Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

18 жовтня 2004 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

Верпаковскіс у грі
В Україні поновилися футбольні змагання національного рівня. В суботу відбулися перші матчі 1/4 фіналу Кубка України. Для київських динамівців, донецького "Шахтаря" та дніпропетровського "Дніпра" ці ігри стали ще й генеральною репетицією перед черговими турами групових турнірів Ліги чемпіонів та Кубка УЄФА.

"Волинь" -- "Динамо", 1:2

Голи: Круніч (87') -- Верпаковскіс (43', 45+1')

"Волинь" в останні сезони є чи ненайзручнішим суперником для грандів вітчизняного футболу. Ось і цього разу, як і обіцяв перед грою їхній наставник Віталій Кварцяний, волиняни впродовж усіх 90-та хвилин гри чинили гідний опір чемпіонові України. Йожеф Сабо перед завтрашнім матчем у Мадриді дав перепочити деяким провідним гравцям "Динамо", але це аж ніяк не зменшує похвали на адресу "Волині".

Практично увесь перший тайм на полі стадіону "Авангард" точилася рівна боротьба, в якій невелика територіальна перевага була на боці господарів. Щоправда, до реальних загроз воротам Нікітенка та Реви справа не доходила.

На 43-й хвилині, скориставшись позиційною помилкою захисника господарів Джудовіча, Верпаковскіс ударом головою замкнув флангову передачу Пєєва -- 0:1. Гол гнітюче подіяв на волинян, і ще до перерви форвард збірної Латвії оформив дубль. Уже в компенсований час першого тайму Корніленко, вигравши боротьбу на другому поверсі, вивів Верпаковскіса на побачення з кіпером -- 0:2.

І по перерві волиняни намагалися здолати оборону "Динамо". Врешті-решт їм таки вдалося відіграти один м'яч. Індивідуальний прохід македонця Круніча завершився влучним ударом повз Реву -- 1:2. Відзначимо, що гра проходила досить грубо. В підсумку червоні картки перед собою побачили спочатку волинянин Джудовіч, а потім й киянин Лєко.

"Шахтар" -- "Таврія", 3:0

Голи: Лєвандовскі (28'), Воробей (54'), Агахова (81')

Лідер чемпіонату "Шахтар" без жодних проблем переграв одного з аутсайдерів чемпіонату "Таврію". Весь матч пройшов у безперервних атаках донеччан, які тричі зуміли поцілити у ворота Шуховцева.

Спочатку Лєвандовскі дальнім ударом вразив праву дев'ятку воріт кримчан. По перерві відзначилися форварди господарів. Спочатку Воробей влучним ударом з меж 11-метрової позначки завершив комбінацію за участю Вукіча та Раца. А згодом уже сам Воробей став автором результативної передачі -- Агахові залишалося лише підставити ногу, відтак 3:0.

"Нафтовик" -- "Дніпро", 0:2

Голи: Матюхін (15'), Кравченко (56' -- пенальті)

В Охтирці місцевий "Нафтовик", один з лідерів першості України серед команд першої ліги, складав іспит "Дніпру", на якого наступного четверга очікує поєдинок Кубка УЄФА проти бельгійського "Брюгге".

Матч розгортався за сценарієм дніпрян, які завдяки більш високій, ніж у суперника, індивідуальній майстерності здолали опір охтирської команди. Підопічні Євгена Кучеревського, незважаючи на шалену підтримку вболівальників, так і не дозволили господарям забити хоча б один гол. Натомість оборона "Нафтовика" двічі не змогла зупинити атаки гостей.

"Нива" -- "Кривбас", 2:1

Голи: Кондратюк (82'), Єрмоленко (85') -- Кашевський (40')

У неділю в Вінниці господарі здобули вольову перемогу над командою вищої ліги.

»
"Арсенал" попереду
Ю.Г.

Лондонський "Арсенал" зміцнив своє становище лідера прем'єр-ліги. В матчі 9-го туру каноніри перемогли "Астон Віллу". Гості відкрили рахунок вже на початку матчу, але згодом лондонці перехопили ініціативу, а відтак поєдинок закінчився з рахунок 3:1. Голами відзначилися Пірес (двічі) та Анрі.

Інша столична команда -- "Челсі" в гостях поступилася "Манчестер Сіті" -- 0:1. Переможний м'яч провів з пенальті Анелька. Поразкою команди Мауріньйо скористалися гравці "Евертона", які здолали "Саутгемптон" -- 1:0 (88' Осман).
»
"Мілан" здобуває очки
Ю.М.

"Наш" український" клуб в італійському чемпіонаті, команда Андрія Шевченка "Мілан" отримав свою чергову перемогу. Цього разу граючи в гостях, "росо-нері" здолали "Кальяні" з рахунком 0:1. На 20-й хвилині гри відзначився Андреас Пірло.

