Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

23 жовтня 2004 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

"Дніпро" -- "Брюгге", 3:2

Голи: Венглинський (17', 63'), Рикун (45') -- Чех (38'), Балабан (43').

З перших хвилин зустрічі господарі діяли жвавіше за суперників, які на початку обрали тактику гри на контратаках. У перші 15 хвилин команди обмінялися небезпечними ударами Венглинського та Балабана. Але вже за мить справжній нюх голеадора показав лідер атак "Дніпра". Після навісної передачі капітан гостей Клеман вирішив головою відкинути м'яч своєму воротареві. Однак Венглинський, немов яструб, вискочив з-за спин оборонців і зумів зіграти на випередження, проштовхнувши "круглого" між ногами у Бутіни -- 1:0.

А за кілька хвилин рахунок став нічийним. Гол трохи деморалізував дніпрян, і після того, як Верхейєн влучив у поперечку, першим на добиванні опинився Балабан -- 1:2. На наше щастя, на останній хвилині першого тайму класно, на гросмейстерській паузі обігравши двох захисників, з 18 метрів пробив Рикун -- 2:2, і суперники пішли на відпочинок.

Після перерви обидві команди грали у відкритий футбол, а фортуна посміхнулася дніпрянам. Венглинський вдруге у матчі не реалізував чистий вихід сам на сам з кіпером, який відбив м'яч на кутовий. Але за кілька секунд Олег реабілітувався. Після розіграшу кутового він увірвався у штрафний майданчик гостей і з лівого кута площі воріт вгатив м'яч у дальню дев'ятку -- 3:2.

"Сарагоса" -- "Утрехт", 2:0

Голи: Давід Вілла (77' та 82').

"Сарагоса", за підсумками першого туру, очолила групу С у розіграші Кубку УЄФА, в якій виступає "Дніпро". У турнірній таблиці іспанці випереджають український клуб завдяки кращій різниці забитих та пропущених м'ячів.

З перших хвилин матчу між володарями кубків Іспанії та Нідерландів господарі поля заволоділи територіальною перевагою. Проте гравці "Утрехта" відповідали досить гострими контратаками. Врешті-решт на початку другого тайму гості перехопили ініціативу, але безрезультатно. А під завісу поєдинку у всій красі показав себе атакувальний трикутник іспанців у складі Хаві Морено, Савіо та Вілли. Останній з них і відзначився двома забитими м'ячами.

Результати інших матчів туру Кубка УЄФА.

Група А: "Феєнорд" -- "Хартс", 3:0 (голи: Куйт-два, Гоор), "Шальке-04" -- "Базель", 1:1 (Кобіашвілі -- Дельгадо);

Група В: "Стяуа" -- "Стандарт", 2:0 (Драгутіновіч, Няга), "Атлетік" -- "Парма", 2:0 (Гурпегі, Дель Орно)

Група D: "Динамо" Тб. -- "Сошо", 0:2 (Ілан, Пейслі), "Паніоніс" -- "Ньюкасл", 0:1 (Ширер);

Група Е: "Егалео" (Греція) -- "Мідлсбро", 0:1 (Даунінг), "Лаціо" -- "Вільяреал", 1:1 (Роккі -- Хосе Марі);

Група F: "Аміка" -- "Рейнджерс", 0:5 (Ловенкрандс, Ново, Ріксен, Арвеладзе, Томпсон), "Осер" -- ГАК, 0:0.

Група G: "Беверен" -- "Штуттгарт", 1:5 (Н'дрі -- Какау-два, Кураньї, Лам, Шабіч), "Бенфіка" -- "Херенвеен", 4:2 (Дос Сантос, Нуну Гомеш (двічі), Каракас -- Йилдирим, Хунтелааар).

Група Н: "Алеманнія" -- "Лілль, 1:0 (Меєр), "Зеніт" -- АЕК, 5:1 (Кєржаков -- три, Аршавін, Дєнісов -- Крассас).

»  БАСКЕТБОЛ
Початок першості в реґіоні
Юрій ГОРАК

У суботу стартує дев'ятий чемпіонат з баскетболу серед команд Західного реґіону України. Цього разу в змаганнях братимуть участь вісімнадцять команд, і ця цифра є найбільшою в історії проведення реґіональних чемпіонатів.

Команди-учасниці, згідно з географічним принципом, розділені на дві групи. У групі "Південь" змагатимуться: "Медін" (Львів), "Львівська політехніка-2", "Шахтар" (Червоноград), БК "Самбір", БК "Коломия", ІФНТУНГ, "ІМЕ -- Галицька академія" та "Медична академія" (усі три з Івано-Франківська) та "Калуш-КФК".
»
Вища ліга поновлюється
Віталій КРУТЯКОВ

Після перерви, пов'язаної із матчами збірної та Кубка України, знову розпочинається боротьба у вищій лізі чемпіонату України з футболу. Завтра відбудуться всі вісім матчів 10-го туру.

Одним із найцікавіших поєдинків цього туру обіцяє стати матч у Дніпропетровську між місцевим "Дніпром" та донецьким "Металургом". Наразі у кращому турнірному становищі перебуває "Металург", який займає третю позицію, поступаючись лише "Динамо" та "Шахтарю". "Дніпро" посідає шосте місце. Крім трійки лідерів, дніпропетровців випереджають ще й "Іллічівець" та "Волинь".