BRAMA - News - Weather - Elections - Business - Sports - Brama Press - Calendar - Classifieds    Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Поступ технологій.    Спорт-Поступ.    Арт-Поступ.    Мій Дрогобич.    Поступ електоральний.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.   
  Цитата Поступу
 
29 липня 2004 р.
   ·  на головну  · 1999-2002  · досье  · архів світлин  · форум
Купол
Львів
  17:12 20-11-2018 -   З понеділка на маршруті №29 курсуватимуть 12-метрові автобуси  
  15:54 20-11-2018 -   На Львівщині збільшилась кількість хворих на грип та ГРВІ  
  13:20 20-11-2018 -   Завтра Львівщина відзначить річницю Революції Гідності  
  13:18 20-11-2018 -   Завтра Львівщина відзначить річницю Революції Гідності  
  12:17 20-11-2018 -   У Львові внаслідок отруєння чадним газом померли двоє пенсіонерів  
Україна
  15:50 20-11-2018 -   У Києві затримано чоловіка, який гвалтував своїх доньок  
  10:37 20-11-2018 -   Російські пранкери намагаються дискредитувати Україну в США  
  10:3 20-11-2018 -   В Україні знеструмлено 60 населених пунктів  
  11:14 19-11-2018 -   У трьох місцях Закарпаття починають перекривати дороги  
  10:54 19-11-2018 -   У Варфоломея повідомили, коли відбудеться Об'єднавчий Собор  
Світ
  15:39 20-11-2018 -   Маску дозволять запустити 12 тисяч «інтернет-супутників»  
  10:5 20-11-2018 -   Донька Трампа порушила правила Білого дому  
  13:24 19-11-2018 -   У Римі заборонили купатися у фонтанах та вбиратися у центуріонів  
  10:58 19-11-2018 -   На аукціоні у США особисті речі Мерилін Монро мали шалений попит  
  10:30 19-11-2018 -   Найдорожчий у світі діамант продали за 50 мільйонів доларів    ·  · 
 
Поступ 1999-2002 рр. у попередній версії

Поступ електоральний  » 

___________________________________________________________________________

Календар виборів президента
 
До 2 серпня -- подання уповноваженим представником політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або кандидатом на посаду президента України документів до ЦВК для реєстрації кандидата на посаду президента України.

До 3 серпня -- подання до ЦВК повторної заяви про реєстрацію кандидата на посаду президента України з виправленими відповідно до вимог Закону України "Про вибори президента України" документами.

Протягом п'яти днів із дня прийняття ЦВК документів -- ухвалення рішення про реєстрацію кандидата на посаду президента України або про відмову у реєстрації.

6 серпня -- закінчення реєстрації кандидатів на посаду президента України.

У триденний строк після реєстрації кандидата на посаду президента -- оприлюднення рішення про його реєстрацію в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр"; опублікування в названих газетах та на офіційному сайті Центральної виборчої комісії декларації про майно та доходи кандидата.

До 11 серпня -- оприлюднення в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр" переліку кандидатів на посаду президента України, зареєстрованих у Центральній виборчій комісії.

Із наступного дня після реєстрації кандидата на посаду президента України Центральною виборчою комісією -- проведення передвиборчої агітації.

У триденний строк із дня реєстрації кандидата на посаду президента України -- ЦВК ухвалює рішення про затвердження форми підписного листа для кожного кандидата.

У п'ятиденний строк із дня ухвалення Центральною виборчою комісією рішення про затвердження форми підписного листа для відповідного кандидата -- ЦВК видає підписні листи уповноваженим представникам партії (блоку) або кандидату на посаду президента України у кількості, потрібній для збирання не менше як п'ятсот тисяч підписів виборців.

У десятиденний строк із дня реєстрації ЦВК -- кандидат зобов'язаний відкрити накопичувальний рахунок свого виборчого фонду.

До 6 серпня -- внесення кандидатом на посаду президента до Центральної виборчої комісії подання щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій.

До 11 серпня -- утворення територіальних виборчих комісій.

До 31 серпня -- подання політичною партією документів до Центральної виборчої комісії про приєднання до виборчого блоку, який висунув кандидата на посаду президента України.

До 10 вересня -- утворення тервиборчкомами звичайних і спеціальних виборчих дільниць, встановлення їх єдиної нумерації та визначення меж кожної виборчої дільниці.

