|
|
 |
Спорт-Поступ »
|
|
 |
|
 |
___________________________________________________________________________
Ужгород гостинніший за Львів? |
|
Підготував Іван ДУПНАК |
|
Завоювавши у сезоні 2003/2004 року бронзові нагороди чемпіонату України, гандболістки львівської "Галичанки" здобули право восени стартувати у Кубку ЄГФ. На першому етапі змагань жереб у суперниці команді міста Лева визначив шведський клуб "Оннерет". Матчі відбудуться 10 та 16 жовтня.
Згідно з жеребкуванням, перша зустріч двораундового протистояння повинна пройти у Львові. На жаль, не всі вболівальники "Галичанки", які мешкають у столиці Галичини, зможуть підтримати свою команду у домашній зустрічі. Через деякі обставини поєдинок "Галичанка" -- "Оннерет" відбудеться в... Ужгороді.
Ось як прокоментував цю ситуацію президент ГК "Галичанка" Григорій Савчук: "Я встиг переконатися, що у Львові "Галичанка" нікому не потрібна. Нам не вдалося вирішити питання щодо розміщення шведської делегації та місця проведення зустрічі. А от в Ужгороді "Галичанці" пішли назустріч у вирішенні всіх питань, що пов'язані з організацією та проведенням матчу Кубка ЄГФ." |
 |
|
 |
Гра забувається, а результат... |
Завдяки голу Максима Фещука "Карпати" перемогли |
Віталій КРУТЯКОВ |
|
"Карпати" Львів -- "Спартак-Горобина" Суми -- 1:0.
Друге жовтня. Ст. "Україна" (1200 глядачів).
Гол: Фещук (51 хв.).
"Карпати": Тлумак, Донець, Тимчишин, Распопов, Сахно (Платон, 70 хв.), Веприк (Кікоть, 90 хв.), Годвін (Шмаков, 64 хв), Бровченко (Федорів, 52 хв.), Голбан (Петрівський, 84 хв.), Фещук, Сучков.
Після поразки від хмельницького "Поділля" (1:3) футболісти львівських "Карпат" змогли оговтатися і в себе на полі перемогли сумський клуб "Спартак-Горобина". |
Детальніше>> |
|
 |
Греки назвали склад |
|
Підготував Іван ДУПНАК |
|
Головний тренер збірної Греції Отто Рехагель назвав імена футболістів, які готуватимуться до відбірного матчу чемпіонату світу 2006 року проти команди України, що відбудеться дев'ятого жовтня у Києві.
Воротарі: Нікополідіс ("Олімпіакос"), Халкіас ("Панатінаікос"). |
Детальніше>> |
|
 |
Глевкий млинець на старті |
|
Іван ДУПНАК |
|
Минулої суботи у стартовому поєдинку ХІV чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд суперліги "Львівська політехніка" на майданчику Палацу спорту "Будівельник" приймала МБК "Миколаїв". Це був перший офіційний поєдинок галичан під орудою нового головного тренера Віталія Детюка.
Звичайно, важко було сподіватися, що львів'яни зуміють здобути перемогу у матчі проти одного із найстабільніших клубів суперліги. Так МБК "Миколаїв" останні сезони ніяк не може пробитися на подіум національної першості, але й ніколи практично не опускається нижче за п'яте місце. Та й за складом виконавців господарі значно поступаються гостям. Достатньо назвати двох провідних гравців миколаївців -- Раєвського та Подорваного, які відіграли вирішальну роль у нещодавньому переможному матчі збірної України проти команди Угорщини у відборі до Євро-2005. |
Детальніше>> |
|
 |
Хронічна хвороба |
|
|
|
Минулого тижня у Києві відбувся турнір групи 2 першого кваліфікаційного раунду першості Європи з футболу серед юніорів (U-19), у якому розігрували дві путівки до наступного кола змагань. Суперниками юніорської збірної України (тренер -- Юрій Калітвінцев) були команди Молдови, Польщі та Швейцарії.
Уже перший ігровий день приніс неприємний сюрприз. Українці, провівши у безперервних атаках увесь матч проти Молдови, створили безліч гольових моментів, проте так і не зуміли реалізувати хоча б один із них. Надзвичайно діяв кіпер гостей Чебану, який на 65-й хв. відбив удар Ярошенка з 11-метрової позначки. А от молдовани свій шанс використали -- на 12-й хв. переможний м'яч провів Зісліс -- 0:1. Цього ж дня Польща перемогла Швейцарію -- 3:1. |
Детальніше>> |
|
 |
Кубкові постріли |
|
Підготував Іван ДУПНАК |
|
У Новій Долині відбувся Кубок України зі стендової стрільби -- перші змагання національного рівня у новому сезоні. На олімпійському стрільбищі Афін українці, на жаль, нічим особливим не відзначилися. Отож, звітні змагання, у яких взяли участь всі провідні вітчизняні стендовики, повинні були наочно продемонструвати, хто у якій формі перебуває на початку нового олімпійського циклу.
Олімпійський чемпіон Сіднея-2000 на круглому стенді, одесит Мільчев у Афінах не зумів пробитися до фінальної стадії змагань -- забракло кількох влучних пострілів. Та, як показав кубковий старт, ветеран не має наміру завершувати свою кар'єру. Незважаючи на гостру конкуренцію з боку миколаївця Доріна, герой Сіднея зумів-таки зійти на найвищу сходинку подіуму. У підсумку Мільчев, розбивши влучними пострілами 148 тарілочок, на один пункт випередив суперника. "Бронзу" виборов представник Сум Бруну -- 144. |
Детальніше>> |
|
 |
Ярослав ГРИСЬО: Квитків буде мало |
|
|
|
Незабаром українська національна збірна з футболу завітає до Львова. В середу, 13 жовтня, о 19.15 на стадіоні "Україна" розпочнеться поєдинок відбірного циклу до чемпіонату світу 2006 року, в якому нашим футболістам протистоятиме потужна збірна Грузії. А напередодні в Червонограді зіграють молодіжні команди цих країн. Зараз усіх уболівальників футболу міста Лева цікавить передусім, де і як можна придбати квитки на матч національних збірних. Розповісти про це, а також про все, що пов'язано із проведенням цих матчів, спеціально для "Поступу" погодився президент Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо. |
Детальніше>> |
|
 |
|