Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

29 листопада 2004 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

___________________________________________________________________________

Ребров знову забиває
Володимир МИШКАЛО

Незважаючи на сніг, холод і революцію в Україні європейський футбольний караван продовжує рухатися. В суботу та неділю відбулося низка ключових матчів у провідних чемпіонатах континенту.

Англія

У поєдинку проти "Вотфорда" (перша англійська ліга) Сергій Ребров вийшов з помаранчевою стрічкою і забив вирішальний м'яч. Рахунок 3:2 на користь "Вест Хема".

"Чарлтон" -- "Челсі" -- 0:4. Цікавим матчем 15-го туру прем'єр-ліги став поєдинок між сусідами-лондонцями. "Чарльтон" пропустив уже на 4-й хвилині гол Даффа і єдину нагоду забити мав, коли Карвалью ледь не втрапив у власні ворота. Потім "дублем" відзначився капітан Террі. А крапку поставив Гудьйонсен.

"Вест Бромвіч" -- "Манчестер Юнайтед" -- 0:3 (Скоулз 53, 82, ван Ністелрой 72). Виїзна перемога "Юнайтед" виводить їх на четверте місце в турнірній таблиці.

"Манчестер Сіті" -- "Астон Вілла" -- 2:0 (Маккен 29, Райт-Філліпс 38). Гості, які до цього набрали дев'ять очок у 3-х матчах, закінчували матч удесятьох.

"Ньюкасл" та "Евертон" зіграли внічию 1:1. Свій виїзний матч проти "Ліверпуля" "Арсенал" провів у неділю ввечері. Становище лідерів ліги: 1) "Челсі" -- 36 (15) 2) "Арсенал" -- 31 (14), 3) "Евертон" -- 30(15).

Іспанія

"Гетафе" -- "Барселона" -- 1:2 (Крайовяну 59, -- Маркес 19, Деку 21). Перемігши на виїзді "Гетафе", "Барса" закріпилася на вершині прімеро.

"Еспаньйол" -- "Атлетіко" -- 2:1 (Гарсія, 53, 75 -- Нано, 56) Ще один каталонський клуб здобуває провідні позиції. Становище лідерів примеро: 1)"Барселона" -- 32(13), 2)"Еспаньйол" -- 23(13) 3)"Реал" -- 22(12).

Італія

Сієна" -- "Рома" -- 0:4 (Монтелла 59, 68, Тотті 71, 90). Два дублі забиті в другому таймі принесли перемогу столичному клубу.

"Ліворно" -- "Удінезе" -- 1:2 (Лукарелі 65 -- Якінта 13, Ді Мікеле 53). Четверта поспіль перемога "Удінезе" вивела їх на третє місце в серії "А".

"К'єво" -- "Мілан" -- 0:1 (Креспо). Становище лідерів серії "А": 1)"Ювентус" - 31(12), 2)"Мілан" -- 28(13), 3)"Удінезе" -- 22(13).

Німеччина

"Ганза" -- "Байер", 0:2 (Бербатов 36, Воронін 63). Воронін забив свій сьомий гол у бундеслізі в матчі проти "Ганзи". Його команда посідає 10-те місце.

"Баварія" -- "Майнц" -- 4:2 (Пісарро 14, Шолль 35, Макай 45, Баллак 88 -- Бабац 84, Вебер 90). Перемагаючи, "Баварія" виходить у лідери.

"Вольфсбург" -- "Герта" -- 2:3. Незважаючи на поразку, "вовки" йдуть третіми. В "Герти" хет-трик на рахунку Марселінью. Становище лідерів: 1)"Баварія" -- 32(15), 2)"Шальке" -- 27(14), 3)"Вольсфбург" -- 27(15).

»
"Карпати" йдуть на канікули
Юрій ГОРАК

Ось і закінчилося перше коло в першій лізі. Львівські "Карпати" в 17-му турі здобули важливу перемогу над "Нафтовиком".

Матч розпочався в середньому темпі, й хвилин десять команди проводили розвідку. Карпатці першими подали кутовий, а гості - створили небезпечний момент. А на 12-й хвилині провірив воротаря гостей Веприк, потужно пробивши метрів з десяти. Ногін ледь зумів відбити м'яча. "Карпати" продовжували активні дії і заробили кутовий. Сучков подає, Голбан скидає на Веприка, потужний удар низом метрів з вісімнадцяти -- і рахунок відкрито. В першому таймі карпатці ще двічі могли забити, але Фещук та Голбан зіграли не найкраще.
»
Шахові успіхи університету
Андрій ДУБЕЦЬКИЙ

Багатим на шахові змагання різного рівня був місяць листопад. Зокрема, 3 до 14 листопада в Греції проходив чемпіонат світу серед юнаків та дівчат до 18 років. На цих змаганнях успішно виступила студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка (ЛНУ) факультету прикладної математики та інформатики Наталія Григоренко, яка виборола бронзову медаль, підтвердивши високе реноме шахів університету.

А згодом відбувалася шахова універсіада Львівщини. Цього разу студенти Львівщини окремо визначали, хто ж є найкращим серед чоловіків та жінок (на зразок командних шахових олімпіад, чемпіонатів світу та Європи). І тут шахісти та шахістки Львівського національного університету були на висоті, здобувши чемпіонство під керівництвом майстра спорту України Святослава Поповича втретє поспіль.
»
І знову Мендоса
Юрій ГОРАК

У неділю відбулося кілька матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги.

"Дніпро" - "Арсенал", 1:0. Після чотирьох нічиїх поспіль у внутрішньому чемпіонаті врешті переміг "Дніпро". Єдиний гол у грі у другому таймі провів Олександр Мелащенко. В матчі не брали участь дніпряни Ротань та Венглинський. Натомість у канонірів без замін відіграв знаний львів'янам Мізін.

"Металург" (Д) - "Металлург" (З), 1:0. Переможний гол у донеччан на 68-й хвилині провів перуанець Мендоса. Це вже восьмий (!) гол нападника в дев'яти матчах. Не дивно, що він серед лідерів суперечки бомбардирів ліги.
»
У Рівному без овертайму
Юрій ГОРАК

БК-93 "Пульсар" (Рівне) -- "Львівська політехніка", 82:79

Склад "ЛП": Калугін (набрав 14 очок, з них 3х3), Миронов (5, 1х3), Мартинов (15, 3х3), Дружбляк (14 + 8 підборів), Мінчаков (23 + 12 підборів) -- стартова п'ятірка; Панченко (4), Лемик (4).

У суботу в Рівному баскетболісти "Львівської політехніки" проводили свій десятий матч у цьому сезоні. Гра була впертою і розв'язка настала лише на останній хвилині, повідомляє basket.com.ua.

До перерви політехівці будували свою гру переважно через Мінчакова, який за цей час набрав 15 очок та зробив 10 підборів. У пульсарівців же більшість очок набирав Ковалевський, влучно кидаючи здалеку. Перший тайм закінчився на користь гостей -- 36:37.