До 15 вересня -- оприлюднення в друкованих ЗМІ рішення територіальної виборчої комісії про утворення виборчих дільниць із зазначенням їхніх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців, місця розташування відповідних дільничних виборчих комісій.

До 15 вересня -- внесення довіреною особою кандидата на посаду президента України до відповідної територіальної виборчої комісії подання щодо кандидатур до складу виборчих комісій звичайних та спеціальних виборчих дільниць.

До 20 вересня -- забезпечення виготовлення бланків відкріпних посвідчень, протоколів виборчих комісій про підрахунок голосів виборців та встановлення результатів голосування, іншої виборчої документації.

До 20 вересня -- передавання уповноваженими представниками кандидатів на посаду президента України до ЦВК підписних листів на підтримку кандидата на посаду президента України.

До 30 вересня -- складання ЦВК відповідного протоколу про результати збирання підписів на підтримку кандидата на посаду президента України, а в разі неврахування підписів у підписних листах та (або) підписних листів ухвалення відповідного рішення.

До 20 вересня -- складання виконавчими органами сільських, селищних, міських (у містах, де немає районних рад), районних у містах рад або органами (посадовцями), які відповідно до закону здійснюють їх повноваження, списків виборців для проведення голосування у кожній звичайній виборчій дільниці.

До 25 вересня -- передання виконавчими органами органів місцевого самоврядування територіальним виборчим комісіям списків виборців для звичайних виборчих дільниць.

До 25 вересня -- виготовлення ЦВК інформаційних плакатів кандидатів на посаду президента України, зареєстрованих Центральною виборчою комісією.

До 25 вересня -- можливість ухвалення політичною партією, що має бажання вийти зі складу виборчого блоку політичних партій, чи політичними партіями, що хочуть розпустити виборчий блок, на з'їзді (зборах, конференції) рішення про вихід із складу виборчого блоку політичних партій або розпуск виборчого блоку -- і подання цього рішення до ЦВК протягом 3 днів із дня затвердження рішення.

До 25 вересня -- утворення територіальними виборчими комісіями дільничних виборчих комісій.

До 29 вересня -- передавання територіальними виборчими комісіями списків виборців і бланків відкріпних посвідчень відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць, (ДВК надає отримані від ТВК списки виборців для загального ознайомлення у приміщенні ДВК).

До 30 вересня -- передання від ЦВК і ТВК інформаційних плакатів кандидатів на посаду президента України виборчим комісіям відповідних виборчих дільниць.

До 30 вересня -- затвердження Центрвиборчкомом форми і тексту виборчого бюлетеня для голосування в день виборів президента України.

З 1 жовтня -- друкування на першій сторінці в газетах "Голос України" і "Урядовий кур'єр" та транслювання телерадіоорганізаціями двічі на тиждень тексту роз'яснення щодо заборони надання грошей чи безоплатно, або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей.

До 15 жовтня -- право звернення політичної партії (виборчого блоку політичних партій) до ЦВК про скасування рішення щодо реєстрації висунутого партією (блоком) кандидата на посаду президента України відповідно до рішення партії (блоку).

З 16 жовтня -- заборона ЗМІ поширювати інформацію про результати опитувань громадської думки щодо кандидатів на посаду президента України.

До 20 жовтня -- подання іноземними державами, міждержавними організаціями, МЗС до Центральної виборчої комісії пропозицій щодо реєстрації офіційних спостерігачів від іноземних держав, міждержавних організацій.

До 20 жовтня -- забезпечення з боку ЦВК виготовлення виборчих бюлетенів для голосування в день виборів президента України державними поліграфічними підприємствами.

До 20 жовтня -- забезпечення ЦВК виготовлення і розміщення на загальнодержавних каналах теле- і радіомовлення інформаційних програм для виборців із роз'ясненням засад і порядку проведення виборів, їх ролі у житті суспільства та держави, процедури голосування, прав та обов'язків виборців, механізмів контролю за дотриманням законодавства про вибори президента України.

До 23 жовтня -- повідомлення дільничними виборчими комісіями виборцям про час і місце голосування.

До 25 жовтня -- внесення подання про реєстрацію спостерігача від кандидата на посаду президента України, партії (блоку політичних партій), яка висунула кандидата на посаду президента України до відповідної територіальної виборчої комісії.

До 25 жовтня -- затвердження ЦВК рішення про реєстрацію офіційних спостерігачів від іноземних держав, міждержавних організацій та видача їм посвідчень.

