Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Поступ життєзнавства.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

18 вересня 2004 р.

17:12 21-04-2017 -   Трамвайну колію на Сихів продовжать до «Арени Львів»
  16:24 21-04-2017 -   До річниці аварії на ЧАЕС у школах Львівщини відбудуться виховні заходи
  15:34 21-04-2017 -   У чоловіка викрали гроші під час зняття готівки у банкоматі
  14:24 21-04-2017 -   Графік планової профілактичної дезінфекції в пологових стаціонарах Львова
  14:17 21-04-2017 -   У Шегинях затримали ретроавтомобіль
  17:8 21-04-2017 -   Жданов та Омелян хочуть взяти Мартиненка на поруки
  16:19 21-04-2017 -   В Одесі знайшли вкрадений пам'ятник солдату Швейку
  15:33 21-04-2017 -   Зарплата Гройсмана у березні становила понад 36 тисяч гривень
  15:15 21-04-2017 -   На Сумщині СБУ затримала ключового фігуранта справи Сергія Курченка
  14:22 21-04-2017 -   Укрзалізниця з червня підвищує тарифи на 25%
  17:5 21-04-2017 -   В Арканзасі вперше за 12 років стратили засудженого
  15:29 21-04-2017 -   Королеві Єлизаветі виповнився 91 рік
  12:12 21-04-2017 -   Перестрілка в центрі Парижа: затримано трьох підозрюваних
  11:39 21-04-2017 -   У Північній Осетії в аварії загинули двоє українських підлітків - ЗМІ
  11:32 21-04-2017 -   Кількість жертв теракту в Пітері зросла до 16 осіб

·  ·

___________________________________________________________________________

"Рома" -- "Динамо": зачекаємо до вівторка
Юрій ГОРАК

Засідання контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА стосовно матчу Ліги чемпіонів між італійською "Ромою" і київським "Динамо" відбудеться у вівторок, 21 вересня, -- повідомляє uefa.com.

Нагадаємо, що в цій грі був лише перший тайм, після якого динамівці вели перед -- 1:0 (Гавранчіч). У перерві матчу італійські вболівальники кинули металевий предмет, яким розбили голову арбітрові зустрічі Андерсу Фріску. Після цього інциденту суддя вирішив скасувати проведення другого тайму. Як йдеться в офіційному прес-релізі УЄФА, Фріск так вирішив, не будучи впевненим у тім, що в другій половині матчу на "Стадіо Олімпіко" будуть дотримуватись необхідних заходів безпеки.

Впродовж найближчих днів в УЄФА повинні надійти докладні рапорти від арбітрів матчу "Рома" -- "Динамо", а також від делегата УЄФА. На підставі цих даних контрольно-дисциплінарний комітет ухвалить рішення щодо санкцій стосовно "Роми", що, як йдеться в заяві УЄФА, будуть у будь-якому разі. За оцінками фахівців, найбільш ймовірним результатом буде дискваліфікація "Стадіо Олімпіко" і присудження "Ромі" у матчі з "Динамо" технічної поразки.

»
Донецьк -- улюблене місто "лаціалі"

Лаціо у грі
"Металург" (Д) -- "Лаціо", 0:3

Голи: 73' Роккі, 75' Сесар, 85' Пандєв

Восени 2000 року донецький "Шахтар" свій дебютний матч групового турніру Ліги чемпіонів проводив на власному полі проти одного з грандів італійської серії А римського "Лаціо". У тій зустрічі гості мали беззаперечну перевагу впродовж усіх 90 хвилин, а результат 3:0 на їхню користь цілком відповідав перебігові подій на полі.
»
Коли очі не горять

"Маккабі" (Хайфа) -- "Дніпро", 1:0

Гол: 31' Колаутті

На відміну від донецького "Металурга", шанси "Дніпра" на вихід до групового турніру Кубка УЄФА ще до перших матчів вважали значно вищими. Та й загалом практично ніхто не заперечував, що у протистоянні "Маккабі" (Хайфа) -- "Дніпро" фаворитом є саме підопічні Євгена Кучеревського.

