Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Поступ технологій.    Спорт-Поступ.    Арт-Поступ.    Мій Дрогобич.    Поступ електоральний.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

29 липня 2004 р.

15:13 30-03-2017 -   Заробітна плата на Львівщині зросла на 36,7%
  15:8 30-03-2017 -   У передмісті Львова з-під брами семінарії викрали 20 тонн грунту
  14:32 30-03-2017 -   З понеділка у Стрийському парку розпочнуть ремонт лавочок
  12:51 30-03-2017 -   Для учнів старших класів мікрорайону «Левандівка» проведуть виховну бесіду
  11:56 30-03-2017 -   Вчора у Львові вигоріла суха трава і торф, загальною площею майже 3 тис. кв.м
  15:7 30-03-2017 -   В «ДНР» студентів долучають до укріплення передової, – розвідка
  15:6 30-03-2017 -   СБУ обіцяє 25 тис. грн за інформацію про обстріл польського консульства у Луцьку
  14:35 30-03-2017 -   ЗСУ готові припинити вогонь на Донбасі з 1 квітня
  14:34 30-03-2017 -   СБУ: На Закарпатті викрита агентурна мережа Росії
  12:3 30-03-2017 -   Киянам надіслали фальшиві платіжки
  15:10 30-03-2017 -   Росія відкрила кримінальну справу через вбивство екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова
  12:0 30-03-2017 -   Ізраїлю запропонували мир в обмін на території
  11:9 30-03-2017 -   Знаменитого музиканта Джорджа Майкла поховали у Лондоні
  10:28 30-03-2017 -   "Міграційний указ" Трампа заблокований на невизначений термін

Шахтар у грі
"Це дуже важлива перемога, яку ми заслужили", -- з цих слів розпочав свій виступ на прес-конференції головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу. За декілька десятків хвилин його команда довела свою перевагу над вірменськім "П'юніком", перегравши єреванській клуб на його полі у першому матчі другого відбірного раунду Ліги Чемпіонів з рахунком 3:1.

Матч у Єревані відбувся за неабиякої спеки -- +29 -- +31 градусів за Цельсієм. На гру проти "П'юніка" Мірча Луческу випустив дещо експериментальний склад. Місце в воротах зайняв Дмитро Шкутков, який змінив Яна Лаштувку. У центрі оборони грали Томаш Хюбшман та Ненад Лалатович, останній вже дуже давно не грав за основу. Також не було у стартовому складі Маріуша Лєвандовського, Андрія Воробея, Матузалєма та Даріо Срни, які є гравцями основного складу.

В основі (та й зрештою в запасі) вірменського "П'юніка" переважали молоді футболісти. Головні свої надії вірмени покладали на висхідну зірку вітчизняного футболу -- 17-річного форварда Едгара Маначуряна, який, як згодом виявилося, надій не виправдав.

На перших хвилинах господарі поля мали непогану нагоду для взяття воріт -- Шутков не порозумівся з Хюбшманом, але чеський захисник відчайдушним кидком під м'яч цю ситуацію виправив. Далі "Шахтар" перехопив ініціативу, щоправда, до небезпечних моментів не доходило. Аж поки на 31-й хв. матчу румунській легіонер "Шахтаря" Чіпріан Маріка чітким ударом у кут воріт відкрив рахунок. Після голу румуна до перерви гра особливих змін не зазнала.

На початку другого тайму двічі небезпечними ударами відзначився Вукіч, одного разу хорошого пострілу завдав Агахова. Але першими в другій половині гри відзначилися саме футболісти "П'юніка" -- на 60-й хв. Жора Оганесян виконав чудову передачу в центр карного майданчика, де Рафаел Назарян пробив з-під Лалатовича, який в цьому моменті трохи забарився, і зробив рахунок 1:1.

Мірча Луческо одразу після пропущеного гола випускає на поле Андрія Воробея та Батісту, яким вдалося суттєво підсилити гру. Надалі перевага "Шахтаря" була очевидною.

На 76-й хвилині Маріка по місцю правого інсайда увірвався у штрафний майданчик і холоднокровно пробив повз воротаря вірменів Бету -- 2:1. А за десять хвилин Агахова, забивши чудовий м'яч головою, остаточно зняв усі питання про переможця матчу і, найімовірніше, усієї двораундової дуелі.

Результати інших матчів другого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, які відбулися у вівторок: "Нефтчі" (Азербайджан) -- ЦСКА (Росія) -- 0:0, ХІК (Фінляндія) -- "Маккабі" Т.-А. (Ізраїль) -- 0:0, "ВІТ-Джорджія" (Грузія) -- „Вісла" (Польща) -- 2:8, "Нова-Горіца" (Словенія) -- ФК Копенгаген (Данія) -- 1:2, "Тірана" (Албанія) -- "Ференцварош" (Угорщина) -- 2:3.

»  ОСОБЛИВІ
Репетиція пройшла успішно

Тричі відзначилися нагородами українські фехтувальники з особливими потребами на Кубку світу, який днями завершився у польській Варшаві. У безкомпромісній боротьбі, де перемоги прагнуло близько 150 спортсменів з дванадцяти країн світу, змогли показати свою майстерність Олексій Сундієв та Андрій Комар.

У змаганнях шпажистів двоє представників України піднялися на п'єдестал. Олексію Сундієву лише одного кроку не вистачило до перемоги, в його активі срібна нагорода. Поряд з ним на третій сходинці п'єдесталу розташувався досвідчений миколаївець Андрій Комар. Багаторазовий чемпіон України у фехтуванні на шпагах у візках, єдиний представник українських "мушкетерів" на Паралімпійських іграх у Сіднеї (8-е місце), вже декілька років повертається з престижних міжнародних змагань з медалями різного ґатунку.
»
Про себе заявили
О. С.

Поки українські лідери легкої атлетики відшліфовують останні деталі, готуючись до найбільшого у світі спортивного фестивалю -- ігор Олімпіади, який за два тижні розпочнеться у грецьких Афінах, не сидять без діла їх молоді спадкоємці. Вже сьогодні вони на весь голос намагаються заявляти про себе.

Продемонструвати свою майстерність юні легкоатлети -- резерв збірної команди України -- мали нагоду на чемпіонаті України серед молоді, який днями завершився у Києві. Відзначились на національному форумі "Королеви спорту" й львів'яни, котрі записали у свій актив три нагороди.
»
Невдача Карякіна
В. К.

Юний 14-річний український шахіст Сергій Карякін не зміг потрапити до півфінальних змагань супертурніру у Дортмунді. Наш співвітчизник програв на тай-брейку, в якому суперники грали у швидкі шахи.

У групі В, де виступав Карякін, усі матчі закінчилися внічию. І тому, щоб виявити двох півфіналістів, Сергію Карякіну, Володимиру Крамніку, Петеру Лєко та Віорелю Молдавану довелося зійтися в партіях у швидкі шахи. Найуспішнішими виявилися Володимир Крамнік та Петер Лєко, які і потрапили до півфіналу. Таким чином півфінальні пари склали такі учасники: Вішванатан Ананд -- Петер Лєко, Петро Свідлєр -- Володимир Крамнік.