Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    МІКРОСКОП ПАНА ЮРКА.    Дискусія у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

5 листопада 2004 р.

10:19 24-10-2017 -   Теплопостачальні підприємства Львова відновили подачу опалення до усіх споживачів
  10:17 24-10-2017 -   До 1 листопада завершать роботи з очищення та поглиблення дна озера у парку «Погулянка»
  10:16 24-10-2017 -   У Львові до 1 листопада підприємці повинні демонтувати 254 сезонні об’єкти – літні майданчики
  10:14 24-10-2017 -   Від сьогодні 7 фонтанів у Львові вимкнені, у зв’язку з пониженням температури
  10:12 24-10-2017 -   У межах Міжнародного економічного форуму на Львівщині відкриють вітрову електростанцію
  10:39 24-10-2017 -   В Україні сьогодні суттєво похолодає
  10:24 24-10-2017 -   У Харкові затримали екс-прокурора, який втік з ДТП
  16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  10:28 24-10-2017 -   Через дисертацію Хокінга "впав" сайт Кембриджського університету
  10:27 24-10-2017 -   Роналду став найкращим гравцем року за версією ФІФА
  10:22 24-10-2017 -   Канада назвала умови для безвізу з Україною
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

·  ·

___________________________________________________________________________

Вітання Парижу з Южного

У стартовому турі групового турніру чоловічої баскетбольної Євроліги -- FIBA серед українських команд лише БК "Київ" святкував перемогу над суперником. Натомість маріупольський "Азовмаш" та "Хімік" з Южного, хоч і ні в чому не поступалися своїм опонентам, у підсумку зазнали поразок. А от у другому турі розіграшу престижного континентального трофея українські клуби зіграли з точністю до навпаки.

БК "Київ" -- "Фенербахче" -- 65:96 (19:25, 19:21, 18:30, 9:20)

Найрезультативніші: БК "Київ" -- Лончар (15), Яннуліс (13), Нікола (10); "Фенербахче" -- Букер (20), Онан (20), Мршич (18).

У вересні цього року суперники зустрічалися на одному з передсезонних міжнародних турнірів. Тоді перемогу з різницею десять пунктів святкував БК "Київ".

На жаль, тепер кияни на рівних суперничали з турками лише перші три хвилини, коли грецький центровий "беків" Яннуліс "привіз" гостям сім очок, і господарі повели в рахунку -- 7:3. Із цього моменту підопічні екс-тренера збірної Туреччини Айдина Орса розпочали вдало використовувати зонний захист. Знайшовся серед "канарок" і гідний опонент Яннулісові -- американець Букер.

За підтримки 50 фанатів, які без проблем перекричали двотисячну київську публіку, "Фенербахче" перехопив ініціативу та виграв стартовий період. Однак у другій 10-хвилинці "беки", завдяки влучним триочковим кидкам Ніколи та Норріса, наздогнали гостей -- 29:29. Проте турки знову змінили тактику, зробивши ставку на дует форвардів Сальєрс -- Онан. Щоправда, господарі, в яких активністю вирізнявся Лончар, до великої перерви не дозволили суперникам суттєво відірватися в рахунку -- 38:46.

А от після відпочинку на паркеті столичного Палацу спорту була лише одна команда -- "Фенербахче". Гості, в яких злагоджено діяв увесь колектив, продемонстрували геометричний розіграш позиційних атак, дальні кидки, стрімкі контратаки, індивідуальні рейди під корзину киян та злагоджені дії в обороні. Фінальний свисток зафіксував ганебну поразку підопічних Ренато Паскуале на очах своїх вболівальників -- 65:96.

"Азовмаш" -- "Пепінстер" -- 86:57 (27:17, 22:15, 10:16, 27:9)

Найрезультативніші: "Азовмаш" -- Ботічев (19), Любін (15), Казлаускас (15); "Пепінстер" -- ван Дорп (11), Дутіт (11).

Початок матчу у СК "Азовмаш" відбувся за рівної боротьби. Бельгійці намагалися діяти надійно, але в них виникли серйозні проблеми з влучністю. Цим скористалися господарі, в яких з найкращого боку виявила себе "важка артилерія" -- Яйло, Ботічев та Гуртовий.

А коли гості налагодили гру під щитами, настав час ізраїльського легіонера "Азовмаша" Любіна, який вдало виконував кидки із середньої та далекої відстані. На велику перерву команда Андрія Подковирова пішла за переваги 17 очок -- 49:32.

Після відпочинку підопічні хорватського наставника гостей Нікса Бавчєвіча скористалися тим, що українці дещо скинули оберти та скоротили відставання до 11 пунктів. Та завдяки вдалим замінам (на майданчик вийшли Євстратенко та Казлаускас), господарі повернули собі ініціативу та без жодних проблем довели матч до більш ніж переконливої перемоги -- 86:57.

