Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Погляд  » 


Есдеки "здали" Шурму
До безпрецедентного кроку вдалися об'єднані соціал-демократи Львівщини. Вони навели докази того, що їхній шеф Ігор Шурма фальшував вибори
Юрій ТИШКУН
 
Секретар Личаківської районної організації СДПУ(о) Львова Андрій Гудзоватий заявив, що секретар Львівської обласної організації СДПУ(о), народний депутат Ігор Шурма перед другим туром виборів особисто дав йому рознарядку зібрати та здати 50 відкріпних талонів, а також всі свої паспорти. Таку заяву Андрій Гудзоватий зробив під час прес-конференції, яку він організував спільно з в. о. секретаря Львівської міськорганізації СДПУ(о) Ігорем Бегеєм.

На думку пана Гудзоватого, рознарядку збирати відкріпні талони Шурма дав не з власної ініціативи, а за вказівкою когось із Києва. Саме ж своє зізнання він пояснив тим, що нещодавно повернуся з Києва, де разом зі своїми дітьми брав участь у акціях протесту проти оголошених ЦВК підсумків другого туру виборів. Пан Гудзоватий додав, що після цієї заяви він більше боїться за долю дітей, аніж за свою. Водночас він зазначив, що його не лякають можливі наслідки для його особи, зокрема те, що його можуть виключити з партії "заднім числом". Тим паче, для того, щоб його зняти з посади секретаря райкому, потрібно збирати відповідну партійну конференцію.

Андрій Гудзоватий наголосив, що нещодавно він провів засідання свого Личаківського райкому СДПУ(о), на якому парторганізація визначила, що вибори-2004 проводили нечесно, зокрема через застосування відкріпних талонів та інші порушення, і що Личаківська райорганізація СДПУ(о) підтримує Віктора Ющенка.

Водночас інший учасник прес-конференції Ігор Бегей заявив, що він вважає: результати II туру виборів, які оголосила ЦВК, є нелегітимними і "такими, що вимагають перегляду в правовому полі". До того ж він повідомив, що заяву, яку він зробив, буде обговорено на районних, міській та обласній конференціях СДПУ(о) для того, щоб вирішити, підтримувати її чи ні.

Пан Бегей також припустив, що його думки може поділяти близько двох третин членів партії в області. І попросив не звинувачувати свою партію в усіх порушеннях, які сталися на цих виборах. Тим паче, що партія не мала свого кандидата на виборах і підтримала іншого, -- наголосив він.

У коментарі "Західній інформаційній корпорації" народний депутат Ігор Шурма заяву Гудзоватого категорично спростував: "Я офіційно заявляю, що ніхто ні в кого ніяких талонів не вимагав і ніхто нічого не збирав, тим більше ніхто не давав таких вказівок зверху".

Водночас він пов'язав заяви Бегея та Гудзоватого з тим, що представники СДПУ(о) на Львівщині зараз опинилися у складній ситуації, і дехто з них не зміг витримати тиску обставин. Саме тому пан Шурма не вважає за можливе засуджувати людей, які зробили такі заяви, або ж вживати щодо них якихось заходів.

Обговорити в форумі» 
Акції на вихідні
У.Л.
 
Сьогодні о 15 годині біля ЛНУ імені Івана Франка має відбутися рок-концерт. Про це "Поступу" повідомив речник страйкового комітету студентів Роман. А загалом молодь ніяких масштабних страйків сьогодні не проводитиме. Хоча, як кажуть у страйккомі, ситуація зараз надзвичайно швидко змінюється, тому можна очікувати будь-чого.

А "Поступ" хоче повідомити, що у Львові працює Координаційний центр, який узгоджує дії тих львів'ян, котрі підтримують Комітет захисту Конституції. Центр просить повідомляти про заходи, що відбуваються в місті, та звертатись по допомогу. Адреса: вул. Дорошенка 1, тел. 297-14-29, 297-04-86 або 8 067 672 80 96, 8 067 670 89 96.
Детальніше>>
» 
Генпрокурор проти "5 каналу"
С. Б.
 
Генеральний прокурор України Геннадій Васильєв скерував листи голові Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Івану Чижу та голові Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Борису Холоду, в яких він ставить питання про відповідальність суб'єктів ефірного простору, що транслюють сюжети, які містять заклики до вчинення злочинних дій. Про це йдеться в заяві, поширеній у п'ятницю прес-службою Генпрокуратури.
Детальніше>>
» 
У нас три влади
В. П.
 
Голова Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега залишається на своїй посаді. Про це він вчора повідомив львівським журналістам. "Ми не маємо права розслаблятись, особливо нині, в зимовий, тяжкий для господарки області період. От зараз, наприклад, вже з'явилась інформація про відсутність газу. Управлінські органи паралізовані. Ми цього не маємо допустити", -- сказав намісник Львівщини.
Детальніше>>
» 
Повстала уся Львівщина
Галина СКИБНЬОВСЬКА
 
В усій Львівщині цими днями відбувається приблизно одне й те ж: мітинги, пікети, страйкують заклади освіти та більшість підприємств. Мешканці районів теж демонструють, що вони не менш завзяті, ніж львів'яни. Депутати районних та міських рад скликають сесії і ухвалюють рішення про недовіру ЦВК та визнання Віктора Ющенка Президентом України. На момент, коли верстали номер, Ющенка як нового Президента визнали міські ради Дрогобича, Трускавця, Буська, Самбора, Моршина, Стрия, районні ради Кам'янки-Бузької, Миколаєва, Сокаля, Сколе, Стрия, Городка.
Детальніше>>