Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

25 жовтня 2004 р.

13:59 17-10-2017 -   На Яворівщині розшукали бабусю, яка півтори доби блукала лісом
  13:57 17-10-2017 -   На Львівщині судитимуть посадовця «Народної міліції ЛНР»
  11:54 17-10-2017 -   У центрі Львова планують зробити безбар'єрну вулицю
  11:49 17-10-2017 -   У Львові на маршрути виїхала половина автобусів
  11:47 17-10-2017 -   Садовий доручив впорядкувати діяльність вуличних музикантів
  13:53 17-10-2017 -   У Луганській області провели навчання снайперів
  13:51 17-10-2017 -   Мінімальна пенсія для чорнобильців зросла на 11%
  13:50 17-10-2017 -   Саакашвілі прибув на мітинг під Раду
  11:57 17-10-2017 -   У Маріїнському парку перебувають військові 209-ї танкової бригади
  11:56 17-10-2017 -   На Закарпатті буде додатковий вихідний день
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти
  13:49 17-10-2017 -   Різ Візерспун заявила про домагання режисерів
  11:38 17-10-2017 -   Двоє українців претендують на престижну шведську премію з літератури
  10:59 17-10-2017 -   Лісові пожежі в Португалії та Іспанії забрали життя 39 людей
  10:10 17-10-2017 -   90 відсотків депортованих із Польщі нелегальних працівників – українці

·  ·

___________________________________________________________________________

"Реал" знову виграє
А "Утрехт" у гостях поступається "Хееренвену"
Юрій ГОРАК

Вікенд у Європі традиційно проходить з футбольними матчами. Зіграли в своїх чемпіонатах і суперники українських клубів у Єврокубках.

Голландія

Наступний суперник "Дніпра" в Кубку УЄФА клуб "Утрехт" гостював у неділю в "Хееренвена" і поступився з рахунком 1:2. Причому господарі відкрили рахунок лише на 80-й хвилині гри, коли відзначився Хантелаар, за кілька хвилин він оформив дубль. М'яч престижу в утрехтців провів Леіто.

А найбільше уваги в голландській вищій лізі викликав матч ПСВ "Ейндховен" -- "Аякс". Господарі перемогли -- 2:0 (Йонг-Пйо, де Йонг) і зміцнили своє турнірне становище. Ще один провідний клуб "Феєноорд" приймав "Ваалвійк" і впевнено переміг -- 4:0. Голами відзначилися Кастелен, Гоор (двічі) та Куйт.

Ще більший результат було зафіксовано в Керкраде. Тут місцева "Рода" розгромила "Ден Бош" -- 5:0 (Кон-три, Сержіо, Сіссе). Отож після дев'ятого туру становище таке: 1) "Феєноорд" 22 очки (9 ігор), 2) ПСВ -- 22 (8), 3) "Алкмаар" -- 18 (9), 4) "Утрехт" -- 16 (9), 5) "Хееренвен" -- 16 (9).

Іспанія

Ще один суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів "Реал" з Мадрида приймав у 8-му турі чинного чемпіона країни "Валенсію" і переміг -- 1:0. Єдиний м'яч, який і вирішив долю цього впертого матчу, провів Майкл Оуен вже на восьмій хвилині гри.

"Сарагоса", яка теж є суперником "Дніпра", гостювала в "Расинга" і програла -- 0:1 (Регуейро).

Шотландія

Нелегко доведеться в Ґлазґо донецькому "Шахтарю" в наступному турі Ліги чемпіонів. В 10-му турі чемпіонату його суперник "Селтік" у гостях впевнено обіграв "Лівінгстон" -- 4:2. Причому до 19-ї хвилини гри кельти вели в рахунку -- 3:0 (!). Відзначилися голами Петров, Камара та Хартсон. Ще один м'яч згодом провів Саттон. А в господарів дубль в активі Бріена.

Після десяти матчів у "Селтіка" 28 очок (9 перемог, одна нічия) і беззаперечне лідерство в чемпіонаті.

Італія

Продовжує шукати свою гру один із грандів серії А "Рома". В матчі сьомого туру римляни не змогли здолати "Палермо" (1:1). Причому "джало-россо" довелося відіграватися після гола Гроссо у першому таймі. Поновив рівновагу Тотті, реалізувавши пенальті.

А лідер чемпіонату "Ювентус" впевнено обіграв на виїзді "Сієну" -- 3:0 (Дель П'єро -- два, Камаронезі). Тепер у підопічних Фабіо Капелло 19 очок. Матч туру між "Міланом" та "Інтером" закінчився вчора ввечері.

»
Поразка з оптимізмом

"Львівська політехніка" -- "Сумихімпром", 74:77

23 жовтня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник".

Склад "ЛП": Калугін (набрав 14 очок), Панченко (7), Миронов (1), Мінчаков (4), Мартинов (19), Дружбляк (10, з них 2х3), Виноградов, 6 (+7 підборів), Лемик (13).

Домашній поєдинок проти "Сумихімпрому", який минулої суботи відбувся на майданчику палацу спорту "Будівельник", дещо підняв настрій фанам "політехніків". Цей матч мав свій підтекст: новий керманич львівської команди Віталій Детюк ще минулого сезону працював саме у Сумах.
»
У шахах українці лідирують
Ю. М.

