Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

14 липня 2004 р.

13:59 17-10-2017 -   На Яворівщині розшукали бабусю, яка півтори доби блукала лісом
  13:57 17-10-2017 -   На Львівщині судитимуть посадовця «Народної міліції ЛНР»
  11:54 17-10-2017 -   У центрі Львова планують зробити безбар'єрну вулицю
  11:49 17-10-2017 -   У Львові на маршрути виїхала половина автобусів
  11:47 17-10-2017 -   Садовий доручив впорядкувати діяльність вуличних музикантів
  13:53 17-10-2017 -   У Луганській області провели навчання снайперів
  13:51 17-10-2017 -   Мінімальна пенсія для чорнобильців зросла на 11%
  13:50 17-10-2017 -   Саакашвілі прибув на мітинг під Раду
  11:57 17-10-2017 -   У Маріїнському парку перебувають військові 209-ї танкової бригади
  11:56 17-10-2017 -   На Закарпатті буде додатковий вихідний день
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти
  13:49 17-10-2017 -   Різ Візерспун заявила про домагання режисерів
  11:38 17-10-2017 -   Двоє українців претендують на престижну шведську премію з літератури
  10:59 17-10-2017 -   Лісові пожежі в Португалії та Іспанії забрали життя 39 людей
  10:10 17-10-2017 -   90 відсотків депортованих із Польщі нелегальних працівників – українці

·  ·

___________________________________________________________________________

"Шахтар" на старті не зупинити
Віталій КРУТЯКОВ

"Шахтар" (Донецьк) - "Металург" (Донецьк) -- 3:0

31 липня, м. Донецьк, стадіон "Олімпійський", 22 000 глядачів

Голи: Маріка (59 хв.), Матузалем (60 хв.), Агахова (89 хв.)

У матчі четвертого туру донецький "Шахтар" знову переміг. Цього разу "померанчево-чорні" були сильнішими за своїх земляків з "Металурга". Отже, за підсумками 4-х турів "Шахтар" набрав максимально можливу кількість очок -- 12, і за цим показником є беззаперечним лідером першості України.

Більшість присутніх на донецькому дербі вболівали за "Шахтар". Передбачити переможця в цій парі було неважко: донецький "Металург" є традиційним "постачальником" очок для "помаранчево-чорних".

Перший тайм пройшов під знаком рівної боротьби. Обом командам не вдавалося знайти ключ до чужих воріт. Слід відзначити грамотні дії захисників "Металурга", які в першій половині гри не дозволили "помаранчево-чорним" завдати жодного удару в площину своїх воротам.

Зате після перерви "Шахтар" "прорвало". Від самого початку другої половини "шахтарі" взяли ініціативу у свої руки. І на 59-й хвилині старання підопічних Мірчі Луческу втілилися у гол. Андрій Воробей правим флангом на високій швидкості увірвався в карний майданчик " Металага" і виконав прострільну передачу, на яку відгукнувся Чіпріан Маріка, що й відкрив рахунок у матчі. Для Чіпріана це вже третій гол за минулий тиждень (двічі він відзначився у кваліфікаційному матчі Ліги чемпіонів з вірменським "П'юніком").

Не встиг "Металург" отямитися після пропущеного голу, як "Шахтар" рахунок подвоїв. Матузалєм, який чудово вписався в ігрову модель Мірчі Луческу, відірвавшись від захисників, обіграв голкіпера Долганского і подвоїв рахунок -- 2:0.

У наступні хвилини гра ввійшла в спокійне русло, адже доля переможця була визначена. І лише під завісу зустрічі нападник "Шахтаря" Джуліус Агахова, який замінив на полі Звоніміра Вукіча, використав вихід з Долганским віч-на-віч і довів рахунок до розгромного. Зауважмо, що хвилиною раніше побачення з воротарем Джуліус змарнував.

»
Тенісні баталії за океаном

Ні на мить не зупиняється круговерть тенісного життя. Минулого тижня відбулися два престижних турніри, по одному серед жінок та чоловіків. Представниці слабкої статі змагалися в американському місті Сан-Дієго. Чоловічий турнір також відбувся за океаном, але вже в Торонто, що в Канаді.
»
В угорок не виграли

Жіноча молодіжна збірна України з баскетболу на чемпіонаті Європи у Франції позмагається за п'яте місце із командою Польщі. Успішно подолавши груповий бар'єр, наші не впоралися із хвилюванням і у чвертьфіналі поступилися збірній Угорщини.