Справді, навіть поразка з мінімальним рахунком 0:1 на полі суперника залишає дніпрянам надію на продовження виступів на євроарені в нинішньому сезоні. Та й сам перебіг подій у звітному матчі засвідчив вищий рівень майстерності українців. Але було також помітно неозброєним оком і те, що гравці "Дніпра" не налаштувалися належно на протистояння з боку господарів. Як сказав після матчу Євген Кучеревський, у багатьох гравців після вдалих виступів у складі національної збірної України з'явилася зіркова хвороба.
»
Яковенко очолив "Хімкі"

Наставник молодіжної збірної України Павло Яковенко став головним тренером російської команди "Хімкі", -- повідомляє terrikon.dn.ua.

Як зазначив віце-президент ФК "Хімкі" Олександр Шикунов, контракт із головним тренером уклали на три роки. За повідомленням президента клуба Андрія Червиченка, Яковенко замінить Володимира Шевчука, який пішов у відставку.
»
"Рома" просить вибачення

Італійська "Рома" офіційно попросила вибачення у шведського арбітра Андерса Фріска за дії своїх уболівальників у матчі з київським "Динамо", -- повідодомляє "Газета.Ru".

У цій зустрічі кинутий із трибун предмет влучив Фріску у голову, через це матч було припинено. "Я прошу пробачення в рефері від імені уболівальників. Ми надали Фріску максимально можливу медичну допомогу. Наші лікарі оглянули його і супроводжували на шляху до готелю о пів на другу ночі", -- говорить спортивний директор "Роми" Франко Балдіні.

Крім того, Балдіні спростував заяви про те, що на стадіоні не вжито потрібних заходів безпеки.
»
Жеребкування Кубка України

Відбулося жеребкування 1/4 розіграшу Кубка України з футболу.

На цій стадії зустрінуться: "Шахтар" (Донецьк) -- "Таврія" (Сімферополь), "Волинь" (Луцьк) -- "Динамо" (Київ), "Нафтовик" (Охтирка) -- "Дніпро" (Дніпропетровськ), "Нива" (Вінниця) -- "Кривбас" (Кривий Ріг). Перші матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубкf України відбудуться 16-17 жовтня, а матчі-відповіді -- 20-21 листопада цього року.

Нагадаймо, що "Нафтовик" в 1/8 фіналу здолав донецький "Металург" (2:1), а "Нива" обіграла "Металург" із Запоріжжя (1:0).

Підготував Ю. Г.
»
Чемпіонат поновлюється
Юрій ГОРАК

Сьогодні починається сьомий тур чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Відбудуться матчі чергового туру й у першій лізі.

Вища ліга

У суботу в Києві зіграють "Арсенал" та "Кривбас". А лідер чемпіонату "Шахтар" проведе свій матч у Запоріжжі. Донеччани позмагаються з місцевим "Металургом". Цікавим є те, що тренує запоріжців добре знаний гірникам Валерій Яремченко, який свого часу працював із "Шахтарем". Поки що команда Яремченка не здобула в першості жодної перемоги, але й програла лише раз.

А у неділю зіграють "Чорноморець" -- "Таврія", "Ворскла" -- "Волинь", "Борисфен" -- "Закарпаття", "Оболонь" -- "Металіст".
»
Перипетії Кубка УЄФА
Юрій МИШКАЛО

Декілька європейських футбольних клубів, перемігши з великим рахунком у першому матчі, практично вирішили своє завдання щодо виходу в наступне коло Кубка УЄФА

У Санкт-Петербурзі місцевий "Зеніт" буквально розгромив "Црвену Звєзду" з Белграда з рахунком 4:0. По суті, матч перетворився в соло десятого номера "Зеніта" Андрія Аршавіна. Він брав участь у всіх чотирьох голах пітерців. На 26-й хвилині Аршавін відгукнувся на передачу з глибини поля і, вийшовши один на один, забив перший м'яч у ворота сербів. Далі "Зеніт" взагалі грав на космічних швидкостях. Футболісти "Црвени Звєзди" просто не встигали. На 32-й хвилині Аршавін робить простріл, і Горшков забиває. А на останній хвилині тайму Андрій робить рахунок 3:0. У ІІ таймі картина не змінилась. "Зеніт" не дозволив гостям нічого, а після проходу Аршавіна Кержаков ставить крапку у грі.