До 25 жовтня -- право звернення кандидата на посаду президента України з письмовою заявою про відмову від балотування.

Не раніше за 28 жовтня -- передання Тервиборчкомами виборчих бюлетенів дільничним виборчим комісіям.

29 жовтня о 24.00 -- закінчується передвиборна агітація.

30 жовтня о 15 годині -- припинення витрат коштів із поточних рахунків виборчого фонду кандидатів на посаду президента України.

30 жовтня до 19 години -- право подання виборцями письмової заяви до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити голосування за межами приміщення для голосування.

31 жовтня з 8 до 20 години -- проведення голосування.

До 10 листопада -- підрахунок ЦВК результатів голосування в день виборів президента України та затвердження рішення про обрання президента України за підсумками голосування у день виборів президента України, якщо кандидат одержав на виборах більше як половину голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

До 13 листопада -- публікація в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр" повідомлення про результати голосування у день виборів президента України та про ухвалене Центральною виборчою комісією за підсумками голосування рішення.

До 15 листопада -- подання розпорядником коштів накопичувального рахунку виборчого фонду кандидата до Центральної виборчої комісії фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата на посаду президента України.

До 18 листопада -- опублікування ЦВК даних про розміри виборчих фондів кандидатів на посаду президента України та фінансових звітів про використання коштів цих фондів у газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

До 13 грудня 2004 року -- вступ на посаду новообраного президента України.

Якщо кандидата не буде обрано у першому турі, і в разі призначення повторного голосування.

З дня затвердження рішення про вписування кандидатів до виборчого бюлетеня для повторного голосування -- поновлюють використання коштів виборчих фондів кандидатів, включених у бюлетень. Для інших кандидатів рахунки закриваються.

21 листопада 2004 року -- повторне голосування.

До 6 грудня 2004 року -- Центральна виборча комісія на своєму засіданні на підставі протоколів територіальних виборчих комісій встановлює результати повторного голосування.

До 9 грудня 2004 року -- ЦВК офіційно оприлюднює результати виборів президента України у газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

До 24 грудня 2004 року -- установи банків закривають рахунки виборчого фонду.

До 6 грудня 2004 року -- розпорядник коштів накопичувального рахунку виборчого фонду кандидата, внесеного до виборчого бюлетеня для повторного голосування, подає до Центральної виборчої комісії фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду.

До 9 грудня 2004 року -- опублікування ЦВК даних про розміри виборчих фондів кандидатів на посаду президента України та фінансових звітів про використання коштів цих фондів у газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

До 8 січня 2005 року -- новообраний президент України вступає на посаду, і з моменту складення присяги Українському народові на урочистому засіданні Верховної Ради України набуває повноважень.

» 
Потрійний контроль
Кандидати на посаду президента України Ющенко, Мороз і Симоненко домовилися про співпрацю під час передвиборчої кампанії
Геннадій ШИПУНОВ
 
Знову разом
Опозиційні сили України домовилися про координацію дій під час виборчої кампанії, аби не допустити масової фальсифікації результатів виборів. У понеділок такої домовленості досягли Віктор Ющенко та Олександр Мороз, а вчора до неї долучився й лідер комуністів Петро Симоненко. Він виступив зі спільною з Морозом заявою "За чесні вибори! Не дамо сфальсифікувати волевиявлення громадян України!"

Суть домовленостей політиків можна звести до трьох основних пунктів. По-перше, лідери опозиції пообіцяли провести свої передвиборчі кампанії без використання "чорного" піару та дотримуватися один щодо одного політики ненападу. По-друге, Ющенко, Мороз та Симоненко планують об'єднати зусилля для забезпечення чесного підрахунку голосів, а також разом запобігати масштабним фальсифікаціям виборів.
Детальніше>>
» 
Малоросійська рулетка
Орест ДРУЛЬ
 
Ніяк не міг -- в часи, коли ще про це дискутувалося -- погодитися з Мирославом Мариновичем в його запереченні люстрації на нашому постсовєтському просторі. Не міг погодитися радше емоційно, розуміючи, що раціонально аргумент "А судді хто?" крити нічим. Не йшлося, звичайно, про заборону на посади, лиш про право виборців знати, чи особа, котра бажає бути їх репрезентантом у владі, співпрацювала з інституціями, методи діяльності яких визнано неморальними. Практично всі країни європейського цивілізаційного ареалу, прощаючись з тоталітаризмом, у тій чи іншій формі пройшли процедури люстрації. Україна вирішила їх уникнути -- чи через укорінювання століттями на її території азійства, чи то з небажання прощатися зі звичною формою правління, чи то з причини дії обох факторів: надто нерозривно вони пов'язані. Але проти натури не попреш, вона, натура, обов'язково проявиться -- в цілком, не виключено, дивній іпостасі.
Детальніше>>
» 
ПРЯМА МОВА
 
