Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

15 листопада 2004 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

13 листопада, м. Київ, Палац спорту.

Склад "ЛП": Миронов, Мартинов (набрав 11 очок + 8 підборів), Дружбляк (11), Виноградов (15, + 8 підборів), Мінчаков (5) -- стартова п'ятірка; Калугін (5), Панченко (4, 1х3), Гучко (1), Когут, Титар.

У суботу політехніки гостювали у ще одного учасника Євроліги ФІБА і відчутно поступилися. До того ж перша чверть закінчилася внічию -- 24:24, і політехніки грали непогано.

Але в другій чверті тренер киян Паскуале почав вводити в гру гравців своєї основи (Чікалкін, Яннуліс, Норріс), і перевага господарів стає відчутною. До того ж через п'ять фолів покинув майданчик наш центровий Мінчаков, і рахунок перед перервою вже 47:33.

Загалом слід відзначити низьку результативність підопічних Віталія Детюка в цій грі. Так із 14-ти триочкових кидків (дані basket.com.ua) політехніки влучили лише раз (!). Чотири невдалих спроби в пасиві Мартинова, та три -- Миронова. Та й двохочкові кидки вдавалися не так часто (сімнадцять із сорока). Це й спричинило таку велику різницю в рахунку. Хоча треба віддати належне захистові киян.

"Львівська політехніка-2" -- БК "Самбір", 74:63

Склад "ЛП-2": Труфанов (23 очки), Левицький (12, з них 1х3), Куриш (9), Мірка (2), Комарняк (18), Кудрявцев (10).

БК "Самбір": Дудник Р.(17), Самойлик (25, з них 7х3), Кончак (6, 1х3), Ногавиця (2), Качковський (13), Дудник П.

А в неділю друга політехівська команда, яку тренує Анатолій Заверикін, приймала в "Будівельнику" чинного чемпіона Західного реґіону.

Перша половина гри була за гостями, які змогли нав'язати студентам свій баскетбол. Тут відзначилися їх лідери Ростислав Дудник (до перерви набрав 12 очок) та Сергій Самойлик (14 очок), на яких і будується гра самбірського клубу. На перерву команди пішли за рахунку 36:33 на користь гостей.

У другому таймі політехніки додали у швидкості, і самбірчани, які грали без замін, почали не встигати в захисті. Дві поспіль "втечі" Олега Левицького -- і "ЛП-2" вже попереду -- 42:40.

На цей час дещо втомилися Дудник зі Самойликом, але кілька важливих очок здобув Качковський. У господарів треба відзначити Віктора Труфанова, який раз у раз проривався під кільце "Самбора".

А в останній чверті прокинувся центровий львів'ян Денис Комарняк (набрав за цей час 8 очок), і належної протидії йому гості не знайшли.

»  ПРЯМА МОВА
Андрій ТЛУМАК: Мріяв стати космонавтом

Андрій Тлумак
Після виїзної перемоги "Карпат" над "Динамо ІгроСервісом" (4:1) кореспондентові "Поступу" вдалося поспілкуватися з одним із героїв цього матчу -- воротарем, львів'янином Андрієм Тлумаком. Як виявилося, він не лише хороший футболіст, але й добра та весела людина. Недаремно фани його лагідно називають Андрійком.
»
Втрати збірної України

У збірній України з футболу скандал. Футболістів В'ячеслава Чечера, Олександра Зотова ("Металург", Донецьк) і Сергія Закарлюку ("Іллічівець", Маріуполь) відіслали додому з бази збірної України.

Причина -- порушення дисципліни. Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс так пояснив те, що сталося: "Відкинувши всі норми моралі, етики і поведінки, принципи товариськості, напередодні найвідповідальніших матчів молодіжної і національної команд з національною і молодіжною збірними Туреччини гравці збірної Чечер, Зотов і Закарлюка не були присутніми о 17.00 на відновленні, о 19.00 -- на вечері і прийшли на базу тільки о 2-й годині ночі. Їх усіх відправили геть, і я впевнений -- назавжди з тренувального табору збірної".

Далі пан Суркіс додав: "Наскільки би ці гравці були незамінні, я думаю, ми більше до цих кандидатур повертатися не будемо", -- повідомляє MIGnews.
»
Чемпіони тримаються
Підготував Юрій Мишкало

Кріс Бйорд завдяки досить-таки контроверсійному суддівству зберіг свій титул чемпіона світу з боксу у важкій категорії (версія IBF) в бою проти Джеймса Маклайна.

