Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Економічний Поступ.

22 січня 2002 р.

16:39 27-04-2017 -   На Сколівщині понад 4 га державних земель незаконно передали в приватну власність
  16:2 27-04-2017 -   Молодь ознайомлять з традиціями українських етнічних груп
  16:1 27-04-2017 -   Вивіз сміття з початку року вже коштував Львову 100 мільйонів гривень, - депутат
  15:58 27-04-2017 -   Синоптики прогнозують грози сьогодні до вечора та вночі
  15:55 27-04-2017 -   Археологи продовжили дослідження «Чорної кам’яниці» у центрі Львова
  16:40 27-04-2017 -   У Тернополі вандали облили фарбою пам’ятник дивізії СС «Галичина»
  15:52 27-04-2017 -   На Рівненщині вилучили бурштину майже на півмільйона доларів
  15:51 27-04-2017 -   У Дніпрі СБУ припинила діяльність російського «конверту»

“Карпати” знову перемагають
ФУТБОЛ. Львівські “Карпати” в Італії на тренувальному зборі провели третій контрольний матч. Тепер суперникаолм львів’ян був румунський клуб вищої ліги “Аржес”, який у своїй першості посідає, наразі, 13 сходинку. Сама гра проходила за значної переваги львівського клубу. Тому і не дивно, що матч закінчився перемогою львівської коамнди з рахунком 2:0. Обидва голи було забито у другому таймі – спочатку відзначився Роман Толочко, а потім Едвард Аньямке. “Карпати” виступали у аткому складі: Налєпа, Ганц (Гриценко, 46), Чернов, Іванський (Донець, 46), Вовчук (Хроль, 46), Ковальчук (Даниловський, 46), Хома (Толочко, 46), Ґодвін (Сабіров, 46), Янічевич (Сімич, 46), Іванов (Кабанов, 46), Аньямке.
У Москві “Динамо”, наразі, без втрат
КУБОК СПІВДРУЖНОСТІ. Москва. Група “С”. “Динамо” (Україна) – “Каунас” (Литва) – 2:1 (Ідахов, Ващук – Санаєвас), “Динамо” (Україна) – “Шамкір” (Азербайджан) – 3:0 (Боднар, Хацкневич, Гавранчич). В останній момент не полетів дол Москви воротар “Динамо” Олександр Шовковський, який на тренуванні отримав незначне пошкодження. Та вже наприкінці цього тижня Шовковський має приступити до тренувань. А тим часом його комада у Москві у Кубку співдружнсоті доволі непогано собі радить. ХочА, зрештою у першому матчі у киян були трохи проблем з литовським чемпіоном. Який після першого тайму був по-переду. Та у другому все стало на свої місця. А ось другий матч мало нагадував боротьбу двох рівних команд. Команда з Азербайджану увесь матч стояли у власному штрафному майданчику, тому ворота киян Рева просто не мав чим зайнятися. А його парт ери тим часом три чізаставили воротаря “Шамкіра” витягувати м’яч з воріт. По-переду у чемпіона України ще один матч у групі проти “Регар-ТатАЗ”. У якому кияни повинні здобути третю перемогу. Та не будемо поспішати усе можливо. В інших групах буз втрат йдуть фаворити “Спартак”, “Сконто” та “Ніса”.
“Тотенгем” купує Янкера
Лондонський “Тоттенхем” близький до підписання контракту з нападаючим “Баварії” Карстеном Янкером, повідомляє soccerage. Німець у разі успішного завершення переговорів буде виступати за лондонську команду на правах аренди. Отож, лондонці можливо вирішують, поблему нападаючого, так як з Ребровим “Шпори” мають намір розлучитися. Відзначимо, що в останньому матчі за “Тоттенхем” Сергій Ребров вийшов на заміну лише на 87 хвилині гри.
В “Динамо” нашестя бразильців
На тренувальному зборі в Кіпрі, тбіліське “Динамо” в понеділок у другому контрольному матчі зіграло внічию з чеським клубом “Брно” – 1:1 У складі “Динамо” дебютували відразу сім бразильців: це захисник Вандерлей, півзахисники Едуардо і Евандро, нападаючий Елдсон, Девіс, Даніло і колишній московський торпедівець Карлос, повідомляє Dailyfootball
Велика Трагедія Василя Іванчука
ШАХИ. Чемпіонат світу ФІДЕ. 5-та партія. Олександр Пономарьов – Василь Іванчук – 1:0. Загальний рахунок 3,5:1,5. Трагедія. Іншим словом це не назвеш. Львів’янин Василь Іванчук увесь матч мав виграшну позицію. Здавалося, що вже ніхто і ніщо не змроже врятувати Пономарьова від першої поразки. Та наприкінці партії Іванчук допустив кілька помилок і юний Пономарьов відразу ними скористався. Все здається тепер усе відомо, хто стане чемпіоном. Після вчорашньої поразки Іванчуку буде дуже важко прйити до тями. А Пономарьова від титула чемпіона ФІДЕ розділяє лише одне очко.
У Німеччині українці треті
ФЕХТУВАННЯ. Німеччині пройшов перший етап розиграшу Кубка світу в командних змаганнях. У чоловічій шпазі доволі непогано виступили українські фехтувальники. Українська збірна, яка складається з харківських спортсменів Олександра Горбачука, Дмитра Карюченко і Максима Хвороста, зайняла високе третє місце.

»  ФІГУРНЕ КАТАННЯ
Щоби піднятись на п’єдeстал, потрібно... впасти
Катерина СЛІПЧЕНКО

Світлина Reuters
Спочатку – про приємне. А його на чемпіонаті Європи з фігурного катання, який щойно завершився у Лозанні, було для нас не так уже і багато. Найсвітлішою його сторінкою став виступ киянки Галини Маняченко (на світлині). Проте саме він і довів, що об’єктивне суддівство у цьому виді спорту – недосяжна мета.
»  ПЛАВАННЯ
Клочкова – рекоpдсмен
Роман ДОРОШ

Кубок світу. Жінки. 200 м. Комплекс. 1. Яна Клочкова (Україна) – 2.09,10 рекорд Кубку світу. 400 м. Комплекс. 1.Яна Клочкова – 4:27.83 рекорд світу
50 м брас. 1. Олег Лісогор (Україна) – 26.96
»  ГАНДБОЛ
“Галичанка” йде далі

Кубок Виклику. Перше коло. АБУ (Азербайджан) – “Галичанка” (Україна) – 17:27 та 20:17.
Обидва матчі львівський клуб проводив у столиці Азербайджану Баку. У першій зустрічі команда Григорія савчука без проблем здолала тамтешній клуб АБУ. А от у другому матчі поступилася з різницею у три м’ячі.
»  ЄВРОЧЕМПІОНАТИ
“Інтер” знову стає лідером
Остап АНДРЕЙЧУК

Італія

Для українця Андрія Шевченка “Фіорентіна” і надалі залишається зачарованою командою. Ще жодного разу українець не “розписувався” у воротах “фіалок”. А нагода цього разу була ідеальна. Після того, як на 52 хвилині Хосе Марі відкрив рахунок, Шевченко мав його подвоїти з пенальті.