Мені один з журналістів поставив запитання: "Крім судимостей, вас щось відрізняє від Віктора Януковича?" Хоча і це уже немало, але, що я хотів би сказати? Ми дійсно говоримо про різні два вибори, про різні дві України. Кандидат від влади, незалежно від того, яке у нього прізвище -- чи Янукович, чи Медведчук, наприклад, чи Суркіс, чи Кучма, це люди, які уособлюють Україну з найнижчою зарплатою в усьому колишньому Радянському Союзу на сьогодні, найнижчу пенсію в Європі. Це кримінальна влада, це країна, де не працює закон, це країна, де небезпечно працювати, до речі, журналістом.

Різниця між цими двома Українами -- інший тип влади. Одна влада, яка працює по понятіях, друга, яка працює по закону і на благо нації.

Кандидат у президенти України Віктор Ющенко
Детальніше>>
» 
Нелегальний електорат
Геннадій ШИПУНОВ
 
Проголосувати на виборах президента зможуть усі українські заробітчани. Запитання тільки, чи захочуть?

Українські громадяни, які перебувають на заробітках закордоном, до того ж нелегально, зможуть взяти участь у виборах президента України. Забезпечити реалізацію конституційних прав громадян України за кордоном пообіцяв вітчизняний МЗС. За словами речника міністерства Маркіяна Лубківського, підготування дипломатичних установ для проведення виборів вже триває. При цьому він зазначив, що жодних санкцій щодо нелегалів українські дипломатичні представництва не застосовуватимуть.
Детальніше>>
»  ПРЯМА МОВА
Олександр РЖАВСЬКИЙ: Все можливо
Розмовляла Мар’яна П’ЄЦУХ
 
Олександр Ржавський (праворуч)
Олександр Ржавський минулих виборах отримав менше одного відсотка голосів. Нині він декларує себе невиправним романтиком та оптимістом, і щось в тому є, якщо він з таким досвідом балотується в президенти вдруге. Зараз він любить повторювати, що у перемогу збірної Греції на Євро-2004 також ніхто не вірив. Багато хто схильний розглядати кандидатів-аутсайдерів як виконавців замовлення влади. Чому Ржавський, що парламентських виборах хотів іти на чолі об’єднання „За Ющенка” вирішив зіграти проти нього і вдруге отримав посвідчення кандидата в президенти (цього разу – №1) спробував пояснити сам лідер „Єдиної родини” в екслюзивному інтерв’ю «Поступу».
Детальніше>>
» 
ХРОНІКА ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ
 
22 липня

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами в президенти України голову Всеукраїнської партії "Нова сила" Юрія Збітнєва, лідера Християнсько-ліберальної партії, почесного президента концерну "Правекс" Леоніда Чорновецького та голову ВОО "Суспільний контроль" Василя Волгу.

ЦВК відмовилася зареєструвати самовисуванців Володимира Рощина та Віталія Велидченка кандидатами в президенти через неправильне оформлення деяких документів і відсутність грошової застави. До того ж документи для реєстрації Велидченка були заповнені російською мовою

Керівники обласних організацій політичних партій, учасників блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" та БЮТ провели у Львові спільне засідання. На ньому був присутній лідер НРУ Борис Тарасюк.
Детальніше>>
» 
Янукович за прийнятною ціною
Познеру, Якубовичу і Доренку в Україні платять більше, ніж у Росії
"Независимая газета", Росія
 
Відомий російський телеведучий Сергій Доренко має намір працювати в Україні в межах передвиборної кампанії одного з кандидатів на посаду президента. В інтерв'ю "Інтерфаксу" він заявив: "Зараз я веду з юристами консультації, чи можлива пряма агітація з моєї сторони. Якщо так, то, напевно, я цим і буду займатися. Якщо ж закон забороняє робити це, то тоді подумаємо, як бути".

