забронював донецький "Шахтар", який в останньому матчі групового турніру Ліги чемпіонів переміг "Барселону" з рахунком 2:0.

Не будемо переповідати деталі матчу, телебачення його показало, справжні любителі футболу його побачили. Дамо невеличкий коментар.

Відразу хочеться сказати: "А чому ж ви раніше цю форму не одягли?" Щодо самої гри, то тут потрібно відзначити два моменти. Перше -- "Барса" приїхала в Україну вже маючи путівку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЕФА. Тому на гру головний тренер іспанців Франк Райкаард виставив "не бойовий склад", залишивши в запасі лідерів Деку, Самюеля Ето'О та Роналдінью ("провідним гравцям час від часу потрібно давати відпочинок") і давши шанс молодим Мессі, Верду і Пералю. Що з того вийшло? Нападу як такого в першому таймі у виконанні "Барселони" ми не побачили -- один удар у площину воріт Лаштувки зробив Ван Бронкхорст. Захист "Барси" час від часу нагадував сито. Захисники не встигали створювати штучного положення поза грою, через що їм і забили перший гол. За словами Райкаарда, "гравці, які грали в першому таймі, допустили деяких помилок".

Інша річ команда Луческу: відступати нікуди -- гра на перемогу. Реалізовувати задум тренера в команді немає кому? Таке враження склалося в першому таймі, коли чотири виходи сам на сам змарнував Брандау (через що його і замінив Воробей). Нарешті відзначився Агахова, який забив свої перші два голи в Лізі чемпіонів за "Шахтар". До честі "кротів" потрібно відзначити, що після забитого голу вони не переставали атакувати ворота гостей.

Відверто розчарував другий тайм. Єдиний приємний виняток -- це пенальті, яке взяв Лаштувка. Футболісти фолили, суддя роздавав картки. "Гірчичники" отримали Дуляю та Матузалем, Беллетті з поля вивели лікарі. "Шахтар" міг забити, але Матузалем не зумів обіграти Вальдеса. Могла забити "Барселона". Ліве пенальті у ворота "Шахтаря" на 92 хвилині не забив Іньєста. Свисток -- і закономірна перемога "Шахтаря". Іменита "Барселона" вирішила перемогти "малою кров'ю". Не вийшло. Франк каже: "Причина нашої поразки не в тому, що відпочивали провідні гравці, а в тім, що грали молоді, котрим потрібно набратися досвіду. "Шахтар" сьогодні був сильнішим".

Луческу успіх клубу пояснив простіше: "Ми заслужено виграли. Перший тайм проти "Барселони" у виконанні "Шахтаря" був ідеальним. Але ми повинні рости психологічно, підсилити наш менталітет. А грати ми вміємо".

Звичайно, окрема шана "Мілану", який на виїзді в Шотландії. Завдяки йому "Шахтар" вийшов до Кубка УЄФА, не дав себе обіграти "Селтіку". Чого не скажеш про багачів з "Барси", для яких преміальні УЄФА не гроші.

Підсумкова таблиця групи F:

1. "Мілан" -- 13. 2. "Барселона" -- 10. 3. "ШАХТАР" -- 6. 4. "Селтік" -- 5.

Щодо результатів у інших групах. У групі E "Панатінаікос" виграє в ПСВ "Ейндховен" -- 4:1, а "Арсенал" переграє "Русенборг" -- 5:1. (1. "Арсенал" -- 10. 2. ПСВ -- 10. 3. "Панатінаікос" -- 9. 4. "Русенборг -- 2.)

У групі G "Валенсія" поступається "Вердеру" -- 0:2, а "Інтер" громить "Андерлехт" -- 3:0 (1. "Інтер" -- 14. 2. "Вердер" -- 13. 3. "Валенсія" -- 7. 4. "Андерлехт" -- 0).

У групі H московське ЦСКА все-таки вириває перемогу у ПСЖ -- 1:3 і залишається в Європі. "Порту" карає "Челсі" -- 2:1. (1. "ЧЕЛСІ" -- 13. 2. "ПОРТУ" -- 8. 3. ЦСКА -- 7. 4. ПСЖ -- 5.)

»
Вогонь зігріє Італію
Підготувала Олена САДОВНИК

Олімпійський вогонь
Через чотири роки Пекін не побачить надзвичайного видовища -- естафети Олімпійського вогню, яка за допомогою маленького смолоскипа єднає людей усього світу. Величезне шоу -- мандрівка вогню країнами п'яти континентів -- занадто дороге задоволення. Тому у 2008 році давню традицію буде порушено (вперше Олімпійський вогонь здійснив подорож світом у 1936 році, коли Ігри приймав Берлін).
»
ЛУФК та Котельник шукають таланти

Торік юні боксери Львівщини змогли на власні очі побачити свого кумира -- срібного призера Олімпіади в Атланті (1996), інтерконтинентального чемпіона та чемпіона Європи за версією WBA Андрія Котельника. Турнір, який організував Андрій, став для дітей справжнім святом і найважливішими змаганнями: адже переможця нагороджував сам славнозвісний чемпіон. А довжелезна черга за автографами, здавалось, не закінчиться ніколи. Того дня діти були справді щасливими.

"Я пам'ятаю себе у їхньому віці, -- розповів тоді Андрій, -- боксерські шорти були такими довгими, що діставали мені до п'ят, а захисний шолом міг вмістити дві такі голови, як моя. Але я так хотів перемогти. Так само, як тепер прагнуть перемоги ці діти. І я вірю, що хтось з них обов'язково стане чемпіоном".