З інших матчів туру варта відзначити впевнену перемогу міланського "Інтера" над "Удінезе" з рахунком 3:1, "Брешії" над "Пармою" -- 3:1, "Лечче" над "Палермо" -- 2:0, "Болоньї" над "Аталантою" -- 2:1. Цікаво, що "К'єво" обігравши на виїзді "Лаціо" з рахунком 1:0, вийшло у "призери". "Фіорентина" зіграла внічию 0:0 з "С'єнною".
»
Львову -- Палац спорту?
Юрій ГОРАК

В суботу у палаці молоді "Романтик" відбулося відзначення Дня українського спортовця. Під час цієї акції грамоти та нагороди отримали спортивні товариства Львівщини, спортивні клуби та спортсмени.

Виступаючи перед присутніми, ректор Львівського інституту фізкультури Мирослав Герцик згадав про традиції українського спортовства. Як приклад, він навів народні змагання, що організовувалися в 20-х роках минулого століття Українським спортивним союзом. Ці заходи користувалися популярністю, хоча не дуже толерувалися тодішньою владою. З цієї причини українські спортсмени часом вимушені були виступати під псевдонімами. В програму народних ігор входили змагання з копаного м'яча, відбиванки, кошиківки та легкої атлетики.
»
Тенісисти змагаються
Юрій МИШКАЛО

Український тенісист Микола Дячок вийшов у півфінал турніру-ф'ючерса, який проходить у Грузії. У чвертьфіналі українець переміг австрійського тенісиста Андреаса Фашінга: 4-6, 6-3, 6-2. Тепер у фіналі Микола зустрінеться з ще одним австрійцем -- Райнером Айцнгером, посіяним на турнірі під 6-м номером. Інші українці не змогли пройти перший раунд.

Юний Сергій Бубка вийшов у півфінал юнацького турніру вищої категорії Osaka Mayor's Cup - World Super Junior Tennis Championships (Grade A), який відбуваються в Японії. В чвертьфіналі Сергій, посіяний під 4 номером, переміг японця Ючі Сугіту: 6-1, 6-2. Тепер суперником Бубки стане кореєць Юнь Вонг Сунь, посіяний другим. Сергій Бубка другий раз виходить у півфінал юнацького турніру вищої категорії в одиночному розряді.
»
Футзал у день весілля

Майже місяць тривала перерва в чемпіонаті України з футзалу. За цей час донецький "Шахтар" виграв попередній груповий турнір і пробився до півфінального етапу Кубка УЄФА -- головного клубного змагання Старого Світу, а студентська збірна України виборола "золото" на світовому чемпіонаті.

Та це вже історія, а на черзі поєдинки національного чемпіонату. Львівський ТВД у суботу мав проводити зустріч з харківським "Олександром" на виїзді, однак на прохання "будівельників" гра відбулася в місті Лева. Причина переносу неординарна. Саме на суботу було призначено весілля гравця ТВД Романа Кордоби та його нареченої Галини.
»
Роналдо рятує "Реал"
А "Селтік" впевнено перемагає "Хартс"

Незважаючи на те, що найближчим вівторком і середою в Європі відбудуться матчі Ліги чемпіонів, внутрішні чемпіонати ніхто не скасовував.

Шотландія

Суперник донецького "Шахтаря", з яким донеччани вже найближчої середи поміряються силами в Лізі, шотландський "Селтік" в присутності 59 тисяч фанів у блискучому стилі обіграв "Хартс". "Селтік" відверто грав від оборони, але "Хартс" так і не зміг нічого протиставити зіграному тандему форвардів Генрі Камара та Жуніньйо Пауліста. Воротар "Хартса" і збірної Шотландії Грег Гордон творив чудеса, але і його можливості не безмежні. На 41-й хвилині Камара, на 57-й -- Жуніньйо і на 82-й -- Хартсон ставлять крапку в цьому матчі. Клас столичної команди вкотре виявився вищим. Під керівництвом Мартіна О'Ніла "Селтік" набирає 25 очок після 9 матчів і впевнено лідирує в чемпіонаті Шотландії.
»
Фаворити набирають очки
"Азовмаш" та БК "Київ" здобувають чергові перемоги
Юрій ГОРАК

Матчем в Маріуполі між місцевим "Азовмашем" та "Львівською політехнікою" розпочався черговий тур першості України з баскетболу серед команд суперліги. Господарі перемогли -- 102:70.

Уже в першій четверті азовмашівці відірвалися на 9 очок (25:16). А на перерву команди пішли з рахунком 53:28, повідомляє basket.com.ua. Щоправда, в другому таймі політехівці зібралися й таки зуміли виграти в "Азовмаша" третю четверть з різницею + 2. Але на більше підопічних Віталія Детюка не були не спроможні, і в підсумку впевнена перемога азовмашівців. До речі, четверта поспіль.