Річ у тім, що у другому раунді Кріс опинився на підлозі. Але пізніше він себе показав. Два судді проти одного поставили на нього.
»
Тенісна еліта в Г'юстоні
Сьогодні у США стартує чоловічий чемпіонат світу з тенісу
Віталій КРУТЯКОВ

Протягом тижня в американському Г'юстоні триватиме першість світу з тенісу серед чоловіків, або, як її ще називають, Masters Cup. Турнір пройде на відкритих кортах із хардовим покриттям.

Загальний призовий фонд змагань становить 3 700 000 доларів США, з них 1 520 000 отримає переможець. Максимальна кількість очок, яку можна заробити у Г'юстоні, -- 150, але для цього потрібно перемогти в кожному з проведених матчів.

Вісім найкращих тенісистів, за підсумками 2004 року, розділено на дві групи. До "червоної" потрапили Федерер, Г'юітт, Мойя та Гаудіо, а до "синьої" -- Роддік, Сафін, Корія та Генман. Сьогодні у стартовому матчі першості Федерер зустрінеться із Гаудіо. Пропонуємо до Вашої уваги коротку характеристику кожного учасника.
»
Шалене лондонське дербі
Юрій МИШКАЛО

Футбольний вікенд в Європі був щедрим на матчі сусідів -- дербі. Відзначилися голами й українські форварди Воронін та Шевченко.

Англія

Лідер, лондонський "Челсі", перемагає в південно-західному дербі (є навіть таке)"Фулхем" -- 4:1 -- і утримує за собою перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Незважаючи на кінцевий рахунок, гра не була надто легкою для блакитних. На 57-й хвилині рахунок був нічийним: Папа Буба Діоп зрівнює рахунок і дарує шанс "Фулхему" після голу Франка Лампарда. Проте точні удари Роббена, Галласа і Тіагу доводять перемогу "Челсі".
»
Вольова перемога "Тайму"

"Тайм" (Львів) -- "Енергія" (Чернігів), 3:2

Львівська команда "Тайм" у суботу в матчі 11-го туру одержала другу перемогу у Вищій лізі чемпіонату України з футзалу.

Трибуни СК "Будівельник", де проходила звітна гра, залишилися незаповненими. Проте була велика кількість уболівальників, які таки вирішили відвідати матч і знали багатьох гравців, а також співробітників "Тайму" особисто. Тому львівській команді хороша підтримка була забезпечена.

Однак першими на паркеті освоїлися гості. На третій хвилині матчу Микола Лебідь потрапив у хрестовину воріт "Тайму", які захищав капітан команди Тарас Євуш. За хвилю Лебедю таки вдалося відзначитися: звільнившись від опіки захисників, Микола зробив рахунок 0:1. Проте таймівці не розгубилися. Через хвилину найкращий у складі львівської команди того дня Сергій Шафранский зрівняв рахунок (для нього цей гол став першим у Вищій лізі).У кінці першої половини гри гості знову вийшли уперед -- Віталій Нестерук чудовим ударом у "дев'ятку" забив зі штрафного.

Зі середини другого тайму почала даватися взнаки втома у гравців чернігівської команди, які дедалі частіше почали робити помилки у захисті. І Шафранський зрівняв рахунок. Таймівці й далі продовжували небезпечно атакувати ворота "Енергії". А на 30-й хвилині Назар Яцишин у падінні замикає передачу партнера та дарує своїй команді перемогу.

Завдяки своїй перемозі львів'яни випередили "Енергію" на одне очко та піднялися на 13-те місце у чемпіонаті.
»
"Карпати" набирають обертів
Львівський клуб одержав перемогу в 15-му турі чемпіонату України

"Карпати" (Львів) -- "Сталь" (Дніпродзержинськ), 2:1

14 листопада. Стадіон "Україна". 2000 глядачів. Арбітр -- Олег Орєхов.

Голи: Фещук, 29 хв., Платон, 65 хв. -- Котюк, 57 хв.

"Карпати": Тлумак, Беньо (Петрівський, 26), Сахно, Распопов, Федорів, Платон (Поліванов, 90), Годвін, Шмаков, Голбан, Фещук (Чабан, 88), Сучков (Кікоть, 85).

Перемога "Карпат" над "Сталлю" є дуже важливою. Завдяки їй львів'яни випередили дніпродзержинців на одне очко та продовжили свій поступ турнірною таблицею першої ліги.