Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

25 жовтня 2004 р.

14:52 27-07-2017 -   Синютка розповів, скільки сміття насправді продукує Львів і скільки грошей крали на вивезенні ТПВ
  14:1 27-07-2017 -   На Самбірщині відзначили День поля
  14:0 27-07-2017 -   Рівень злочинності на Львівщині знизився майже на 17%
  13:59 27-07-2017 -   Рівень злочинності на Львівщині знизився майже на 17%
  13:58 27-07-2017 -   Просідання у Вірменському дворику підрядники усунули
  14:48 27-07-2017 -   Кошти на «Стіну» розкрадала фіктивна фірма, якою «керувала» прибиральниця, – НАБУ
  14:46 27-07-2017 -   Хресна хода в Києві: прийшли шість тисяч осіб
  13:54 27-07-2017 -   У центрі Дніпра вибухнуло авто з дівчиною за кермом
  13:48 27-07-2017 -   Звільнено суддю, в якого знайшли $300 тисяч і угорський паспорт
  13:17 27-07-2017 -   У МОЗ оприлюднили новий реєстр препаратів програми «Доступні ліки»
  13:56 27-07-2017 -   Уряд Фінляндії планує оцифрувати всі архіви до 2030 року
  13:51 27-07-2017 -   Легендарне фото Ейнштейна продадуть на аукціоні: ціна стартує від $100 тисяч
  13:49 27-07-2017 -   Наносупутники для дослідження Альфи Центавра уже випробовують на орбіті
  13:18 27-07-2017 -   Американці знімуть художній міні-серіал про Чорнобильську катастрофу
  12:16 27-07-2017 -   У Пакистані дівчину публічно зґвалтували за рішенням сільської ради

·  ·

___________________________________________________________________________

Донецька осічка львів'ян
В суботу львівські "Карпати" поступилися фарм-клубу "Шахтаря"
Віталій КРУТЯКОВ

"Шахтар-2" -- "Карпати", 2:0

Голи: Голопьоров, 15 хв., Молдаван, 64 хв.

Матчу ХІІ туру з "Шахтарем-2" для львівських футболістів передувала довга дорога до Донецька. За свідченнями капітана львів'ян Юрія Беня, гравці, тренери та персонал обслуги команди добиралися до столиці Донбасу практично два дні, враховуючи пересадки з поїзда на автобус.

Особливого ентузіазму з боку донецьких шанувальників футболу приїзд "Карпат", які ще минулого року змагалися у вищій лізі, не викликав. Воно й не дивно, Донецьк зараз перенасичений футбольними видовищами найвищого ґатунку. На стадіоні підтримати дублерів "Шахтаря" зібралося лише 600 глядачів.

Проте навіть такій невеличкій кількості вболівальників донеччани подарували перемогу. Як розповів "Поступу" Юрій Беньо, дебют поєдинку "Карпати" провалили. В підсумку господарі поля досить швидко відкрили рахунок. Забитим м'ячем відзначився Владислав Голопьоров. В подальшому "Карпатам" вдалося вирівняти гру, але до забитих м'ячів львівськими футболістами справа не дійшла.

Навпаки в ІІ таймі донеччани завдяки влучному удару Дмитра Молдавана подвоїли свою перевагу. Як зазначив Юрій Беньо, цей гол у ворота "Карпат" був не обов'язковим. Загалом на думку капітану карпатівців, у цьому матчі львів'яни могли досягти і кращого для себе підсумку (адже "Шахтар-2" не показав на полі нічого надзвичайного), але далися взнаки помилки.

Інші матчі

Найгучнішою ж сенсацією звітного туру стала поразка на своєму полі головного претендента на підвищення в класі -- луганської "Зорі". За присутності 10 000 вірних уболівальників (найбільша кількість глядачів у ХІІ турі) луганські футболісти поступилися алчевській "Сталі" -- 0:2. Головними ковалями перемоги алчевців стали Олександр Саванчук та Анатолій Вертелецький, які відзначилися забитими м'ячами.

Так, лідерами першості після своєї перемоги над ФК "Миколаїв" (4:0) стали футболісти "Динамо-2". Щоправда, кияни через свій статус фарм-клубу на підвищення в класі не претендують.

Перемоги досягли футболісти стрийського "Газовика-Скали". На своєму полі представники Львівщини здолали ЦСКА (Київ) -- 1:0. Гол забив Олег Теплий.

Результати решти матчів ХІІ туру: "Поділля" -- "Полісся", 4:0; "Спартак-Горобина" -- "Нафком", 1:1; "Нива" -- "Спартак", 1:0; "Динамо-ІгроСервіс" -- "Нафтовик-Укрнафта", 0:0; "Сталь" Д -- "Арсенал", 0:0.

»
Поразка з оптимізмом

"Львівська політехніка" -- "Сумихімпром", 74:77

23 жовтня, м. Львів, Палац спорту "Будівельник".

Склад "ЛП": Калугін (набрав 14 очок), Панченко (7), Миронов (1), Мінчаков (4), Мартинов (19), Дружбляк (10, з них 2х3), Виноградов, 6 (+7 підборів), Лемик (13).

Домашній поєдинок проти "Сумихімпрому", який минулої суботи відбувся на майданчику палацу спорту "Будівельник", дещо підняв настрій фанам "політехніків". Цей матч мав свій підтекст: новий керманич львівської команди Віталій Детюк ще минулого сезону працював саме у Сумах.
»
У шахах українці лідирують
Ю. М.

