Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Поступ життєзнавства.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

18 вересня 2004 р.

16:39 27-04-2017 -   На Сколівщині понад 4 га державних земель незаконно передали в приватну власність
  16:2 27-04-2017 -   Молодь ознайомлять з традиціями українських етнічних груп
  16:1 27-04-2017 -   Вивіз сміття з початку року вже коштував Львову 100 мільйонів гривень, - депутат
  15:58 27-04-2017 -   Синоптики прогнозують грози сьогодні до вечора та вночі
  15:55 27-04-2017 -   Археологи продовжили дослідження «Чорної кам’яниці» у центрі Львова
  16:40 27-04-2017 -   У Тернополі вандали облили фарбою пам’ятник дивізії СС «Галичина»
  15:52 27-04-2017 -   На Рівненщині вилучили бурштину майже на півмільйона доларів
  15:51 27-04-2017 -   У Дніпрі СБУ припинила діяльність російського «конверту»

Гол: 31' Колаутті

На відміну від донецького "Металурга", шанси "Дніпра" на вихід до групового турніру Кубка УЄФА ще до перших матчів вважали значно вищими. Та й загалом практично ніхто не заперечував, що у протистоянні "Маккабі" (Хайфа) -- "Дніпро" фаворитом є саме підопічні Євгена Кучеревського.

Справді, навіть поразка з мінімальним рахунком 0:1 на полі суперника залишає дніпрянам надію на продовження виступів на євроарені в нинішньому сезоні. Та й сам перебіг подій у звітному матчі засвідчив вищий рівень майстерності українців. Але було також помітно неозброєним оком і те, що гравці "Дніпра" не налаштувалися належно на протистояння з боку господарів. Як сказав після матчу Євген Кучеревський, у багатьох гравців після вдалих виступів у складі національної збірної України з'явилася зіркова хвороба.

Практично впродовж усього матчу ініціатива належала гостям. Українці доволі впевнено контролювали перебіг гри, значно більше від суперників володіючи м'ячем. Однак уже вкотре ми мали нагоду пересвідчитися в тому, що контроль над м'ячем не є гарантією успіху. До того ж, у першому таймі "Дніпро" запропонував "Маккабі" гру в середньому темпі, що цілком влаштовувало ізраїльтян.

А на 31-й хв. господарі наочно продемонстрували гостям, як гостро вони вміють контратакувати, розігравши блискавичну двоходівку у виконанні південноамериканських легіонерів. Бразилець Бокколі вивів у прорив арґентинця Коллауті, який фінтом залишив позаду себе Матюхіна, вийшов сам на сам з Кернозенко і, обігравши кіпера, з гострого кута влучив у сітку -- 1:0.

Гол додав впевненості футболістам "Маккабі", і до перерви вони мали ще кілька непоганих нагод збільшити рахунок. На наше щастя, доволі надійно діяв Кернозенко, не дозволивши господарям ще раз досягти успіху.

По перерві на полі з'явився Назаренко, який значно підсилив гру "Дніпра" в передній лінії. Та й загалом українці у ІІ таймі додали у швидкості, діяли доволі активно, але, знову ж таки, надто академічно. Захист та кіпер "Маккабі" Давідовіч доволі впевнено ліквідували загрози біля своїх воріт, довівши у такий спосіб зустріч до переможного кінця.

Однак у команди Кучеревського є два тижні для того, щоб належно підготуватися до матчу-відповіді у Дніпропетровську і довести всім невипадковість вдалого виступу в Кубку УЄФА минулого сезону. Та й, якщо "Дніпро" не подолає "Маккабі" з Хайфи, то в Україні дніпрян просто не зрозуміють...

»
Донецьк -- улюблене місто "лаціалі"

Лаціо у грі
"Металург" (Д) -- "Лаціо", 0:3

Голи: 73' Роккі, 75' Сесар, 85' Пандєв

Восени 2000 року донецький "Шахтар" свій дебютний матч групового турніру Ліги чемпіонів проводив на власному полі проти одного з грандів італійської серії А римського "Лаціо". У тій зустрічі гості мали беззаперечну перевагу впродовж усіх 90 хвилин, а результат 3:0 на їхню користь цілком відповідав перебігові подій на полі.
»
Яковенко очолив "Хімкі"

Наставник молодіжної збірної України Павло Яковенко став головним тренером російської команди "Хімкі", -- повідомляє terrikon.dn.ua.