Напередодні у виборчих штабах Віктора Януковича і Віктора Ющенка "НГ" не підтвердили можливості співпраці з Доренком. Правда, оточення українського прем'єр--міністра прокоментувало цю тему ухильно, посилаючись на відсутність інформації. А прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко спростувала таку можливість. "Навіть якщо Доренко буде працювати на Януковича, для нас це нічого не означає, -- сказала вона. -- Ющенко має намір боротися чесно, і його не цікавлять технології маніпуляцій масовою свідомістю".
Детальніше>>
»  ДАЙДЖЕСТ
Українських горланів видадуть за погрозу держбезпеці
 
Українських горланів видадуть за погрозу держбезпеці

Права опозиція сильна, як ніколи раніше, а влада, своєю чергою, не хоче зазнати репресій у разі поразки. Основним суперникам є за що поборотися. Окрім того, напередодні баталій за електорат пожвавилися найрізноманітніші політичні сили аж до екстремістів. Україна ще пам'ятає погроми татарських націоналістів 1995 року в Ялті, Феодосії та інших курортних містах. Нинішній сезон обіцяє піднести не менше сюрпризів для аматорів політичного екстріму.

YTPO.ru, Росія
Детальніше>>
Зміст Поступу
Перша сторінка
  ·  Львівщині загрожують повені 
  ·  На "Краснолиманській" загинув рятівник 
  ·  ПДВ-облігації замість грошей 
  ·  Тролейбус під бруківкою 
Погляд
  ·  Бої в українському секторі 
  ·  Європа захищається від Кучми 
  ·  Україна програла в Євросуді 
  ·  Півмільярда за "Укртелеком" 
  ·  Мобільна революція 
Поступ у Львові
  ·  Замість дитмайданчика -- гаражі 
  ·  Пікет через відсутність газу 
  ·  Область допомагає постраждалим 
  ·  Сендак жаліється на прогульників 
  ·  Народ не проти патріархату УГКЦ 
  ·  Розводься, рибко. Але законно 
  ·  Червоноград без "5-го каналу" 
  ·  ХРОНІКА 
Поступ з краю
  ·  Диктант для "прємьєр-міністра" 
  ·  "Наша Україна" програла 
  ·  Козаченко не впізнав нападника 
  ·  Екс-прокурор судиться з генпрокурором 
  ·  Шолох не втікав до США 
Поступ у світі
  ·  Демократичний скандал 
  ·  Європа захищає кадебістів 
  ·  Стихія не відступає 
  ·  Євреї тікають із Франції 
  ·  Безглузда смерть дипломатів 
  ·  СВІТООГЛЯД 
Економіка у Поступі
  ·  Лондонський автобус виходить на пенсію 
  ·  Труба безнадії 
  ·  Емоційне авто 
  ·  Кучма ветував власний закон 
Поступ технологій
  ·  Майбутнє IP-телефонії 
  ·  НОВИНИ ТЕХНОЛОГІЙ 
Спорт-Поступ
  ·  Закономірна перемога "Шахтаря" 
  ·  Репетиція пройшла успішно 
  ·  Про себе заявили 
  ·  Невдача Карякіна 
Арт-Поступ
  ·  Мистецтво чотири на чотири 
  ·  "Мандри" -- музика та стиль життя 
  ·  Якою буде доля палацу Бандінеллі? 
Мій Дрогобич
  ·  "Боян Дрогобицький" у Греції 
  ·  Хто винен у скнилівській трагедії? 
  ·  КОРОТКО 
  ·  Секретний об'єкт у Рихтичах 
  ·  Пантелеймон Василевський – людина-легенда 
  ·  ЗАКВАСКА від Петра Кваса 
Поступ електоральний
  ·  Потрійний контроль 
  ·  Малоросійська рулетка 
  ·  ПРЯМА МОВА 
  ·  Календар виборів президента 
  ·  Нелегальний електорат 
  ·  Олександр РЖАВСЬКИЙ: Все можливо 
  ·  ХРОНІКА ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ 
  ·  Янукович за прийнятною ціною 
  ·  Українських горланів видадуть за погрозу держбезпеці 
Поступ реляксу
  ·  ВИСТАВКИ 
  ·  КІНОТЕАТРИ 
post-Поступ
  ·  Коли болить голова 
Пост-Faktum
  ·  КАЛЕНДАР 
  ·  Новий стратегічний інвестор АТ "Кредит Банк (Україна)" -- нові інвестиційні пр 
  ·  Акційне авто від "Хортиці" знайшло щасливого власника!