Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Листи у Поступ.    Економіка у Поступі.    post-Поступ.    Арт-Поступ.    Історія у Поступі.

12 липня 2004 р.

14:57 21-11-2017 -   Поблизу парку «Знесіння» відкрили пам’ятний знак Романові Шухевичу
  13:37 21-11-2017 -   У Бориславі чоловік зарізав власну дружину
  13:34 21-11-2017 -   Медиків Львова перевірять на СНІД
  12:6 21-11-2017 -   На Львівщині зменшилась кількість безробітних
  11:29 21-11-2017 -   В маршрутному таксі на Зеленій раптово померла жінка
  14:21 21-11-2017 -   У МОЗ пояснили хто не отримуватиме безкоштовні медичні послуги
  14:20 21-11-2017 -   На Одещині скоїли ритуальне вбивство
  13:36 21-11-2017 -   Ціни на залізничні квитки можуть зрости
  13:32 21-11-2017 -   В Україні знову подорожчає газ для промисловості
  11:30 21-11-2017 -   Порошенко звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки
  14:54 21-11-2017 -   У Росії онколог порадив пити пиво через радіоактивне забруднення
  11:25 21-11-2017 -   У Монако засипають море, щоб вмістити мільйонерів
  11:10 21-11-2017 -   Став відомий актор, який зіграє Джеймса Бонда
  11:9 21-11-2017 -   У Німеччині знайшли вкрадені щоденники Джона Леннона
  10:36 21-11-2017 -   На зйомках загинув оператор, який знімав «Шерлока» і «Гру престолів»

·  ·

___________________________________________________________________________

Суперкубок у Шовковського і Ко.
Лише двадцятий пенальті приніс перемогу "Динамо"
Юрій МИШКАЛО

"Динамо" -- "Шахтар" -- 1:1 (за пенальті -- 6:5)

10 липня, Одеса, стадіон ЧМП

Голи: 21' Гусєв -- 76' Лєвандовскій

Першим переможцем розіграшу Суперкубка України стало київське "Динамо", яке так розпочало нову сторінку в історії українського футболу. Напередодні матчу президенти обох команд зазначали, що було б добре, щоби саме їхні футболісти розпочали літопис історії Суперкубка.

Немає потреби переповідати всі перипетії цього напрочуд цікавого матчу, вболівальники мали змогу подивитися його на телебаченні. Основний час завершився нічиєю -- 1:1. На 21 хвилині подача кутового, ще один навіс Белькевича -- і його чудовим ударом головою завершує Олег Гусєв. На 76-й хвилині гри забив "Шахтар". Після чергового стандарту відзначився Лєвандовській.

"Як і всі кубкові матчі, це була яскрава гра, -- говорить головний тренер команди "Шахтар" Мірча Луческу. -- Обидві команди хотіли перемогти в першому розіграші Суперкубка. Для нас це була перша в сезоні офіційна гра, і ми провели її добре. Ми добре провели початок матчу, гарні гольові моменти були в Беркеуана та Стойкана. Не можу нічого сказати, чи був офсайд, коли забивався м'яч у наші ворота. Швидше це була неуважність захисників, що втратили Гусєва. Та потім ми взяли гру у свої руки й сильно провели другий тайм. У нас було багато можливостей забити гол, але гравці втомились і тому не забивали. Пенальті ж -- це азартна гра, і комусь повезе, а комусь -- ні".

А от під час серії післяматчевих пенальті футболісти зробили в сумі 20 (!) ударів. У підсумку -- перемога "Динамо" з рахунком 7:6.

Гравцем матчу став київський воротар Олександр Шовковський, який відбив три удари з 11-метрової позначки та ще й забив переможний гол. Це саме й був той 20-й удар у ворота свого колеги Яна Лаштувки. Найкраще враження серед новачків інтернаціонального "Шахтаря" справив румун Космін Беркуан, який, хоча й є номінальним центральним захисником, у нападі виглядав приголомшливо.

Підсумовуючи матч, можна сміливо сказати, що кращого початку для нового сезону годі придумати. Та й заповнений під зав'язку одеський стадіон є найбільш переконливим доказом того, що гра вдалася.