Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Мікроскоп пана Юрка.    Спорт-Поступ.    Поступ технологій.    Поступ електоральний.    Мій Дрогобич.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

21 жовтня 2004 р.

16:46 24-03-2017 -   Серед секонд-хенду львівські митники знайшли новий одяг та гіроскутери
  16:26 24-03-2017 -   На мості у Жидачівському районі тривають протиаварійні роботи, - рух транспорту обмежено
  16:25 24-03-2017 -   На Личакові вшанували пам’ять Ігоря Білозіра
  15:2 24-03-2017 -   Львів домовився про вивезення 900 тонн сміття
  13:13 24-03-2017 -   На Львівщині судитимуть дев’ятьох учасників організованого угрупування
  16:50 24-03-2017 -   Заступниці Кернеса повідомили про підозру в земельних махінаціях
  16:29 24-03-2017 -   У ДНР школу назвали на честь Гіві - ЗМІ
  16:28 24-03-2017 -   У Тернополі осквернили пам'ятник жертвам Голокосту
  15:4 24-03-2017 -   Україна 26 березня перейде на літній час
  15:1 24-03-2017 -   СБУ не переглядатиме рішення щодо Самойлової
  16:31 24-03-2017 -   Путін прийняв Ле Пен у Кремлі
  16:27 24-03-2017 -   Знайдена гігантська чорна діра, "виселена" з галактики
  14:56 24-03-2017 -   Поліція Хорватії заборонила марш українських уболівальників по Загребу

Реал - Динамо
З надією та тривогою одночасно очікували вболівальники київського "Динамо" матчу третього туру групового турніру Ліги чемпіонів на виїзді проти мадридського "Реала". Після двох перемог, над "Ромою" та "Байєром", всі розуміли, що успішна гра на "Сантьяго Бернабеу" з найтитулованішим та найзірковішим клубом світу, який у цьому сезоні ніяк не знайде своєї гри, практично гарантує "біло-синім" участь у весняній стадії плей-оф. Та всі усвідомлювали й інше: "Реал" є "Реал" і за будь-яких обставин його переграти дуже важко, а тим паче в Мадриді.

Не змогли взяти участі в грі Бекгем та Верпаковскіс. Втрата латиського форварда для киян видається більш суттєвою, адже Маріус особливо небезпечний під час контратак, на які насамперед і розраховував Йожеф Сабо, бо грати динамівцям з реалістами у відкритий футбол -- все одно, що смерть. А от Девід, як би там не було, більше футбольний шоумен, аніж власне футболіст.

Господарі з перших хвилин матчу пішли вперед, намагаючись забити швидкий гол. Однак оборона гостей та воротар діяли впевнено та організовано. Особливо належить відзначити кіпера, а у цьому матчі ще й капітана команди Шовковського, який ліквідував загрозу після небезпечних ударів Роналдо, Фігу, Рауля, а постріл Зідана зі штрафного прийняла стійка.

Відбивши стартовий штурм, динамівці дещо вирівняли гру й вже самі розпочали загрожувати воротам Касільяса. Найближчим до успіху був Шацьких, але після його підступного удару м'яч пройшов за кілька сантиметрів від дальньої стійки.

Загалом матч, незважаючи на дощ, проходив у доволі високому темпі й був достатньо цікавим та видовищним. М'яч практично не затримувався у центрі поля, і майже кожна атака обох команд мала логічне завершення -- удару по воротах.

Рахунок було відкрито після помилки на 35-й хв. оборонця киян Юссуфа, який зробив неточний пас партнерові. М'яч перехопили мадридці, і після передачі Роналдо Оуену залишалося лише в один дотик скерувати "круглого" в сітку динамівських воріт -- 1:0.

Під завісу першого тайму гості мали чудову нагоду піти на відпочинок за рівного рахунку. Після подачі кутового Гіоане, Гавранчіч із лінії площі воріт ударом головою спрямував м'яч від землі у рамку "Реалу", однак блискавично відреагував Касільяс.

Після перерви малюнок зустрічі майже не змінився. Лише із середини другого тайму кияни розпочали діяти активніше. Сабо, намагаючись перехопити ініціативу, випустив на заміну спочатку Черната, а потім і Белькевича. І небезпека стала дедалі частіше виникати біля воріт реалістів. Непогані нагоди мав Клебер, але це був точно не його день. На 76-й хв. бразилець прийняв м'яч у штрафному майданчику "Реала", дотепно обіграв захисника і, здалося, невідпорно пробив по воротах. Та знову чудово зіграв кіпер королівського клубу.

На жаль, "Динамо" так і не змогло врятувати хоча би очко. Звичайно, можна говорити про те, що ми на виїзді з мінімальним рахунком та ще й за рівної гри програли самому "Реалу", і цим пишатися. Проте будьмо відвертими: такий "Реал", яким він є сьогодні, потрібно обігравати навіть у Мадриді. Сподіватимемося, що за два тижні в Києві команда Сабо зуміє взяти реванш.

В іншому матчі групи В у Леверкузені місцевий "Байєр" приймав "Рому". Як і в поєдинку попереднього туру в Мадриді, римляни першими відкрили рахунок -- 0:1, щоправда, допоміг їм у цьому гравець команди господарів Джонс, який на 26-й хв. скерував "смугастого" у власні ворота. Незважаючи на всі намагання "фармацевтів", до перерви їм так і не вдалося хоча би вирівняти становище.

Зате одразу після відпочинку німці взялися до справи по-справжньому, і оборона гостей затріщала по всіх швах. Вже на 48-й хв. Роке Жуніор зрівнює рахунок, а за одинадцять хвилин Кшинувек виводить "Байєр" вперед -- 2:1. "Рома", як і в матчі з "Динамо", не знайшла нічого кращого, як відповісти грубими діями проти суперників. Це призвело до того, що червоне світло побачили перед собою "вовки" Пануччі та де Россі. А крапку в матчі поставив на 89-й хв. Франса -- 3:1.

»
Жага реваншу
Підготував Іван ДУПНАК

Сьогодні ввечері в Дніпропетровську на полі стадіону "Метеор" місцевий "Дніпро" зіграє поєдинок першого туру групового турніру Кубка УЄФА. Суперниками підопічних Євгена Кучеревського будуть футболісти бельгійського клубу "Брюгге". Разом із цими командами в групі С боротимуться за три путівки до 1/16 фіналу також голландський "Утрехт", австрійська "Аустрія" з Відня та іспанська "Сарагоса".

Бельгійські футболісти приїхали до Дніпропетровська із жагою реваншу. Адже саме інший український клуб, донецький "Шахтар", став для "Брюгге" нездоланним бар'єром на шляху до групового турніру цьогорічної Ліги чемпіонів. Проте й дніпряни, перед якими -- завдання пройти в плей-оф, не мають наміру втрачати очки на власному полі.
»
Лідерство зберегли

На 36-й Всесвітній шаховій Олімпіаді відбулися поєдинки п'ятого туру. Збірна України, лідер змагань серед чоловіків, зустрічалася з одним із фаворитів -- командою Ізраїлю. Суперники всі чотири партії (Іванчук -- Гельфанд, Пономарьов -- Сутовський, Волокітін -- Смірін та Ельянов -- Аврух) завершили внічию.

Отож -- 2:2. Такий підсумок матчу дозволив українцям, у активі яких наразі 16,5 очка, зберегти лідерство. Саме ізраїльтян наші гросмейстери випереджають на 0,5 пункта. Третьою йде команда Азербайджану (15), яка й буде наступним суперником "синьо-жовтих". Росіяни разом з болгарами ділять четверту позицію (по 14,5).