Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

15 листопада 2004 р.

18:33 12-12-2017 -   Завтра на Львівщині – сильні опади та ожеледиця
  15:59 12-12-2017 -   У Личаківському районі промивають трубопроводи
  15:53 12-12-2017 -   «Веселі ангелята»: Марічка Крижанівська презентує нову книгу
  14:0 12-12-2017 -   У Львові обікрали автомобіль судді ВСУ
  13:59 12-12-2017 -   Димінський причетний до смертельної ДТП на Львівщині, – ЗМІ
  18:35 12-12-2017 -   Бойовики відмовляються обмінювати 20 ув’язнених українців
  15:55 12-12-2017 -   Осіння мобілізація: 70% неявки призовників
  14:5 12-12-2017 -   Міністерство охорони здоров’я ввело для українців нові добові норми харчування
  13:25 12-12-2017 -   У п'ятиповерхівці Луганська вибухнула граната
  12:40 12-12-2017 -   Луценко прокоментував звільнення Саакашвілі
  15:56 12-12-2017 -   Вибух в Австрії: поставки газу в низку країн Європи призупинені
  14:2 12-12-2017 -   Внаслідок вибуху на газопроводі в Австрії загинула одна людина і десятки постраждали
  11:32 12-12-2017 -   В Італії затримали 48 осіб за зв'язки з мафією
  10:33 12-12-2017 -   У Чехії зібрали сотні різдвяних подарунків для українських дітей
  10:24 12-12-2017 -   Вчені розповіли, як чоловіки стають геями

·  ·

___________________________________________________________________________

Тенісна еліта в Г'юстоні
Сьогодні у США стартує чоловічий чемпіонат світу з тенісу
Віталій КРУТЯКОВ

Протягом тижня в американському Г'юстоні триватиме першість світу з тенісу серед чоловіків, або, як її ще називають, Masters Cup. Турнір пройде на відкритих кортах із хардовим покриттям.

Загальний призовий фонд змагань становить 3 700 000 доларів США, з них 1 520 000 отримає переможець. Максимальна кількість очок, яку можна заробити у Г'юстоні, -- 150, але для цього потрібно перемогти в кожному з проведених матчів.

Вісім найкращих тенісистів, за підсумками 2004 року, розділено на дві групи. До "червоної" потрапили Федерер, Г'юітт, Мойя та Гаудіо, а до "синьої" -- Роддік, Сафін, Корія та Генман. Сьогодні у стартовому матчі першості Федерер зустрінеться із Гаудіо. Пропонуємо до Вашої уваги коротку характеристику кожного учасника.

"Червона" група

Роже ФЕДЕРЕР (Швейцарія). Минулорічний переможець Masters Cup. Роже вже забронював за собою титул першого номера у рейтингу АТР за підсумками 2004 року. Цьогоріч швейцарець переміг на трьох з чотирьох турнірів серії "Великого Шлему" (Відкрита першість Австралії, США та Wimbledon).

Лейтон Г'ЮІТТ (Австралія). На початку року переміг на двох турнірах (у Сіднеї та Роттердамі) та... відійшов у затінок. Лише з початком американської хардової серії знову почав демонструвати хороші результати. Потрапив до фіналу Відкритої першості США, де програв Федереру.

Карлос МОЙЯ (Іспанія). Головним досягненням цього року є перемога на турнірі серії Masters у Римі, який проходив на ґрунті.

Гастон ГАУДІО (Арґентина). Сенсаційно переміг на Відкритій першості Франції

"Синя" група

Енді РОДДІК (США). Його головними досягненнями є перемога на турнірі серії Masters у Маямі та вихід до фіналу Вімблдонського турніру (там він поступився Федереру).

Гільєрмо КОРІЯ (Аргентина). Показував приголомшливий теніс на ґрунті. Вийшов до фіналу Відкритої першості Франції, переміг на "Мастерсі" в Монте-Карло.

Марат САФІН (Росія). Восени дивиться найпотужніше серед усіх учасників Masters Cup. Головні успіхи цього тенісиста пов'язані саме з цим періодом. Нещодавно переміг на змаганнях серії Masters у Мадриді та Парижі.

Тім ГЕНМАН (Великобританія). Цього року не переміг на жодному (!) турнірі, але завдяки хорошій стабільності результатів потрапив до числа учасників змагань у Г'юстоні.

»  ПРЯМА МОВА
Андрій ТЛУМАК: Мріяв стати космонавтом

Андрій Тлумак
Після виїзної перемоги "Карпат" над "Динамо ІгроСервісом" (4:1) кореспондентові "Поступу" вдалося поспілкуватися з одним із героїв цього матчу -- воротарем, львів'янином Андрієм Тлумаком. Як виявилося, він не лише хороший футболіст, але й добра та весела людина. Недаремно фани його лагідно називають Андрійком.
»
Втрати збірної України

У збірній України з футболу скандал. Футболістів В'ячеслава Чечера, Олександра Зотова ("Металург", Донецьк) і Сергія Закарлюку ("Іллічівець", Маріуполь) відіслали додому з бази збірної України.