На початку матчу з угорками наші дівчата віддали ініціативу в руки суперниць, хоча в цілому гра була доволі рівною. У першій чверті угорки перемогли з перевагою чотири очки -- 15:11. У другій ситуація повторилися, знову "плюс 4" для баскетболісток збірної Угорщини -- 24:20. Зате у третій 10-хвилинці нашим дівчатам вдалося перехопити ініціативу й перемогти -- 18:14. Перед початком завершальної чверті здавалося, що українкам до снаги побороти баскетболісток збірної Угорщини. Але насправді все вийшло зовсім інакше. Під кінець гри наших дівчат ніби підмінили. В той час, як в угорок на майданчику вдавалося практично все, наші дівчата викликали лише співчуття. В останній чверті баскетболістки Угорщини перемоли із різницею 14 очок, чим собі й гарантували загальну перемогу в матчі з рахунком 73:55.
»
Фігу поки що в "Реалі"
Підготував Юрій ГОРАК

Керівництво мадридського "Реала" сповістило свого півзахисника Луїша Фігу про те, що не буде продовжувати контракт з португалцем. Чинний контракт з гравцем закінчується у грудні.

"Я довідався про цю новину від своїх адвокатів, так що ближче до зими мені доведеться серйозно задуматися над тим, що робити далі, -- повідомив Фігу після тренування команди, що проходило в японському Токіо, де "Реал" зупинився у рамках свого азіатського турне. -- Але до того часу я буду докладати багато зусиль, граючи за "Реал".
»
Емерсон в "Ювентусі"

Бразильський півзахисник Емерсон остаточно оформив свій перехід з "Роми" у "Ювентус", підписавши контракт терміном на 4 роки. Як повідомило керівництво туринского клубу, сума трансферу склала 28 мільйонів євро. За свою кар'єру футболіста, а йому зараз 28 років, Емерсон провів 55 матчів за збірну Бразилії.

Цікаво, що півзахисник знову буде виступати за команду, яку тренує Фабіо Капелло. Нагадаємо, що Капелло також перейшов з "Роми" у "Ювентус". За кар'єру Емерсон провів 55 матчів за збірну Бразилії.
»
Зідан іде зі збірної?

За даними французького видання "Париз'єн", Зинедін Зидан вирішив попрощатися зі збірною Франції, за яку провів 93 гри. Зізу зізнався у цьому в приватній бесіді з журналістами, але поки що не оголосив про своє рішення офіційно.

Передбачається, що він зробить це після бесіди з новим тренером триколірних Раймоном Доменешем, яка має відбутися 2 серпня. Зізу говорить, що його відхід ніяк не пов'язаний з підсумками виступу збірної в Португалії. Гравець розглядав таку можливість ще до Євро, і прихід Доменеша як спадкоємця Жака Сантіні (а не Лорана Блана) став додатковою вагомою підставою для цього кроку.

Нагадаємо, що до Зідана оголосили про відхід зі збірної два інших ветерани -- Марсель Десаї (116 матчів за "синіх") і Ліліан Тюрам (103 матчі).
»
Гідна нічия стриян
Юрій ГОРАК

"Газовик-Скала" -- "Спартак-Горобина" (Суми), 1:1

31 липня, м. Стрий, стадіон "Сокіл", 6 000 глядачів.

Склад "Газовика-Скали": Котляр, Шпирка, Теплий (Мубінов, 88), Шукатка, Горецький, Баглай (Вовчук, 59), Войтович, Трухін (Удич, 71), Толочко, Деревльов, Онисько (Піцур, 53)

Голи: 90 + 2' Шукатка -- 37' Поліщук

Матчі в Стрию викликають чимале зацікавлення серед місцевих вболівальників, і звітний матч також не став винятком. Вже за півгодини до гри багацько вболівальників були на стадіоні "Сокіл" і готувалися до гри проти команди з Сум.
»
В Азії пора півфіналів
Юрій ГОРАК

На першості Азії з футболу, яка проходить в Китаї, відбулися четвертьфінальні матчі.

Збірна Китаю зустрічалася з командою Іраку і перемогли -- 3:0. Відзначилися в господарів турніру Хайдонг та двічі Женг. Причому Женг двічі реалізовував пенальті, що призначалися у ворота іракців наприкінці гри.

Збірна Японії в серії післяматчевих пенальті перемогла команду Йорданії -- 4:3. Основний час матчу закінчився -- 1:1 (Сузукі -- Шелбаії). Цікаво, що японці не забили двох перших пенальті в серії, але потім після їх протестів та зміни воріт справи суттєво поліпшилися.
»
І знову "Аустрія"
Юрій ГОРАК

У швейцарському місті Ньйон відбулося жеребкування ІІ раунду кваліфікації Кубка УЄФА. Тут зіграють уже три українські команди.

Маріупольський "Іллічівець", який в І раунді двічі переміг єреванський "Бананц" (в обох матчах -- 2:0), поміряється силами з клубом "Аустрія" з Відня. Дніпропетровський "Дніпро" на цій стадії змагатиметься з словацьким клубом "Артмедіа" з Братислави. Донецькому "Металургу" протистоятиме клуб ФК "Тирасполь". Тираспольці в І раунді двічі обіграли вірменський "Ширак" (2:1 та 2:0).