На шаховій Олімпіаді, яка проходить в Іспанії, вдало виступають чоловіча і жіноча команди України. Після семи зіграних турів наші чоловіки впевнено посідають перше місце. В активі українців 21,5 очка. Друга сходинка в команди Росії -- 19,5 та третя в болгар.

Чоловіча збірна України отримала вже свою шосту перемогу: з рахунком 2,5:1,5 українці обіграли індійських шахістів. Переможне очко завоював наймолодший учасник першості Сергій Карякін, який обіграв Кунте Абхітжита. Інші три збірники завершили свою партію внічию: Іванчук розійшовся миром з Анандом, Пономарьов -- із Шашикріяном, а Ульянов -- з Харікрішною.

Сьомий тур на жіночому турнірі українки завершили нічиєю з командою Вірменії. Жукова звела внічию матч із Даіелян, Гапоненко підписала мир із Мкртчян, а Александрова розійшлася з Агінян.

Лідером у змаганні жінок є команда Китаю, в якої 18,5 очка. В збірної України 13,5 очка та дев'яте місце.
»
Віденський жереб
І. Д.

Після перемоги за сумою двох матчів над угорським клубом "Грабопласт" з міста Дьєр (31:28 та 27:29) чемпіон України з гандболу серед жіночих команд запорізький "Мотор" здобув право зіграти у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

У столиці Австрії в штаб-квартирі ЄГФ відбулося жеребкування 16 найсильніших клубів Старого Світу, які розподілено на чотири групи. Разом з українками боротьбу за дві путівки до чвертьфінальної стадії змагань вестимуть гандболістки російської "Лади", македонського "Кометалу" та "Слагольсе" з Данії.
»
"Синіх" прорвало
Юрій МИШКАЛО

В 10-му турі чемпіонату англійської прем'єр-ліги клуб Романа Абрамовіча "прорвало" й у матчі проти "Блекберна", "Челсі" забив чотири голи (4:0). Хет-трик за 14 хвилин ігрового часу на свій рахунок записав ісландець Ейдур Гудьонсен.

За дев'ять турів "сині" забили вісім голів. Заради справедливості варто зазначити, що "Блекберн" перебуває в такому стані (другий з кінця), що його міг би обіграти і другий склад "Челсі". Цікаво, що на полі в "Челсі" знову з'явилися молоді англійці Глен Джонсон і Скотт Паркер. З приходом Моурінью вони опинилися на лаві запасних і втратили місце в складі збірної Англії. Але цього матчу Джонсон був неперевершений, а Паркер довів, що може замінити опору півзахисту Клода Макелеле. "Блекберн" засмутив і його колишній гравець -- Даміен Дафф. Уперше вийшов на поле і голландець Арьян Робен. П'ятий гол міг забити Кежман, але влучив у поперечину. Серб ще не забив жодного гола в офіційних матчах.
»
Субота -- не день "енергетиків"

У суботу пройшли матчі 9-го туру чемпіонату України з футзалу. Два поєдинки відбулися у Львові на майданчику палацу спорту "Будівельник". Першими помірялися силами футзалісти львівського "Тайму" та "Сумигазу".

Гра була рівною, але не надто видовищною. Основні події в матчі відбулися по перерві. На 23-й хв. гості розіграли комбінацію і Ожог замкнув фланговий простріл - 0:1. За чотири хвилини до фінального свистка за другу жовту картку з поля було вилучено сумчанина Пунька, і таймівці одержали двохвилинну чисельну перевагу. Для відновлення рівноваги в рахунку львів'янам вистачило 20 секунд. Після удару Яцишина, м'яч зачепив ногу когось із оборонців суперника й опинився в сітці воріт Хавренка - 1:1.
»
Чемпіон розпочав з перемоги
В суботу стартувала першість з баскетболу Західного реґіону України

Удев'яте західноукраїнські баскетбольні клуби розпочали боротьбу за першість реґіону. Цьогорічній чемпіонат відрізняється від усіх попередніх найбільшою в історії кількістю учасників: заявки на участі у боротьбі подали 18 команд.

У суботу та неділю у Львові відбулися матчі першого туру. Першим у змагальний програмі стояв поєдинок між "Львівською політехнікою-2" та "Медичною академією" (Івано-Франківськ). Проте через неявку гостей, у яких виникли фінансові труднощі, матч скасували (до речі, з цієї ж причини скасували недільний поєдинок БК "Самбір" -- "Медична академія"). Тому в суботу відбулася лише одна зустріч між минулорічним чемпіоном БК "Самбір" та "ІМЕ -- Галицькою Академією" (Івано-Франківськ).
»
"Реал" знову виграє
А "Утрехт" у гостях поступається "Хееренвену"
Юрій ГОРАК

Вікенд у Європі традиційно проходить з футбольними матчами. Зіграли в своїх чемпіонатах і суперники українських клубів у Єврокубках.

Голландія

Наступний суперник "Дніпра" в Кубку УЄФА клуб "Утрехт" гостював у неділю в "Хееренвена" і поступився з рахунком 1:2. Причому господарі відкрили рахунок лише на 80-й хвилині гри, коли відзначився Хантелаар, за кілька хвилин він оформив дубль. М'яч престижу в утрехтців провів Леіто.