Причина -- порушення дисципліни. Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс так пояснив те, що сталося: "Відкинувши всі норми моралі, етики і поведінки, принципи товариськості, напередодні найвідповідальніших матчів молодіжної і національної команд з національною і молодіжною збірними Туреччини гравці збірної Чечер, Зотов і Закарлюка не були присутніми о 17.00 на відновленні, о 19.00 -- на вечері і прийшли на базу тільки о 2-й годині ночі. Їх усіх відправили геть, і я впевнений -- назавжди з тренувального табору збірної".

Далі пан Суркіс додав: "Наскільки би ці гравці були незамінні, я думаю, ми більше до цих кандидатур повертатися не будемо", -- повідомляє MIGnews.
»
Чемпіони тримаються
Підготував Юрій Мишкало

Кріс Бйорд завдяки досить-таки контроверсійному суддівству зберіг свій титул чемпіона світу з боксу у важкій категорії (версія IBF) в бою проти Джеймса Маклайна.

Річ у тім, що у другому раунді Кріс опинився на підлозі. Але пізніше він себе показав. Два судді проти одного поставили на нього.
»
Різні уроки політехніків
Юрій ГОРАК

БК "Київ" -- "Львівська політехніка", 100:52

13 листопада, м. Київ, Палац спорту.

Склад "ЛП": Миронов, Мартинов (набрав 11 очок + 8 підборів), Дружбляк (11), Виноградов (15, + 8 підборів), Мінчаков (5) -- стартова п'ятірка; Калугін (5), Панченко (4, 1х3), Гучко (1), Когут, Титар.

У суботу політехніки гостювали у ще одного учасника Євроліги ФІБА і відчутно поступилися. До того ж перша чверть закінчилася внічию -- 24:24, і політехніки грали непогано.
»
Шалене лондонське дербі
Юрій МИШКАЛО

Футбольний вікенд в Європі був щедрим на матчі сусідів -- дербі. Відзначилися голами й українські форварди Воронін та Шевченко.

Англія

Лідер, лондонський "Челсі", перемагає в південно-західному дербі (є навіть таке)"Фулхем" -- 4:1 -- і утримує за собою перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Незважаючи на кінцевий рахунок, гра не була надто легкою для блакитних. На 57-й хвилині рахунок був нічийним: Папа Буба Діоп зрівнює рахунок і дарує шанс "Фулхему" після голу Франка Лампарда. Проте точні удари Роббена, Галласа і Тіагу доводять перемогу "Челсі".
»
Вольова перемога "Тайму"

"Тайм" (Львів) -- "Енергія" (Чернігів), 3:2

Львівська команда "Тайм" у суботу в матчі 11-го туру одержала другу перемогу у Вищій лізі чемпіонату України з футзалу.

Трибуни СК "Будівельник", де проходила звітна гра, залишилися незаповненими. Проте була велика кількість уболівальників, які таки вирішили відвідати матч і знали багатьох гравців, а також співробітників "Тайму" особисто. Тому львівській команді хороша підтримка була забезпечена.

Однак першими на паркеті освоїлися гості. На третій хвилині матчу Микола Лебідь потрапив у хрестовину воріт "Тайму", які захищав капітан команди Тарас Євуш. За хвилю Лебедю таки вдалося відзначитися: звільнившись від опіки захисників, Микола зробив рахунок 0:1. Проте таймівці не розгубилися. Через хвилину найкращий у складі львівської команди того дня Сергій Шафранский зрівняв рахунок (для нього цей гол став першим у Вищій лізі).У кінці першої половини гри гості знову вийшли уперед -- Віталій Нестерук чудовим ударом у "дев'ятку" забив зі штрафного.

Зі середини другого тайму почала даватися взнаки втома у гравців чернігівської команди, які дедалі частіше почали робити помилки у захисті. І Шафранський зрівняв рахунок. Таймівці й далі продовжували небезпечно атакувати ворота "Енергії". А на 30-й хвилині Назар Яцишин у падінні замикає передачу партнера та дарує своїй команді перемогу.

Завдяки своїй перемозі львів'яни випередили "Енергію" на одне очко та піднялися на 13-те місце у чемпіонаті.
»
"Карпати" набирають обертів
Львівський клуб одержав перемогу в 15-му турі чемпіонату України

"Карпати" (Львів) -- "Сталь" (Дніпродзержинськ), 2:1

14 листопада. Стадіон "Україна". 2000 глядачів. Арбітр -- Олег Орєхов.

Голи: Фещук, 29 хв., Платон, 65 хв. -- Котюк, 57 хв.

"Карпати": Тлумак, Беньо (Петрівський, 26), Сахно, Распопов, Федорів, Платон (Поліванов, 90), Годвін, Шмаков, Голбан, Фещук (Чабан, 88), Сучков (Кікоть, 85).

Перемога "Карпат" над "Сталлю" є дуже важливою. Завдяки їй львів'яни випередили дніпродзержинців на одне очко та продовжили свій поступ турнірною таблицею першої ліги.