"Ресінг" -- "Хімік", 72:76 (22:16, 9:21, 22:12, 19:27)

Найрезультативніші: "Ресінг" -- Харрісон (24), Філліпс (14), Бебоб (9); "Хімік" -- Ліщук (19), Базелевський (15), Балашов (11).

Справжню сенсацію створив дебютант Євроліги -- южненський "Хімік". У надважкому матчі підопічні Звєздана Мітровіча виявили себе з найкращого боку. Ключовим у зустрічі був момент у третій чверті, коли українці поступалися -- 51:58. Після тайм-ауту гості заспокоїлися та перехопили ініціативу. Серед "хіміків" треба відзначити Ліщука, Радовановіча, Базелевського та, звичайно ж, Балашова, який не по рокам холоднокровно зіграв під завісу матчу. Саме його два влучні дальні кидки, а потім і чітко виконані штрафні забезпечили перемогу "Хіміку" -- 76:72.

»
"Реал" піднявся з колін
Віталій КРУТЯКОВ, Київ

У грі
Уболівальники обох команд, звісно ж, чекали від своїх улюбленців перемоги, а от фахівці переважно не наважувалися передбачати розвиток подій на полі. Зокрема в передматчевій розмові з кореспондентом "Поступу" один із тренерів футбольної збірної України Андрій Баль зазначив: "Єдине, що можна передбачити у цьому поєдинку, так це видовищну гру, яка і визначить переможця".
»
Усе з'ясується в Леверкузені
Йожеф Сабо вважає, що доля "Динамо" стане відомою у завершальному турі

"Ще перед матчем у Мадриді (два тижні тому. -- В. К.) я сказав, що нам доведеться грати на результат до останнього туру. "Реал" свої завдання вирішуватиме у завершальному матчі в Римі проти "Роми", а ми ж -- в поєдинку з "Байером" у Леверкузені", -- спрогнозував на прес-конференції після матчу з "Реалом" головний тренер "Динамо" Йожеф Сабо.

Після того, як динамівці зіграли унічию з "Реалом" (2:2), а "Рома" завдяки голу, забитому Монтеллою на 3-й (!!!) компенсованій арбітром хвилині, звела внічию матч із "Байером" (1:1), три команди ("Динамо", "Реал", "Байер") у групі В набрали по 7 очок (в очевидного аутсайдера "Роми" одне очко"). Тепер двох щасливчиків, які продовжать боротьбу плей-оф Ліги чемпіонів, визначать два завершальні тури.
»
Ювілейний старт

Одним з наймасовіших видів спорту на Львівщині в останні роки став футзал. Змагання із цього динамічного та видовищного різновиду футболу набувають серед галичан все більшої популярності. У турнірах різного рангу щороку бере участь дедалі більше команд. Велику роботу щодо організації та проведення змагань на теренах Західної України здійснює Федерація міні-футболу Львівщини (ФМФЛ).

До речі, з 3 листопада нинішнього року розпочали приймати заявки на участь у ювілейному, Х чемпіонаті Львівської області та міста Львова, а також у першості України серед команд Західної зони другої ліги, які проводить саме ФМФЛ. Заявки приймають за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 1, 3-й поверх (приміщення товарної біржі) з 12.00 до 17.00. Контактні телефони: 296-55-39 та 296-63-37.
»
"Сокіл" злітає

Перед матчем ХVIII туру Відкритого чемпіонату Білорусі з хокею між київським "Соколом" та "Хімволокном" з Могильова в обох команд було по 30 очок і вони посідали відповідно 6-те та 5-те місця.

Поєдинок, за яким у столичному Палаці спорту спостерігали 2500 глядачів, загалом пройшов у рівній боротьбі. Щоправда, перша половина стартового періоду виявила деяку перевагу киян, які на 10-й хв. відкрили рахунок. Капітан господарів Бобровніков одержав шайбу на "п'ятачку" перед воротами гостей, витримав гросмейстерську паузу та переграв кіпера "хіміків" Подпузько -- 1:0.
»
Смерть хокеїста
Підготував Іван ДУПНАК

Страшна звістка надійшла з Мінська: у кінцівці матчу Відкритого чемпіонату Білорусі "Динамо" (Мінськ) -- ХК "Рига-2000", який завершився нічийним рахунком 2:2, стало погано нападникові Сергію Жолтоку, що виступав за рижан під час локауту в НХЛ. Сергій рушив у роздягальню мінського Палацу спорту, але не дійшов до неї. Всі зусилля лікарів, на жаль, виявилися марними. За попередніми даними, причиною смерті став серцевий напад.
»
Голландію "окупували" українські грації
Тріумфом українських гімнасток завершився етап серії Гран-прі в Голландії

Цілковитим тріумфом українських спортсменок завершився Міжнародний турнір із художньої гімнастики, який належить до престижної серії Гран-прі. Цього разу найкращі грації планети змагалися в голландському місті Девентері.

В особистих змаганнях гімнастки розігрували п'ять комплектів нагород, і все "золото" Девентера завоювали українки. До скарбнички нашої збірної дівчата поклали також три срібні та дві бронзові медалі.