Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Інтерв"ю у Поступі.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

4 серпня 2004 р.

16:33 27-03-2017 -   Львівське сміття розвезуть по п'яти містах області
  16:32 27-03-2017 -   Львівське сміття розвезуть по п'яти містах області
  16:28 27-03-2017 -   Завтра у Львові презентують життя та історію професійних театрів
  15:8 27-03-2017 -   370 туристів з України та Польщі спільно підкорили «зимову» Говерлу
  15:7 27-03-2017 -   До кінця весни у притулку для бурих ведмедів з’являться перші вольєри
  16:37 27-03-2017 -   Двоє бійців загинули, підірвавшись на вибухівці – штаб АТО
  16:36 27-03-2017 -   У школах долатимуть репетиторство вчителів – Гриневич
  15:2 27-03-2017 -   Геращенко: Вбивця Вороненкова був скінхедом
  14:12 27-03-2017 -   На Луганщині села залишилися без світла через обстріли
  14:11 27-03-2017 -   В Одеській області начальник військового складу крав вибухівку

Підготував Віталій КРУТЯКОВ

19-річна Неля Непорадна, яка є наймолодшою учасницею Олімпійської збірної України з легкої атлетики, на етапі легкоатлетичних змагань І категорії в Австрії посіла четверте місце. Дистанцію 1500 метрів спортсменка з Івано-Франківська пробігла з результатом 4.08,35 і програла переможниці турніру американці Дженіфер Тумі трохи більше як п'ять секунд. У цьому ж забігу участь брала ще одна українка Олена Сергєєва, але з початку дистанції вона взяла занадто високий темп і, не витримавши його, зійшла, пробігши близько половини відрізка.

На цих же змаганнях спринтерським дублем відзначився американець Кобі Міллер. Спочатку з результатом 10,15 секунд він здобув першість у бігу на 100 метрів. Потім, показавши 20,20 секунд, переміг на двохсотметрівці. У жінок дистанцію 200 метрів виграла Вероніка Кемпбелл з Ямайки. Американка Аллісон Фелікс виявилася найшвидшою в бігу на 100 метрів. На дистанції 100 метрів з бар'єрами перемогла Меліса Моррісон зі США.

»  ТРІАТЛОН
"Залізні" до старту готові

Тріатлоністи
За два тижні вийдуть на олімпійський старт "залізні" люди -- тріатлоністи. Справді, цим атлетам потрібні сталеві м'язи, нерви та серце, щоб без зупинки плисти у відкритій водоймі (зазвичай холодній, і без гідрокостюмів), їхати на велосипеді та завершувати перегони бігом. За два тижні й у них розпочнеться олімпійська лихоманка (особливо у тих, хто приїде до грецької столиці за перемогою; "статисти", як засвідчує практика, перед найголовнішим стартом сплять спокійно). Та перед мандрівкою до батьківщини давніх Олімпіад майже всі лідери вирішили ще раз зустрітися в угорському Тізауйвароші в межах етапу Кубка світу.
»
Фінішували останніми

Чоловіча збірна України з баскетболу на молодіжному чемпіонаті Європи в чеському Брно посіла останню, 12-ту позицію. Найсильнішими ж на Єврочемпіонаті стали баскетболісти Словенії.

Збірна України у своїй групі посіла передостанню сходинку, а тому була змушена боротися за 11-те місце на цій першості. У суперники нашим хлопцям потрапила команда Білорусі. На жаль, українцям не вдалося насамкінець гримнути дверима. Білорусь виявилася сильнішою в утішному поєдинку -- 80:76 -- і посіла передостаннє місце.
»  БАСКЕТБОЛ
Без нагороди не залишилися
Віталій КРУТЯКОВ

На молодіжному чемпіонаті Європи з баскетболу серед жінок, який завершився у Франції, збірна України посіла п'яте місце, а лідерку українок Олександру Горбунову було визнано найкориснішим гравцем змагань. Перемогла ж на першості Європи збірна Росії, яка у фіналі переграла господарок чемпіонату -- збірну Франції -- 80:64. Найкращою на майданчику у цьому матчі була росіянка Єлєна Данілочкіна, яка набрала 15 очок.
»  ДЗЮДО
Характер та амбіції -- олімпійські

В угорському місті Пакш у межах ХІХ Міжнародного турніру категорії А із дзюдо Atom Cup на татамі виходили ті, чий зірковий час настане за чотири роки в олімпійському Пекіні (Китай). На одному з найпрестижніших юніорських турнірів за нагороди змагалися спортсмени з 21 країни. Україну на угорських килимах представляли 14 юних майстрів дзюдо.
»
Львівська зірочка спалахнула у Варшаві

У змаганнях етапу Кубка світу та Відкритого чемпіонату Польщі з фехтування у візках брали участь й українські майстри клинка з особливими потребами. У Варшаві фехтувальники екзотичних країн, де цей аристократичний вид спорту став поширюватись лише кілька років тому (Гонконг, Кувейт), на рівних змагалися з представниками фехтувальних держав, де мистецтво двобою є давньою та національною традицією (Угорщина, Франція, Італія та ін.). І перемагали.
»  ФУТБОЛ. ВИЩА ЛІГА
"Динамо" продовжує лихоманити

В завершальному матчі четвертого туру в українській вищій лізі футболісти київського "Динамо" в Маріуполі зіграли в нічию з місцевим "Іллічівцем" -- 1:1. Для киян на старті сезону це вже другий матч, коли вони втрачають очки, в першому турі "Динамо" поступилося донецькому "Шахтареві". Так, зараз підопічні Олексія Михайличенка в турнірній таблиці із сімома очками посідають третю сходинку, поступаючись луцькій "Волині" і "Шахтарю". Маріупольський "Іллічівець" перебуває на 12-й позиції і має в своєму активі 2 очки.
»  ТЕНІС
Обережно: "швейцарський експрес"

Чоловічий тенісний турнір у Торонто престижної серії Masters завершився перемогою беззаперечного лідера цьогорічного сезону швейцарця Роже Федерера. У фіналі він переміг свого найближчого переслідувача американця Енді Роддіка із рахунком 7:5, 6:3.

Змагання в Торонто були першими після турніру "Великого шолома" Wimbledon'у (який також, до речі, виграв Федерер), які зарахували до обов'язкової програми Indesit ATP 2004 Race, рейтингу тенісистів-професіоналів, згідно з яким визначать вісьмох учасників підсумкового чемпіонату світу, а також, власне, найкращого тенісиста цього року. До обов'язкових змагань належать чотири турніри "Великого шолома" та дев'ять турнірів серії Masters, також до заліку тенісистів вносять п'ять найкращих результатів, показаних ними на інших турнірах. Якщо гравець з якихось причин не зміг виступити на обов'язковому турнірі, його очковий багаж не поповнюється. До речі, найкращим українським тенісистом, за цим рейтингом, є екс-львів'янин Орест Терещук, він посідає далеку 310 позицію. Сергій Ярошенко -- на 356-й.