Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ реляксу  » 


ГОРОСКОП
 
ОВЕН. Буде важко встояти перед вашим прекрасним почуттям гумору. Цими дням ви будете душею компаній. Інтуїція допоможе вам обійти підводні течії на шляху до мети. Закохані Овни можуть освідчитись у коханні.

ТІЛЕЦЬ. Якщо ситуація буде складатися не на вашу користь, то почніть все з початку. Намагайтесь не спілкуватися з незнайомими людьми, якщо не хочете встряти в аферу. Цього тижня виникне потреба змінити звичний спосіб життя.

БЛИЗНЮКИ. Ваша життєва палітра набуває більш яскравих кольорів. Цікаві знайомства, різнопланова інформація, свіжі ідеї і нові плани - це все для вас. Але ділові партнери навряд чи відкриють перед вами свої карти, будьте обережними.

РАК. На початку тижня вам буде нелегко включитися в роботу. Викажіть сумлінність і працелюбність тому, що в питаннях кар'єри зараз буде поставлено на карту дуже багато – але й можливий виграш дуже великий. Намагайтесь конструктивно використати прилив енергії і не давати волі емоціям.

ЛЕВ. Вам буде добре. Дуже добре. Так добре, що ви просто уявити собі не можете. Єдина проблема – що комусь, мабуть, іще краще ніж вам...

ПАННА. Вам надана можливість вирішити чимало проблем. Добре, що ви не будете відчувати нестатку життєвої енергії. Дещо з ваших ноу-хау візьмуть на озброєння люди з оточення. Вам не уникнути перепалок з опонентами.

ТЕРЕЗИ. Цього тижня ви знайдете те, чого вам не вистачало вже дуже-дуже давно. І, як не дивно, ще зовсім не пізно цим скористатися. Головне, про що варто пам’ятати – скористатися ним треба на добро людям. Тоді буде добре і вам.

СКОРПІОН. З кимось з ваших опонентів вам доведеться вступити в словесну дуель. Привід для душевного комфорту дасть сімейний бюджет -- в ньому з'являться нові прибутки. А вже після цього на вас зійдуть духовні одкровення.

СТРІЛЕЦЬ. Цими днями ви відчуватимете дискомфорт. Особливо важкою для вас буде самотність. Найближчими тижнями вас змусять вийти за рамки звичних професійних обов'язків. Але ви зможете зарекомендувати себе з найкращого боку.

КОЗЕРІГ. Вас буде супроводжувати почуття впевненості у завтрашньому дні. Ви передбачите розвиток деяких життєвих ситуацій і спрямуєте їх в потрібне русло. Бізнесменам варто привести у порядок фінансові документи, бо не виключений візит контролюючих органів.

ВОДОЛІЙ. Ви будете грати із долею в рулетку. Можливо, десь це вам буде на руку, але в інших ситуаціях ви можете добряче собі нашкодити. Але навіть якщо нашкодите – то ненадовго. І не всерйоз. Не бійтеся.

РИБИ. Живіть вільно. Не йдіть на компроміси з совістю. Не лякайтеся важких шляхів. Вам воздасться.

Обговорити в форумі»  НАША АФІША
ТЕАТРИ
 
Оперний
(тел. 72-88-60)

2 (чт) "Ромео і Джульєтта"
4 (сб) "Паяци"
5 (нд) "Наталка Полтавка" 12.00

"Лебедине озеро"

Початок о 18.00

Ціна квитка -- 10-25 грн.
Детальніше>>
»  НАША АФІША
ІМПРЕЗИ
 
Будинок органної музики
(тел. 72-39-53)

4 (сб) 17.00 Концертна програма "Аве Марія". Солісти: Лариса Даренська, Олена Владиславська
5 (нд) 17.00 Концерт хорової музики у виконанні камерного хору "Легенда"
Детальніше>>
»  НАША АФІША
ВИСТАВКИ
 
Національний музей
(проспект Свободи, 20; тел. 74 - 22 - 80)

Виставка "Ти правди будеш нам пророком" -- присвячена пам'яті митрополита Андрея Шептицького до 60-річчя з дня смерті.

Виставка шрифтового плакату "Театралізація шрифту" Харківської державної Академії дизайну і мистецтв

Виставка екологічного плакату

Виставка живопису викладача ЛАМ Миколи Грималюка до 50-річчя від дня народження

Щодня, крім п'ятниці, з 10.00 до 18.00
Детальніше>>
»  НАША АФІША
КМЦ "Дзиґа". Лялька
 
КМЦ "Дзиґа"
(вул. Вірменська, 35, тел. 76-74-20)

Виставка "Досить неправди" (плакат, карикатура, імпровізація, інсталяція). В рамках мистецької акції "Оранжева осінь"

Клуб-кафе "Лялька"
(пл. Данила Галицького, 1)

2 (чт) 20.00 Виступ груп "Кожному своє", "Петро на горі", "BMW" (Тернопіль), "Розбите покоління"
3 (пт) 20.00 Стара лялька. Супер вечірка із українською музикою!
4 (сб) Іn-club
5 (нд) Концерт груп "Танталовий барон" (Львів), "Dr. Green" (Литва)
6 (пн) 20.00 J-ROCK Party. D.j.'s Kroolick, Niko, Honey (японський rock, gothic rock...). Люди в японському етнічному вбранні + бодіарт - вхід безкоштовний! Вхід -- 10 грн, з флаєром -- 7 грн
Детальніше>>
»  НАША АФІША
КІНОТЕАТРИ
 
Галицький центр кіномистецтва
(тел. 72-36-30)

"Викрадачі книг" -- музична комедія за участю групи "Мумі Тролль". Режисер -- Л. Рибаков. В ролях: Ю.Агафонова, М.Орел. Росія, 2004. 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00
Детальніше>>