Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Олімпійський Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

30 серпня 2004 р.

12:17 26-04-2017 -   Опалювальний сезон закінчено: тепло отримують 3 бюджетні установи
  12:15 26-04-2017 -   Дитина-напівсирота з ДЦП просить допомоги на останню операцію
  11:10 26-04-2017 -   У райцентрі на Львівщині пацієнти обікрали лікаря
  11:6 26-04-2017 -   У райцентрі на Львівщині пацієнти обікрали лікаря
  11:4 26-04-2017 -   На ремонт перекрили вулицю Литвиненка у Львові
  12:50 26-04-2017 -   Посли ЄС підтримали безвіз для України
  12:19 26-04-2017 -   Влітку в Чорнобильській зоні запустять сонячну електростанцію – міністр
  11:1 26-04-2017 -   У мережі продають фальшиві відповіді на ЗНО 2017
  10:59 26-04-2017 -   Україна піднялася в рейтингу свободи преси
  10:34 26-04-2017 -   СБУ виявила два схрони зі зброєю на Донбасі
  10:57 26-04-2017 -   У Бразилії індіанці обстріляли з лука поліцейських
  10:36 26-04-2017 -   У Липецьку офіційно закрили фабрику Roshen
  10:22 26-04-2017 -   Трамп погодився відкласти будівництво стіни на кордоні
  14:44 25-04-2017 -   Російські хакери два роки читали пошту міністерства оборони Данії
  14:38 25-04-2017 -   РФ буде поставляти електрику в Луганськ

·  ·

Погляд  »

___________________________________________________________________________

Лише нічия
Юрій ГОРАК

У матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги львівські "Карпати" приймали "Нафком" із містечка Броварів, що на Київщині. Матч закінчився внічию -- 1:1.

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі і жодна з команд не змогла відкрити рахунок. У львів'ян хорошу нагоду відзначитися вже на 4-й хвилині не використав Фещук. Щоправда, кілька разів лише майстерність Налєпи врятувала від гола "зелено-білих".

Другий тайм активніше розпочали "Карпати" і на 62-й хвилині матчу Олег Веприк "розпечатав" ворота гостей влучним ударом із кута штрафної. Після цього броварчани активізувалися і раз у раз стали створювати небезпечні моменти біля воріт господарів. А на 85-й хвилині Шарпар відновив рівновагу в матчі.

Інший представник Львівщини "Газовик-Скала" зі Стрия вдома у впертій боротьбі поступився луганській "Зорі" -- 0:1.

»
Чечня "обирає" президента
Олег КУКАРЦЕВ

Кого б не оголосили переможцем виборів у Чечні, переміг усе одно Путін
29 серпня у Чечні проходили дострокові вибори президента республіки, які призначили після загибелі Ахмада Кадирова. За останніми даними, вже проголосували понад 30% виборців, і вибори можна вважати такими, що відбулися.

У виборах взяли участь сім кандидатів. Безумовним фаворитом був міністр внутрішніх справ Чечні Аллу Алханов, який не приховує, що є кандидатом Кремля. Решта шість кандидатів є, по суті, статистами, адже тих, хто міг скласти серйозну конкуренцію Алханову -- насамперед добре відомого в Чечні бізнесмена Маліка Сайдулаєва -- до виборів не допуcтили.
»
Інформаційні війни
Опозиція хоче закрити УТ-1
Роман РАК

Довірена особа Віктора Ющенка Микола Катеринчук не відкидає можливості, що вимагатиме закриття телеканалу УТ-1 на період виборчої кампанії. Про це йдеться у його скарзі до Центрвиборчкому.

Скарга стосується розміщення політичної реклами Віктора Ющенка поряд із агітаційним матеріалом кандидата Романа Козака, в якому останній поширює сумнівну інформацію про лідера опозиції.

"Коментар Козака подають приблизно за 20 хвилин до початку політролика Віктора Ющенка, що суперечить частині 5 ст.61 Закону "Про вибори президента України", -- стверджує Катеринчук і нагадує, що впродовж 20 хвилин після агітації кандидата в президенти заборонено подавати про нього будь-яку іншу інформацію.