Як зазначив віце-президент ФК "Хімкі" Олександр Шикунов, контракт із головним тренером уклали на три роки. За повідомленням президента клуба Андрія Червиченка, Яковенко замінить Володимира Шевчука, який пішов у відставку.
»
"Рома" просить вибачення

Італійська "Рома" офіційно попросила вибачення у шведського арбітра Андерса Фріска за дії своїх уболівальників у матчі з київським "Динамо", -- повідодомляє "Газета.Ru".

У цій зустрічі кинутий із трибун предмет влучив Фріску у голову, через це матч було припинено. "Я прошу пробачення в рефері від імені уболівальників. Ми надали Фріску максимально можливу медичну допомогу. Наші лікарі оглянули його і супроводжували на шляху до готелю о пів на другу ночі", -- говорить спортивний директор "Роми" Франко Балдіні.

Крім того, Балдіні спростував заяви про те, що на стадіоні не вжито потрібних заходів безпеки.
»
Жеребкування Кубка України

Відбулося жеребкування 1/4 розіграшу Кубка України з футболу.

На цій стадії зустрінуться: "Шахтар" (Донецьк) -- "Таврія" (Сімферополь), "Волинь" (Луцьк) -- "Динамо" (Київ), "Нафтовик" (Охтирка) -- "Дніпро" (Дніпропетровськ), "Нива" (Вінниця) -- "Кривбас" (Кривий Ріг). Перші матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубкf України відбудуться 16-17 жовтня, а матчі-відповіді -- 20-21 листопада цього року.

Нагадаймо, що "Нафтовик" в 1/8 фіналу здолав донецький "Металург" (2:1), а "Нива" обіграла "Металург" із Запоріжжя (1:0).

Підготував Ю. Г.
»
Чемпіонат поновлюється
Юрій ГОРАК

Сьогодні починається сьомий тур чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Відбудуться матчі чергового туру й у першій лізі.

Вища ліга

У суботу в Києві зіграють "Арсенал" та "Кривбас". А лідер чемпіонату "Шахтар" проведе свій матч у Запоріжжі. Донеччани позмагаються з місцевим "Металургом". Цікавим є те, що тренує запоріжців добре знаний гірникам Валерій Яремченко, який свого часу працював із "Шахтарем". Поки що команда Яремченка не здобула в першості жодної перемоги, але й програла лише раз.

А у неділю зіграють "Чорноморець" -- "Таврія", "Ворскла" -- "Волинь", "Борисфен" -- "Закарпаття", "Оболонь" -- "Металіст".
»
"Рома" -- "Динамо": зачекаємо до вівторка
Юрій ГОРАК

Засідання контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА стосовно матчу Ліги чемпіонів між італійською "Ромою" і київським "Динамо" відбудеться у вівторок, 21 вересня, -- повідомляє uefa.com.

Нагадаємо, що в цій грі був лише перший тайм, після якого динамівці вели перед -- 1:0 (Гавранчіч). У перерві матчу італійські вболівальники кинули металевий предмет, яким розбили голову арбітрові зустрічі Андерсу Фріску. Після цього інциденту суддя вирішив скасувати проведення другого тайму. Як йдеться в офіційному прес-релізі УЄФА, Фріск так вирішив, не будучи впевненим у тім, що в другій половині матчу на "Стадіо Олімпіко" будуть дотримуватись необхідних заходів безпеки.
»
Перипетії Кубка УЄФА
Юрій МИШКАЛО

Декілька європейських футбольних клубів, перемігши з великим рахунком у першому матчі, практично вирішили своє завдання щодо виходу в наступне коло Кубка УЄФА

У Санкт-Петербурзі місцевий "Зеніт" буквально розгромив "Црвену Звєзду" з Белграда з рахунком 4:0. По суті, матч перетворився в соло десятого номера "Зеніта" Андрія Аршавіна. Він брав участь у всіх чотирьох голах пітерців. На 26-й хвилині Аршавін відгукнувся на передачу з глибини поля і, вийшовши один на один, забив перший м'яч у ворота сербів. Далі "Зеніт" взагалі грав на космічних швидкостях. Футболісти "Црвени Звєзди" просто не встигали. На 32-й хвилині Аршавін робить простріл, і Горшков забиває. А на останній хвилині тайму Андрій робить рахунок 3:0. У ІІ таймі картина не змінилась. "Зеніт" не дозволив гостям нічого, а після проходу Аршавіна Кержаков ставить крапку у грі.