На шаховій Олімпіаді, яка проходить в Іспанії, вдало виступають чоловіча і жіноча команди України. Після семи зіграних турів наші чоловіки впевнено посідають перше місце. В активі українців 21,5 очка. Друга сходинка в команди Росії -- 19,5 та третя в болгар.

Чоловіча збірна України отримала вже свою шосту перемогу: з рахунком 2,5:1,5 українці обіграли індійських шахістів. Переможне очко завоював наймолодший учасник першості Сергій Карякін, який обіграв Кунте Абхітжита. Інші три збірники завершили свою партію внічию: Іванчук розійшовся миром з Анандом, Пономарьов -- із Шашикріяном, а Ульянов -- з Харікрішною.

Сьомий тур на жіночому турнірі українки завершили нічиєю з командою Вірменії. Жукова звела внічию матч із Даіелян, Гапоненко підписала мир із Мкртчян, а Александрова розійшлася з Агінян.

Лідером у змаганні жінок є команда Китаю, в якої 18,5 очка. В збірної України 13,5 очка та дев'яте місце.
»
Віденський жереб
І. Д.

Після перемоги за сумою двох матчів над угорським клубом "Грабопласт" з міста Дьєр (31:28 та 27:29) чемпіон України з гандболу серед жіночих команд запорізький "Мотор" здобув право зіграти у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

У столиці Австрії в штаб-квартирі ЄГФ відбулося жеребкування 16 найсильніших клубів Старого Світу, які розподілено на чотири групи. Разом з українками боротьбу за дві путівки до чвертьфінальної стадії змагань вестимуть гандболістки російської "Лади", македонського "Кометалу" та "Слагольсе" з Данії.
»
Донецька осічка львів'ян
В суботу львівські "Карпати" поступилися фарм-клубу "Шахтаря"
Віталій КРУТЯКОВ

"Шахтар-2" -- "Карпати", 2:0

Голи: Голопьоров, 15 хв., Молдаван, 64 хв.

Матчу ХІІ туру з "Шахтарем-2" для львівських футболістів передувала довга дорога до Донецька. За свідченнями капітана львів'ян Юрія Беня, гравці, тренери та персонал обслуги команди добиралися до столиці Донбасу практично два дні, враховуючи пересадки з поїзда на автобус.

Особливого ентузіазму з боку донецьких шанувальників футболу приїзд "Карпат", які ще минулого року змагалися у вищій лізі, не викликав. Воно й не дивно, Донецьк зараз перенасичений футбольними видовищами найвищого ґатунку. На стадіоні підтримати дублерів "Шахтаря" зібралося лише 600 глядачів.
»
"Синіх" прорвало
Юрій МИШКАЛО

В 10-му турі чемпіонату англійської прем'єр-ліги клуб Романа Абрамовіча "прорвало" й у матчі проти "Блекберна", "Челсі" забив чотири голи (4:0). Хет-трик за 14 хвилин ігрового часу на свій рахунок записав ісландець Ейдур Гудьонсен.

За дев'ять турів "сині" забили вісім голів. Заради справедливості варто зазначити, що "Блекберн" перебуває в такому стані (другий з кінця), що його міг би обіграти і другий склад "Челсі". Цікаво, що на полі в "Челсі" знову з'явилися молоді англійці Глен Джонсон і Скотт Паркер. З приходом Моурінью вони опинилися на лаві запасних і втратили місце в складі збірної Англії. Але цього матчу Джонсон був неперевершений, а Паркер довів, що може замінити опору півзахисту Клода Макелеле. "Блекберн" засмутив і його колишній гравець -- Даміен Дафф. Уперше вийшов на поле і голландець Арьян Робен. П'ятий гол міг забити Кежман, але влучив у поперечину. Серб ще не забив жодного гола в офіційних матчах.
»
Субота -- не день "енергетиків"

У суботу пройшли матчі 9-го туру чемпіонату України з футзалу. Два поєдинки відбулися у Львові на майданчику палацу спорту "Будівельник". Першими помірялися силами футзалісти львівського "Тайму" та "Сумигазу".

Гра була рівною, але не надто видовищною. Основні події в матчі відбулися по перерві. На 23-й хв. гості розіграли комбінацію і Ожог замкнув фланговий простріл - 0:1. За чотири хвилини до фінального свистка за другу жовту картку з поля було вилучено сумчанина Пунька, і таймівці одержали двохвилинну чисельну перевагу. Для відновлення рівноваги в рахунку львів'янам вистачило 20 секунд. Після удару Яцишина, м'яч зачепив ногу когось із оборонців суперника й опинився в сітці воріт Хавренка - 1:1.
»
Чемпіон розпочав з перемоги
В суботу стартувала першість з баскетболу Західного реґіону України

Удев'яте західноукраїнські баскетбольні клуби розпочали боротьбу за першість реґіону. Цьогорічній чемпіонат відрізняється від усіх попередніх найбільшою в історії кількістю учасників: заявки на участі у боротьбі подали 18 команд.

У суботу та неділю у Львові відбулися матчі першого туру. Першим у змагальний програмі стояв поєдинок між "Львівською політехнікою-2" та "Медичною академією" (Івано-Франківськ). Проте через неявку гостей, у яких виникли фінансові труднощі, матч скасували (до речі, з цієї ж причини скасували недільний поєдинок БК "Самбір" -- "Медична академія"). Тому в суботу відбулася лише одна зустріч між минулорічним чемпіоном БК "Самбір" та "ІМЕ -- Галицькою Академією" (Івано-Франківськ).